OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA. 3 X 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI I WSZYSTKIM ZA WCZORAJSZE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I KOLEJNEJ GRUPIE OSÓB KTÓRE PRZYJĘŁY SZKAPLERZ MATKI BOŻEJ.
 3. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY WE WTOREK O 15.00 UCZESTNICZYLI W MODLITWIE W PARKU KORONKA NA ULICACH MIAST. BYŁ TO DZIEŃ WSPOMNIENIA BŁ. KS. MICHAŁA SOPOĆKI, ZAŁOŻYCIELA SIÓSTR JEZUSA MIŁOSIERNEGO, KTÓRYM SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA I OPIEKI PATRONA.
 4. DZIŚ I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM SERDECZNIE ASYSTĘ PROCESYJNĄ, ŻYWY RÓŻANIEC, MINISTRANTÓW, BIELANKI I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 5. DZIŚ O 15.00 ODPUST KU CZCI ŚW. FAUSTYNY W NASZYM SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY.
 6. DZIŚ PO MSZY ŚW. O 18.00 PLANOWALIŚMY PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES ALE NA PROŚBĘ WIELU OSÓB POCZEKAMY KILKA DNI OBSERWUJĄC SYTUACJĘ WIRUSOWĄ.
 7. DZIŚ TACA NA DOM ŚW. FAUSTYNY.
 8. DZIŚ UDZIELA SIĘ ODPUSTU ZUPEŁNEGO WIERNYM KTÓRZY NAWIEDZĄ NASZĄ KATEDRĘ.
 9. JUTRO O 18.00 MSZA ŚW. DO DUCHA ŚWIĘTEGO. ZAPRASZAM.
 10. JUŻ WE WTOREK ODPUST KU CZCI ŚW. FAUSTYNY. MSZY ŚW. GŁÓWNEJ ODPUSTOWEJ O 18.00 BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ KS. DR SŁAWOMIR KIELCZYK, DYREKTOR DOMU KAPŁAŃSKIEGO W WARSZAWIE, DAWNY VICEREKTOR SEMINARIUM DUCHOWNEGO KTÓRY PROWADZIŁ U NAS REKOLEKCJE ADWENTOWE. W TYM DNIU O 15.00 WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU DO RÓŻAŃCA O 17.30, KTÓRY W TYM DNIU POPROWADZI MŁODZIEŻ BIERZMOWANA GRUPA STARSZA. ZAPRASZAMY W TYM DNIU WSZYSTKICH DO MODLITWY, ŻYWY RÓŻANIEC, ASYSTĘ PROCESYJNĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI, SCHOLKĘ, KOŚCIÓŁ DOMOWY, WSZYSTKIE DZIECI I MŁODZIEŻ A SZCZEGÓLNIE DZIECI KLAS ZEROWYCH, PIERWSZYCH. ZAPRASZAM OGROMNIE DO MODLITWY WSZYSTKICH PARAFIAN I GOŚCI, MIESZKAŃCÓW KRZYWICY, KAROLEWA, TUŁU, LIPKI I OSTRÓWKA I WZBUDZENIE W SOBIE JAKIEJŚ SZCZEGÓLNEJ INTENCJI I OFIAROWANIA JEJ FAUSTYNIE W MSZY ŚW. A WSZYSTKIE DZIECI I MŁODZIEŻ PO MSZY ŚW. ZAPRASZAMY POD OŁTARZ NA NIESPODZIANKĘ.
 11. W PIĄTEK COMIESIĘCZNE SPOTKANIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 12. W SOBOTĘ BĘDZIEMY SIĘ CIESZYĆ Z PROMOCJI LEKTORSKIEJ DWÓCH NASZYCH MINISTRANTÓW, PIOTRA JASTRZĘBSKIEGO I MACIEJA DĄBROWSKIEGO KTÓREJ DOKONA KS. BISKUP W KATEDRZE. GRATULUJEMY I ZACHĘCAM INNYCH MINISTRANTÓW DO UCZESTNICTWA W KURSIE.
 13. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ BĘDZIEMY GOŚCIĆ W NASZEJ PARAFII KS. ROMANA KOTA, PROBOSZCZA PARAFII MATKI BOŻEJ POMPEJAŃSKIEJ W WARSZAWIE I DIECEZJALNEGO DUSZPASTERZA ŻYWEGO RÓŻAŃCA. KS. ROMAN BĘDZIE GŁOSIŁ SŁOWO BOŻE, ROZPROWADZAŁ MATERIAŁY I ZBIERAŁ OFIARY NA BUDOWĘ KOŚCIOŁA. ZECHCIEJMY WESPRZEĆ TEN CEL WIEDZĄC JAKO PARAFIA NIEGDYŚ BUDUJĄCA SIĘ JAK WIELKIM WYSIŁKIEM JEST BUDOWA ŚWIĄTYNI.
 14. ZA TYDZIEŃ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. II Z RODZICAMI. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 15. ZA TYDZIEŃ DZIEŃ PAPIESKI I TRADYCYJNIE JUŻ W TYM DNIU ZBIÓRKA DO PUSZEK NA FUNDUSZ DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA.
 16. DZIĘKUJĘ KLASOM I GRUPOM PROWADZĄCYM RÓŻANIEC W TYM TYGODNIU. DZIŚ ŻYWY RÓŻANIEC. TRWA KONKURS RÓŻAŃCOWY. WYKONANE RÓŻAŃCE PODPISANE PRZYNOSIMY DO KOŚCIOŁA A DLA UCZESTNIKÓW BĘDĄ FAJNE NAGRODY. DLA DZIECI SPECJALNA WYKLEJANKA RÓŻAŃCOWA I NAGRODY.
 17. RÓŻANIEC 2021:
X DZIEŃ KLASA/WSPÓLNOTA
4 PN IV A
5 WT MŁODZIEŻ BIERZMOWANA- GRUPA STARSZA
6 ŚR IV B
7 CZW SIOSTRY FRANCISZKANKI RODZINY MARYI
8 PT SIOSTRY JEZUSA MIŁOSIERNEGO
9 SB ŻYWY RÓŻANIEC
10 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
11 PN V A
12 WT V B
13 ŚR NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKÓŁ
14 CZW VI
15 PT VII
16 SB ŻYWY RÓŻANIEC
17 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
18 PN KOŚCIÓŁ DOMOWY
19 WT KOŁO CARITAS
20 ŚR MINISTRANCI
21 CZW II A
22 PT II B
23 SB ŻYWY RÓŻANIEC
24 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
25 PN VIII A
26 WT VIII B
27 ŚR KATECHECI
28 CZW WSPÓLNOTA PRZYJACIÓŁ JEZUSA MIŁOSIERNEGO
29 PT KS. PROB.
30 SB ŻYWY RÓŻANIEC
31 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
 1. ZAPRASZAMY NA ZBIÓRKI MINISTRANCKIE O 10.00 PRZEZ CAŁY ROK.
 2. PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA NA PRÓBY SCHOLI W SOBOTY PO MSZY ŚW. O 18.00.
 3. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO.
 4. ZAPRASZAMY DZIECIAKI PO MSZACH ŚW. PO NAKLEJKI.
 5. MOŻNA PODAWAĆ BLISKICH ZMARŁYCH DO MODLITWY WYPOMINKOWEJ. JEDNORAZOWE 1,2 XI I CAŁOROCZNE.
 6. DNIA 16 X BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ ROCZNICĘ WYBORU NA PAPIEŻA ŚW. JANA PAWŁA II. OGARNIAJĄC MODLITWĄ POLSKĄ RODZINĘ ZA WSTAWIENNICTWEM NASZEGO RODAKA ZAPRASZAM WSZYSTKIE PARY MAŁŻEŃSKIE NA MSZĘ ŚW. 24 X O 11.30 PODCZAS KTÓREJ DOKONAMY ODNOWIENIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ KTÓREJ PAMIĄTKĄ BĘDZIE DYPLOM.
 7. DZIĘKUJĘ HURTOWNI BRADER SZYMBORSCY ZA OFIAROWANE PRODUKTY DLA DZIECI.
 8. DZIĘKUJĘ P. ELI GAJCY, SYLWESTROWI BANASZEK I MINISTRANTOM ZA GRABIENIE LIŚCI W TYM TYGODNIU. P. JANINIE WYCZÓŁKOWSKIEJ ZA DBANIE O GROTĘ MATKI BOŻEJ. P. TERESIE JAROSZ ZA ŚRODKI NA KOMARY.
 9. CARITAS DIECEZJI POSIADA BRAKI W MAGAZYNACH I ZWRACA SIĘ Z PROŚBĄ O PRZEPROWADZENIE ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI I ŚRODKÓW CZYSTOŚCI. MOŻNA ZROBIĆ TAKĄ PACZKĘ I DOSTARCZYĆ A MY PRZEKAŻEMY CARITASOWI.
 10. DNIA 17 X O 11.30 WRAZ Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA UROCZYSTĄ MSZĘ ŚW. I WSPOMNIENIE O WACŁAWIE LACHMANIE. PO MSZY ŚW. PROGRAM WYKONANY PRZEZ ZNANYCH AKTORÓW.
 11. DNIA 17 X O 16.00, NIEDZIELA, ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA MSZĘ ŚW. PODCZAS KTÓREJ DOKONAMY POŚWIĘCENIA ODNOWIONYCH KAPLICZEK I OTOCZENIA W LIPCE. KAPLICZKI GDZIE ODPRAWIAMY MAJÓWKI I KRZYŻA. BÓG ZAPŁAĆ WÓJTOWI GMINY I RADNEJ GMINY P. EDYCIE I WIELU OSOBOM KTÓRE ZORGANIZOWAŁY CAŁY REMONT.
 12. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.