OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA. 26 IX 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA. 26 IX 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ NA PROŚBĘ KONFER. EPISKOPATU POLSKI ZBIÓRKA DO PUSZEK NA POMOC DLA UCHODŹCÓW Z AFGANISTANU, W ŚWIATOWY DZIEŃ MIGRANTA I UCHODŹCY ORAZ COROCZNE LICZENIE WIERNYCH.
 3. W ŚRODĘ ŚWIĘTO ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA, RAFAŁA. W NASZEJ DIECEZJI ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI KATEDRALNEJ.
 4. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. WRAZ Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA 15.00. WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, KORONKA, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00.
 5. W PIĄTEK 1 X MSZA ŚW. W INTENCJI DZIECI PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚW. Z RODZICAMI. O 17.30 POŚWIĘCENIE I ROZDANIE RÓŻAŃCY. PIERWSZY RÓŻANIEC POPROWADZĄ DZIECI KL. III.
 6. W SOBOTĘ WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH ANIOŁÓW STRÓŻÓW.
 7. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM SERDECZNIE CAŁĄ WSPÓLNOTĘ ŻYWEGO RÓŻAŃCA I WSZYSTKICH NA 17.00- NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I O 18.00 MSZĘ ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 8. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM SERDECZNIE ASYSTĘ PROCESYJNĄ, ŻYWY RÓŻANIEC, MINISTRANTÓW, BIELANKI I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 9. W NIEDZIELĘ 3 PAŹDZIERNIKA PO MSZY ŚW. O 18.00 WZNOWIMY PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES.
 10. W NIEDZIELĘ ZA TYDZIEŃ TACA NA DOM ŚW. FAUSTYNY.
 11. DNIA 5 X ODPUST KU CZCI ŚW. FAUSTYNY. MSZY ŚW. GŁÓWNEJ ODPUSTOWEJ O 18.00 I KAZANIE WYGŁOSI KS. DR SŁAWOMIR KIELCZYK, DYREKTOR DOMU KAPŁAŃSKIEGO W WARSZAWIE, DAWNY VICEREKTOR SEMINARIUM DUCHOWNEGO KTÓRY PROWADZIŁ U NAS REKOLEKCJE ADWENTOWE. W TYM DNIU O 15.00 WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU DO RÓŻAŃCA O 17.30, KTÓRY W TYM DNIU POPROWADZI MŁODZIEŻ BIERZMOWANA GRUPA STARSZA. ZAPRASZAMY W TYM DNIU WSZYSTKICH DO MODLITWY, ŻYWY RÓŻANIEC, ASYSTĘ PROCESYJNĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI, SCHOLKĘ, KOŚCIÓŁ DOMOWY ORAZ DZIECI KLAS ZEROWYCH I PIERWSZYCH Z RODZICAMI I NA NIESPODZIANKĘ.
 12. DNIA 10 X W NIEDZIELĘ BĘDZIEMY GOŚCIĆ W NASZEJ PARAFII KS. ROMANA KOTA, PROBOSZCZA PARAFII MATKI BOŻEJ POMPEJAŃSKIEJ W WARSZAWIE I DIECEZJALNEGO DUSZPASTERZA ŻYWEGO RÓŻAŃCA. KS. ROMAN BĘDZIE GŁOSIŁ SŁOWO BOŻE, ROZPROWADZAŁ MATERIAŁY I ZBIERAŁ OFIARY NA BUDOWĘ KOŚCIOŁA. ZECHCIEJMY WESPRZEĆ TEN CEL WIEDZĄC JAKO PARAFIA NIEGDYŚ BUDUJĄCA SIĘ JAK WIELKIM WYSIŁKIEM JEST BUDOWA ŚWIĄTYNI.
 13. OD X JAK W LATACH UBIEGŁYCH ZAWSZE PO MSZY ŚW. O 11.30 SPOTKANIA PRZYGOTOWAWCZE KLAS II, III KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH, KOLEJNO W II, III I IV NIEDZIELĘ MIESIĄCA.
 14. OD X NABOŻEŃSTWA PAŹDZIERNIKOWE. ZAWSZE O 17.30. KONKURS RÓŻAŃCOWY. WYKONANE RÓŻAŃCE PODPISANE PRZYNOSIMY DO KOŚCIOŁA A DLA UCZESTNIKÓW BĘDĄ FAJNE NAGRODY. DLA DZIECI SPECJALNA WYKLEJANKA RÓŻAŃCOWA I NAGRODY.
 15. RÓŻANIEC 2021:
X DZIEŃ KLASA/WSPÓLNOTA
1 PIĄTEK KLASA III A, B
2 SB ŻYWY RÓŻANIEC
3 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
4 PN IV A
5 WT MŁODZIEŻ BIERZMOWANA- GRUPA STARSZA
6 ŚR IV B
7 CZW SIOSTRY FRANCISZKANKI RODZINY MARYI
8 PT SIOSTRY JEZUSA MIŁOSIERNEGO
9 SB ŻYWY RÓŻANIEC
10 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
11 PN V A
12 WT V B
13 ŚR NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKÓŁ
14 CZW VI
15 PT VII
16 SB ŻYWY RÓŻANIEC
17 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
18 PN KOŚCIÓŁ DOMOWY
19 WT KOŁO CARITAS
20 ŚR MINISTRANCI
21 CZW II A
22 PT II B
23 SB ŻYWY RÓŻANIEC
24 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
25 PN VIII A
26 WT VIII B
27 ŚR KATECHECI
28 CZW WSPÓLNOTA PRZYJACIÓŁ JEZUSA MIŁOSIERNEGO
29 PT KS. PROB.
30 SB ŻYWY RÓŻANIEC
31 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
 1. ZAPRASZAMY NA ZBIÓRKI MINISTRANCKIE O 10.00 PRZEZ CAŁY ROK.
 2. PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA NA PRÓBY SCHOLI W SOBOTY PO MSZY ŚW. O 18.00.
 3. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO.
 4. ZAPRASZAMY DZIECIAKI PO MSZACH ŚW. PO NAKLEJKI A DO P. STASI PO KSIĄŻECZKI DO KTÓRYCH TRZEBA WKLEJAĆ NAKLEJKI.
 5. MOŻNA PODAWAĆ BLISKICH ZMARŁYCH DO MODLITWY WYPOMINKOWEJ. JEDNORAZOWE 1,2 XI I CAŁOROCZNE.
 6. POMALUTKU ROZPOCZYNAJĄ SIĘ PRACE ZWIĄZANE Z USTAWIENIEM STAREGO DOMU PARAFIALNEGO JAKO PUSTELNI DO DOMU ŚW. FAUSTYNY.
 7. DNIA 17 X O 11.30 WRAZ Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA UROCZYSTĄ MSZĘ ŚW. I WSPOMNIENIE O WACŁAWIE LACHMANIE. PO MSZY ŚW. PROGRAM WYKONANY PRZEZ ZNANYCH AKTORÓW.
 8. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI GAJCY ZA PIELENIE TERENU PARAFIALNEGO; ARTUROWI WYCZÓŁKOWSKIEMU ZA WYMIANĘ PASÓW NA DZWONACH; KRYSTIANOWI I BARTKOWI ROSOCHACKIM ZA OLIWIENIE DZWONÓW; PAWŁOWI MARSZAŁ ZA DESTRUKT NA PARKINGU CMENTARNYM; WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIMU I MARCINOWI KUREK.
 9. STAROSTWO POWIATOWE ZAPRASZA DO UDZIAŁU PROJEKCIE WIRTUALNY SPACER HISTORII. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE POWIATU.
 10. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.