OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 05 IX 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 05 IX 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W DOŻYNKACH DIECEZJALNO-POWIATOWO-GMINNYCH W POŚWIĘTNEM. BÓG ZAPŁAĆ P. GRAŻYNIE I KGW TUŁU I OSOBOM KTÓRE WYKONAŁY WIENIEC/KOSZ DOŻYNKOWY I GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA PODCZAS KONKURSU WIEŃCY.
 3. BÓG ZAPŁAĆ WSPÓLNOCIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZA WCZORAJSZE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.
 4. DZIŚ I NIEDZIELA W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI, ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 5. DZIŚ W NASZEJ DIECEZJI ZBIÓRKA DO PUSZEK NA KATOLICKI OŚRODEK ADOPCYJNY A ZA TYDZIEŃ TACA NA NASZE SEMINARIUM DUCHOWNE.
 6. JUTRO O 18.00 MSZA ŚW. WOTYWNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO. ZAPRASZAM.
 7. W ŚRODĘ ŚWIĘTO NARODZENIA NAJŚW. MARYI PANNY. PO MSZY ŚW. POŚWIĘCENIE ZIARNA SIEWNEGO I NASION.
 8. W CZWARTEK I PIĄTEK KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA BEZPOŚREDNIO PO MSZY ŚW. PONIEWAŻ W WOŁOMINIE I DUCZKACH MAMY UROCZYSTOŚCI DEKANALNE TAKIE JAK U NAS W SOBOTĘ.
 9. OD PIĄTKU PRZEZ 9 DNI PO MSZY ŚW. O 18.00 W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO BEATYFIKACJI KS. PRYMASA WYSZYŃSKIEGO I MATKI RÓŻY CZACKIEJ, ODMAWIAMY NOWENNĘ W KTÓREJ ZAWIERZAMY DUCHOWE OWOCE BEATYFIKACJI. NASZĄ PARAFIĘ ERYGOWAŁ KS. PRYMAS 1 MAJA 1981 ROKU. W SOBOTĘ O 18.00 ZAKOŃCZENIE NOWENNY I DZIEŃ KTÓRY BĘDZIE POCZĄTKIEM PRZYGOTOWAŃ KLAS III KOMUNIJNYCH, ROCZNICOWYCH, MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ. PO MSZY ŚW. ROZDAMY INDEKSY. ZAPRASZAM CAŁĄ WSPÓLNOTĘ RÓŻAŃCOWĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI, SCHOLKĘ, KOŚCIÓŁ DOMOWY. TO DZIEŃ SZCZEGÓLNY PONIEWAŻ PRZEDDZIEŃ BEATYFIKACJI. ROZPOCZNIEMY ADORACJĄ I KOŃCZĄCĄ NOWENNĄ O 17.00, MSZA ŚW. O 18.00 A PO MSZY ŚW. ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU I MODLITWA RÓŻAŃCOWA POPROWADZONA PRZEZ WSPÓLNOTĘ ŻYWEGO RÓŻAŃCA. ZAKOŃCZYMY O 21.00 BOŻYM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM I APELEM JASNOGÓRSKIM. JUŻ DZIŚ DZIĘKUJĘ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI, ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI I WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ, MODLITWĘ. OSOBY KTÓRE ZAMAWIAŁY MSZĘ ŚW. 11 IX O 17.30 PROSZONE SĄ O KONTAKT.
 1. ZAPRASZAMY NA ZBIÓRKI MINISTRANCKIE O 10.00 PRZEZ CAŁY ROK. ZAPRASZAM KANDYDATÓW, MINISTRANTÓW, LEKTORÓW.
 2. ZA TYDZIEŃ PODCZAS MSZY ŚW. O 11.30 POŚWIĘCENIE PLECAKÓW I PRZYBORÓW SZKOLNYCH. ZAPRASZAM DZIECIAKI Z PEŁNYMI PLECAKAMI.
 3. DNIA 11 IX O 16.00 PRZY POMNIKU PRYMASA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE ODBĘDZIE SIĘ ORSZAK DZIEJÓW- WIDOWISKO O KS. PRYMASIE.
 4. PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA DZIECI I MŁODZIEŻ DO ZAPISANIA SIĘ DO SCHOLKI. PRÓBY W SOBOTY PO MSZY ŚW. O 18.00.
 5. DNIA 13 IX BĘDZIEMY PRZEŻYWALI 1 ROCZNICĘ KONSEKRACJI NASZEGO KOŚCIOŁA.
 6. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO.
 7. OD X JAK W LATACH UBIEGŁYCH ZAWSZE PO MSZY ŚW. O 11.30 SPOTKANIA PRZYGOTOWAWCZE KLAS II, III KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH, KOLEJNO W II, III I IV NIEDZIELĘ MIESIĄCA.
 8. OD 3 PAŹDZIERNIKA PO MSZY ŚW. O 18.00 WZNOWIMY PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. MATKA BOŻA NAWIEDZIŁA JUŻ WIELE RODZIN NASZEJ PARAFII. ROZPOCZNIEMY OD KOLEJNEJ RODZINY GDZIE ZAKOŃCZYŁA SIĘ PEREGRYNACJA. ZAPRASZAM DO MODLITWY POSZCZEGÓLNE RODZINY ABYŚMY WYPRASZALI JEJ POMOC DLA NASZYCH RODZIN.
 9. DNIA 18 WRZEŚNIA W NASZYM SEMINARIUM W TARCHOMINIE ODBĘDZIE SIĘ ZLOT SŁUŻBY LITURGICZNEJ (ZABAWY, POCZĘSTUNEK, DMUCHANE ZJEŻDŻALNIE). DO WYRÓŻNIENIA ZA PIĘKNĄ POSŁUGĘ PODALIŚMY MINISTRANTÓW, BIELANKI, SCHOLANKI. UDAMY SIĘ NA ZLOT. ZAPISY U P. STASI.
 10. DNIA 19 IX O 11.30 W WARSZAWIE JAK CO ROKU NARODOWY MARSZ ŻYCIA I RODZINY.
 11. W TYM ROKU ZIARENKA NIEDZIELNE BĘDĄ O NAZWIE „SPOTKANIA Z EWANGELIĄ”. ZAPRASZAMY DZIECIAKI PO MSZACH ŚW. PO NAKLEJKI A DO P. STASI PO KSIĄŻECZKI DO KTÓRYCH TRZEBA WKLEJAĆ NAKLEJKI.
 12. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE P. ELI GAJCY ZA PIELENIE TERENU PARAFIALNEGO W TYM TYGODNIU ORAZ P. JANINIE I WOJCIECHOWI WYCZÓŁKOWSKIM; MARCINOWI KUREK ZA KOSZENIE TRAWY NA CMENTARZU I WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU; DZIĘKUJĘ SKŁADOWI ROZBUD Z LIPKI ZA POMOC I KWIACIARNI PP. FERDYN ZA KWIATY.
 13. ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ DNIA 10 IX PIĄTEK DO PARKU W OSTRÓWKU NA „MAZOWIECKIE TĘSKNOTY CYPRIANA NORWIDA”. W PROGRAMIE WYSTĄPIĄ ZNANI AKTORZY ORAZ WIELE INNYCH ATRAKCJI. ZAPRASZAMY.
 14. TRWAJĄ PRACE ZWIĄZANE Z PRZENOSZENIEM STAREGO DOMU PARAFIALNEGO JAKO PUSTELNI DO DOMU ŚW. FAUSTYNY.
 15. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.