OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 10 X 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 10 X 2021 R.

 1. WITAMY SERDECZNIE W NASZEJ PARAFII KS. ROMANA KOTA, PROBOSZCZA PARAFII MATKI BOŻEJ POMPEJAŃSKIEJ W WARSZAWIE I DIECEZJALNEGO DUSZPASTERZA ŻYWEGO RÓŻAŃCA. KS. ROMAN DZIŚ GŁOSI SŁOWO BOŻE, ROZPROWADZA MATERIAŁY I ZBIERA OFIARY NA BUDOWĘ KOŚCIOŁA. ZECHCIEJMY WESPRZEĆ TEN CEL WIEDZĄC JAKO PARAFIA NIEGDYŚ BUDUJĄCA SIĘ JAK WIELKIM WYSIŁKIEM JEST BUDOWA ŚWIĄTYNI.
 2. WE WTOREK PRZEŻYWALIŚMY ODPUST KU CZCI ŚW. FAUSTYNY. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. DR SŁAWOMIROWI KIELCZYK DYREKTOROWI DOMU KAPŁAŃSKIEGO W WARSZAWIE, DAWNEMU VICEREKTOROWI SEMINARIUM DUCHOWNEGO ZA MSZĘ ŚW. W INTENCJI PARAFIAN.; PRAŁATOWI STANISŁAWOWI, WSZYSTKIM KAPŁANOM, SIOSTROM ZAKONNYM, WŁADZOM. DZIĘKUJĘ P. MARII I MARCIE, P.IWONCE DĘBSKIEJ, P. GRAŻYNIE TYMIŃSKIEJ, P. ANNIE, P. PAWŁOWI I P. BARKOWI ORGANIŚCIE, P. MARII FERDYN ZA KWIATY; ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI, ASYŚCIE PROCESYJNEJ, MINISTRANTOM, BIELANKOM, SCHOLI, KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU I WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ I MODLITWĘ. DZIĘKUJĘ HURTOWNI BRADER SZYMBORSCY ZA OFIAROWANE PRODUKTY DLA DZIECI.
 3. BÓG ZAPŁAĆ KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE.
 4. WCZORAJ W NASZEJ KATEDRZE DWÓCH NASZYCH MINISTRANTÓW OTRZYMAŁO PROMOCJĘ LEKTORSKĄ Z RĄK KS. BISKUPA. GRATULUJEMY PIOTRKOWI I MAĆKOWI I ZAPRASZAMY INNYCH DO UCZESTNICTWA W KURSIE.
 5. PLANOWALIŚMY PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES ALE NA PROŚBĘ WIELU OSÓB POCZEKAMY KILKA DNI OBSERWUJĄC SYTUACJĘ WIRUSOWĄ.
 6. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. II Z RODZICAMI. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 7. DZIŚ DZIEŃ PAPIESKI I TRADYCYJNIE JUŻ W TYM DNIU ZBIÓRKA DO PUSZEK NA FUNDUSZ DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA WSPIERAJĄCA MŁODZIEŻ Z BIEDNYCH RODZIN.
 8. W CZWARTEK WSPOMNIENIE ŚW. MAŁGORZATY ALACOQUE, DZIĘKI OBJAWIENIOM KTÓREJ PRAKTYKUJEMY I PIĄTKI MIESIĄCA. JEST TO DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ. WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM I PRACOWNIKOM OŚWIATY SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA. MODLIMY SIĘ W INTENCJI OŚWIATY, SZCZEGÓLNIE NASZYCH SZKÓŁ ZS, ZSS, A DZIEŃ WCZEŚNIEJ W ŚRODĘ O 17.30 RÓŻANIEC KTÓRY POPROWADZĄ PRACOWNICY OŚWIATY.
 9. W NAJBLIŻSZY PIĄTEK CHCEMY UDAĆ SIĘ DO KINA W WARSZAWIE NA FILM FATIMA A POTEM DO GROBU BŁ. JERZEGO POPIEŁUSZKI. MUSIMY DZIŚ WIECZOREM PODAĆ ILOŚĆ OSÓB CHĘTNYCH DLATEGO ZAPRASZAMY O ZAPISANIE SIĘ NA TEN PIĘKNY FILM I DO KS. JERZEGO. ZBIÓRKA PRZY KOŚCIELE W PIĄTEK O 9.30. BILET, AUTOKAR, WSTĘP DO MUZEUM- 50 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ P. STASI ZA ORGANIZACJĘ WYJAZDU.
 10. DZIĘKUJĘ KLASOM I GRUPOM PROWADZĄCYM RÓŻANIEC W TYM TYGODNIU. DZIŚ ŻYWY RÓŻANIEC. DLA DZIECI SPECJALNA WYKLEJANKA RÓŻAŃCOWA I NAGRODY.
 11. RÓŻANIEC 2021:
X DZIEŃ KLASA/WSPÓLNOTA
10 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
11 PN V A
12 WT V B
13 ŚR NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKÓŁ
14 CZW VI
15 PT VII
16 SB ŻYWY RÓŻANIEC
17 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
18 PN KOŚCIÓŁ DOMOWY
19 WT KOŁO CARITAS
20 ŚR MINISTRANCI
21 CZW II A
22 PT II B
23 SB ŻYWY RÓŻANIEC
24 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
25 PN VIII A
26 WT VIII B
27 ŚR KATECHECI
28 CZW WSPÓLNOTA PRZYJACIÓŁ JEZUSA MIŁOSIERNEGO
29 PT ULICAMI OSTRÓWKA.
30 SB ŻYWY RÓŻANIEC
31 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
 1. ZAPRASZAMY NA ZBIÓRKI MINISTRANCKIE O 10.00 PRZEZ CAŁY ROK.
 2. PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA NA PRÓBY SCHOLI W SOBOTY PO MSZY ŚW. O 18.00.
 3. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO.
 4. MOŻNA PODAWAĆ BLISKICH ZMARŁYCH DO MODLITWY WYPOMINKOWEJ. WYPOMINKI JEDNORAZOWE 1 XI O 13.00 MSZA ŚW. I PROCESJA NA CMENTARZU. 2 XI MSZA ŚW. I NABOŻEŃSTWO O 8.30 W KOŚCIELE. ROCZNE OSTATNI PIĄTEK MIESIĄCA O 17.00 NABOŻEŃSTWO I O 18.00 MSZA ŚW.UKŁAD MSZY ŚW. 1 XI JAK W KAŻDĄ NIEDZIELĘ.
 5. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ O 11.30 WRAZ Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA UROCZYSTĄ MSZĘ ŚW. I WSPOMNIENIE O WACŁAWIE LACHMANIE. PO MSZY ŚW. PROGRAM WYKONANY PRZEZ ZNANYCH AKTORÓW.
 6. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ O 16.00, ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA MSZĘ ŚW. PODCZAS KTÓREJ DOKONAMY POŚWIĘCENIA ODNOWIONYCH KAPLICZEK I OTOCZENIA W LIPCE. KAPLICZKI GDZIE ODPRAWIAMY MAJÓWKI I KRZYŻA. BÓG ZAPŁAĆ WÓJTOWI GMINY I RADNEJ GMINY P. EDYCIE I WIELU OSOBOM KTÓRE ZORGANIZOWAŁY CAŁY REMONT.
 7. ZA TYDZIEŃ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. III KOMUNIJNYCH Z RODZICAMI. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 8. ZA TYDZIEŃ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 9. DNIA 22 X PRZEŻYWAMY WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II. OGARNIAJĄC MODLITWĄ POLSKĄ RODZINĘ ZA WSTAWIENNICTWEM NASZEGO RODAKA ZAPRASZAM WSZYSTKIE PARY MAŁŻEŃSKIE NA MSZĘ ŚW. 24 X O 11.30 PODCZAS KTÓREJ DOKONAMY ODNOWIENIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ KTÓREJ PAMIĄTKĄ BĘDZIE DYPLOM.
 10. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI GAJCY, SYLWESTROWI BANASZEK, ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK I MINISTRANTOM ZA POMOC W GRABIENIU LIŚCI W TYM TYGODNIU; MICHAŁOWI RASIŃSKIEMU.
 11. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.