OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXII NIEDZIELA ZWYKŁA. 29 VIII 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXII NIEDZIELA ZWYKŁA. 29 VIII 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W DOŻYNKACH DIECEZJALNO-POWIATOWO-GMINNYCH W POŚWIĘTNEM. BÓG ZAPŁAĆ P. GRAŻYNIE I KGW Z TUŁU I OSOBOM KTÓRE WYKONAŁY WIENIEC/KOSZ DOŻYNKOWY.
 3. W ŚRODĘ BĘDZIEMY OBCHODZIĆ 82 ROCZNICĘ WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ. PAMIĘTAJMY W MODLITWIE O BOHATERACH KTÓRZY ZGINĘLI ZA POLSKĘ. WIECZOREM O G. 19.00 ZAPRASZAM KATECHETÓW NA SPOTKANIE NA POCZĄTEK ROKU.
 4. JUŻ W ŚRODĘ ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO. MSZA ŚW. DLA ZS W KOŚCIELE O 8.00 A DLA ZSS W KAPLICY U SIÓSTR FRANCISZKANEK O 9.00, WIĘC BEZ MSZY ŚW. O 7.30. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA W KOŚCIELE OD 7.30 ORAZ O 16.00. BARDZO ZACHĘCAM ABY WŁĄCZYĆ SIĘ W AKCJĘ „PLECAK PEŁEN UŚMIECHÓW” I STWORZYĆ TAKI ZESTAW PRZYBORÓW NAJBARDZIEJ POTRZEBNYCH DO SZKOŁY KTÓRY PRZEKAŻEMY DZIECIOM NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM.
 5. OD PIĄTKU PRZEZ 9 DNI PO MSZY ŚW. O 18.00 W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO BEATYFIKACJI KS. PRYMASA WYSZYŃSKIEGO I MATKI RÓŻY CZACKIEJ, BĘDZIEMY ODMAWIAĆ NOWENNĘ W KTÓREJ ZAWIERZYMY DUCHOWE OWOCE BEATYFIKACJI. NASZĄ PARAFIĘ ERYGOWAŁ KS. PRYMAS 1 MAJA 1981 ROKU. TEN DZIEŃ BĘDZIE RÓWNIEŻ POCZĄTKIEM PRZYGOTOWAŃ KLAS III KOMUNIJNYCH, ROCZNICOWYCH, MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ. PO MSZY ŚW. ROZDAMY INDEKSY. ZAPRASZAM CAŁĄ WSPÓLNOTĘ RÓŻAŃCOWĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI, SCHOLKĘ, KOŚCIÓŁ DOMOWY. TO DZIEŃ SZCZEGÓLNY PONIEWAŻ PRZEDDZIEŃ BEATYFIKACJI. ROZPOCZNIEMY ADORACJĄ I KOŃCZĄCĄ NOWENNĄ O 17.00, MSZA ŚW. O 18.00 A PO MSZY ŚW. ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU I MODLITWA RÓŻAŃCOWA POPROWADZONA PRZEZ WSPÓLNOTĘ ŻYWEGO RÓŻAŃCA. ZAKOŃCZYMY O 21.00 BOŻYM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM I APELEM JASNOGÓRSKIM. JUŻ DZIŚ DZIĘKUJĘ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI I WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ, MODLITWĘ. OSOBY KTÓRE ZAMAWIAŁY MSZĘ ŚW. 11 IX O 17.30 PROSZONE SĄ O KONTAKT.
 6. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. WRAZ Z WSPÓLNOTĄ ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZAPRASZAMY NA G 15.00. WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, KORONKA, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00.
 7. OD SOBOTY PO PRZERWIE WAKACYJNEJ WZNAWIAMY ZBIÓRKI MINISTRANCKIE O 10.00 PRZEZ CAŁY ROK. ZAPRASZAM KANDYDATÓW, MINISTRANTÓW, LEKTORÓW.
 8. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM CAŁĄ WSPÓLNOTĘ ŻYWEGO RÓŻAŃCA I WSZYSTKICH NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE O 17.00 I O 18.00 MSZĘ ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 9. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI, ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 10. ZA TYDZIEŃ W NASZEJ DIECEZJI ZBIÓRKA DO PUSZEK NA KATOLICKI OŚRODEK ADOPCYJNY.
 11. DNIA 13 IX BĘDZIEMY PRZEŻYWALI 1 ROCZNICĘ KONSEKRACJI NASZEGO KOŚCIOŁA. W TYCH DNIACH DOKONAMY POŚWIĘCENIA PAMIĄTKOWEJ TABLICY W KOŚCIELE.
 12. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO.
 13. OD X JAK W LATACH UBIEGŁYCH ZAWSZE PO MSZY ŚW. O 11.30 SPOTKANIA PRZYGOTOWAWCZE KLAS II, III KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH, KOLEJNO W II, III I IV NIEDZIELĘ MIESIĄCA.
 14. OD 3 PAŹDZIERNIKA PO MSZY ŚW. O 18.00 WZNOWIMY PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. MATKA BOŻA NAWIEDZIŁA JUŻ WIELE RODZIN NASZEJ PARAFII. ROZPOCZNIEMY OD KOLEJNEJ RODZINY GDZIE ZAKOŃCZYŁA SIĘ PEREGRYNACJA. ZAPRASZAM DO MODLITWY POSZCZEGÓLNE RODZINY ABYŚMY WYPRASZALI JEJ POMOC DLA NASZYCH RODZIN.
 15. BÓG ZAPŁAĆ P. JANINIE I WOJCIECHOWI WYCZÓŁKOWSKIM ZA DBANIE O GROTĘ MATKI BOŻEJ W TYM TYGODNIU.
 16. TRWAJĄ PRACE ZWIĄZANE Z PRZENOSZENIEM STAREGO DOMU PARAFIALNEGO JAKO PUSTELNI DO DOMU ŚW. FAUSTYNY.
 17. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.