OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXII NIEDZIELA ZWYKŁA. 22 VIII 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXI NIEDZIELA ZWYKŁA. 22 VIII 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO.
 3. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ UCZESTNICZYLI W WIECZORNEJ MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ I UCZESTNICZYLI W POGRZEBIE Ś.P. KS. ABP HENRYKA HOSERA, KTÓRY SPOCZĄŁ W KRYPCIE NASZEJ KATEDRY.
 4. DZIŚ PODCZAS MSZY ŚW. O 10.00 ORAZ O 15.00 W DOMU ŚW. FAUSTYNY BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ W INTENCJI S. PETRY KTÓRA ZMIENIA PLACÓWKĘ DO DOMU GENERALNEGO DO MYŚLIBORZA. DZIĘKUJEMY SIOSTRZE ZA OGROMNĄ PRACĘ W NASZEJ WSPÓLNOCIE I ŻYCZYMY BOŻEGO BŁOG. W NOWYM MIEJSCU.
 5. WE WTOREK ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA. SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA NASZEMU P. ORGANIŚCIE BARTŁOMIEJOWI I WSZYSTKIM BARTKOM.
 6. W CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ. MSZE ŚW. O 8.30, 17.30, 18.00. ZAPRASZAM DO MODLITWY.
 7. W PIĄTEK O 17.00 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE I O 18.00 MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W NASZYCH PARAFIALNYCH WYPOMINKACH.
 8. W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO BEATYFIKACJI KS. PRYMASA WYSZYŃSKIEGO I MATKI RÓŻY CZACKIEJ, W DNIACH 3-11 IX BĘDZIE ODMAWIANA NOWENNA W KTÓREJ ZAWIERZYMY DUCHOWE OWOCE BEATYFIKACJI. PRZEZ 9 DNI NOWENNY KSIĘŻA BISKUPI NASZEJ DIECEZJI ODWIEDZĄ 9 PARAFII KTÓRE ERYGOWAŁ KS. PRYMAS WYSZYŃSKI. W NASZEJ WSPÓLNOCIE, ERYGOWANEJ 1 MAJA 1981 ROKU, BĘDZIE Z NAMI KS. BISKUP JACEK 11 IX- SOBOTA O 18.00. TEN DZIEŃ BĘDZIE RÓWNIEŻ POCZĄTKIEM PRZYGOTOWAŃ KLAS III KOMUNIJNYCH, ROCZNICOWYCH, MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ. ZAPRASZAM CAŁĄ WSPÓLNOTĘ RÓŻAŃCOWĄ. TO DZIEŃ SZCZEGÓLNY PONIEWAŻ PRZEDDZIEŃ BEATYFIKACJI. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAM DO MODLITWY.
 9. DNIA 13 IX BĘDZIEMY PRZEŻYWALI 1 ROCZNICĘ KONSEKRACJI NASZEGO KOŚCIOŁA. W TYCH DNIACH DOKONAMY POŚWIĘCENIA PAMIĄTKOWEJ TABLICY W KOŚCIELE.
 10. JUŻ W PRZYSZŁĄ ŚRODĘ ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO. MSZA ŚW. DLA ZS W KOŚCIELE O 8.00 A DLA ZSS W KAPLICY U SIÓSTR FRANCISZKANEK O 9.00, WIĘC BEZ MSZY ŚW. O 7.30. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA W KOŚCIELE OD 7.30 ORAZ O 16.00. BARDZO ZACHĘCAM ABY WŁĄCZYĆ SIĘ W AKCJĘ „PLECAK PEŁEN UŚMIECHÓW” I STWORZYĆ TAKI ZESTAW PRZYBORÓW NAJBARDZIEJ POTRZEBNYCH DO SZKOŁY KTÓRY PRZEKAŻEMY DZIECIOM NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM.
 11. BISKUP WARSZAWSKO-PRASKI ROMUALD KAMIŃSKI, STAROSTA WOŁOMIŃSKI ADAM LUBIAK, WÓJT GMINY POŚWIĘTNE SYLWESTER NIŹNIK ZAPRASZAJĄ NA DOŻYNKI DIECEZJALNO-POWIATOWO-GMINNE DO POŚWIĘTNEGO ZA TYDZIEŃ, 29 SIERPNIA. ZACHĘCAM OGROMNIE ABYŚMY JAKO PARAFIA I POSZCZEGÓLNE MIEJSCOWOŚCI WZIĘLI UDZIAŁ W DOŻYNKACH I WYKONALI WIENIEC DOŻYNKOWY BIORĄC UDZIAŁ W KONKURSIE WIEŃCY. WIĘCEJ INFORMACJI NA NASZEJ STRONIE DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA.
 12. GMINNY OŚRODEK KULTURY ZAPRASZA SERDECZNIE 22 WRZEŚNIA O 18.30 DO PARKU W OSTRÓWKU NA ZAKOŃCZENIE LATA. W PROGRAMIE WIELE ATRAKCJI SATYRYCZNYCH I PRZEDSTAWIENIE AKROBATYCZNO-CYRKOWE. WSTĘP WOLNY.
 13. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.