OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA. 12 IX 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA. 12 IX 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. WITAMY W NASZEJ WSPÓLNOCIE S. CHRISTINĘ ZE ZGROMADZENIA SIÓSTR JEZUSA MIŁOSIERNEGO W DOMU ŚW. FAUSTYNY. SIOSTRA JEST KANADYJKĄ I ŻYCZYMY WIELU ŁASK BOŻYCH W NASZEJ WSPÓLNOCIE.
 3. ZAKOŃCZYLIŚMY NOWENNĘ PRZED BEATYFIKACJĄ KS. PRYMASA WYSZYŃSKIEGO I S. RÓŻY CZACKIEJ. SKŁADAM OGROMNE PODZIĘKOWANIA KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA PRZEWODNICZENIE UROCZYSTOŚCI, KAPŁANOM Z DEKANATU I SPOZA, CAŁEJ WSPÓLNOCIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZA POPROWADZENIE MODLITWY, MINISTRANTOM, P. BARTKOWI ORGANIŚCIE I SCHOLI, P. PAWŁOWI KOŚCIELNEMU, P. ANNIE ZA CZYSTOŚĆ W ŚWIĄTYNI; P. MARII I P. IWONCE DĘBSKIEJ ZA POSIŁEK I WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W TYM WAŻNYM WYDARZENIU MODLITEWNYM KTÓRE BYŁO RÓWNIEŻ POCZĄTKIEM PRZYGOTOWAŃ DO SAKRAMENTÓW KL. II, III KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH. DZIĘKUJĘ PANIOM KATECHETKOM, P. STASI I P. EWIE ORAZ UCZNIOM I PRACOWNIKOM ZSS W OSTRÓWKU ZA PIĘKNĄ WYSTAWĘ PRAC UCZNIÓW KTÓRĄ MOŻEMY PODZIWIAĆ W KOŚCIELE. BÓG ZAPŁAĆ.
 4. DZIŚ PODCZAS MSZY ŚW. O 11.30 POŚWIĘCENIE PLECAKÓW I PRZYBORÓW SZKOLNYCH. ZAPRASZAM DZIECIAKI Z PEŁNYMI PLECAKAMI.
 5. DZIŚ TACA NA NASZE SEMINARIUM DUCHOWNE W WARSZAWIE TARCHOMINIE A 26 IX ZBIÓRKA NA PROŚBĘ KONFER. EPISKOPATU POLSKI NA POMOC DLA UCHODŹCÓW Z AFGANISTANU, W ŚWIATOWY DZIEŃ MIGRANTA I UCHODŹCY.
 6. JUTRO 13 IX BĘDZIEMY PRZEŻYWALI 1 ROCZNICĘ KONSEKRACJI NASZEGO KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM DO MODLITWY. MSZE ŚW. 17.00, 17.30, 18.00. NA PAMIĄTKĘ TEGO WYDARZENIA ZAPALIMY ŚWIECE TZW ZACHEUSZKI, CZYLI MIEJSCA GDZIE KOŚCIÓŁ JEST NAMASZCZONY OLEJEM ŚWIĘTYM.
 7. WE WTOREK ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO.
 8. W PIĄTEK WSPOMNIENIE ŚW. ZYGMUNTA SZCZĘSNEGO FALIŃSKIEGO, ZAŁOŻYCIELA NASZYCH SIÓSTR FRANCISZKANEK RODZINY MARYI, KTÓRYM ŻYCZYMY WIELE ŁASK BOŻYCH I OPIEKI PATRONA. PO MSZY ŚW. O 18.00 NABOŻEŃSTWO ZA PRZYCZYNĄ ŚW. ZYGMUNTA. NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI SOLENIZANTOM.
 9. W PIĄTEK WIECZOREM COMIESIĘCZNE SPOTKANIE KRĘGU KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 10. W SOBOTĘ ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, PATRONA POLSKI. W NASZYM SEMINARIUM W TARCHOMINIE ODBĘDZIE SIĘ ZLOT SŁUŻBY LITURGICZNEJ (ZABAWY, POCZĘSTUNEK, DMUCHANE ZJEŻDŻALNIE). DO WYRÓŻNIENIA ZA PIĘKNĄ POSŁUGĘ PODALIŚMY MINISTRANTÓW, BIELANKI, SCHOLANKI. UDAMY SIĘ NA ZLOT. ZAPISY U P. STASI.
 11. W NIEDZIELĘ ZA TYDZIEŃ Z RACJI 19 DNIA MIESIĄCA I ROKU RODZINY SZCZEGÓLNIE MODLIMY SIĘ ZA MŁODE MAŁŻEŃSTWA.
 12. ZA TYDZIEŃ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 13. DNIA 19 IX O 11.30 W WARSZAWIE JAK CO ROKU NARODOWY MARSZ ŻYCIA I RODZINY.
 14. ZAPRASZAMY NA ZBIÓRKI MINISTRANCKIE O 10.00 PRZEZ CAŁY ROK. ZAPRASZAM KANDYDATÓW, MINISTRANTÓW, LEKTORÓW.
 15. PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA DZIECI I MŁODZIEŻ DO ZAPISANIA SIĘ DO SCHOLKI. PRÓBY W SOBOTY PO MSZY ŚW. O 18.00.
 16. OD 3 PAŹDZIERNIKA PO MSZY ŚW. O 18.00 WZNOWIMY PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES A 5 X O 18.00 GŁÓWNA MSZA ŚW. ODPUSTOWA KU CZCI ŚW. FAUSTYNY. MATKA BOŻA NAWIEDZIŁA JUŻ WIELE RODZIN NASZEJ PARAFII. ROZPOCZNIEMY OD KOLEJNEJ RODZINY GDZIE ZAKOŃCZYŁA SIĘ PEREGRYNACJA. ZAPRASZAM DO MODLITWY POSZCZEGÓLNE RODZINY ABYŚMY WYPRASZALI JEJ POMOC DLA NASZYCH RODZIN.
 17. OD X JAK W LATACH UBIEGŁYCH ZAWSZE PO MSZY ŚW. O 11.30 SPOTKANIA PRZYGOTOWAWCZE KLAS II, III KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH, KOLEJNO W II, III I IV NIEDZIELĘ MIESIĄCA.
 18. OD X NABOŻEŃSTWA PAŹDZIERNIKOWE. ZA TYDZIEŃ PODAM LISTĘ WSPÓLNOT I KLAS PROWADZĄCYCH W TYM ROKU RÓŻANIEC ZAWSZE O 17.30. OGŁASZAMY KONKURS RÓŻAŃCOWY. WYKONANE RÓŻAŃCE PODPISANE PRZYNOSIMY DO KOŚCIOŁA A DLA UCZESTNIKÓW BĘDĄ FAJNE NAGRODY. DLA DZIECI SPECJALNA WYKLEJANKA RÓŻAŃCOWA I NAGRODY.
 19. DNIA 1 X MSZA ŚW. W INTENCJI DZIECI PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚW. Z RODZICAMI. O 17.30 POŚWIĘCENIE I ROZDANIE RÓŻAŃCY. PIERWSZY RÓŻANIEC POPROWADZĄ DZIECI KL. III.
 20. DNIA 5 X ODPUST KU CZCI ŚW. FAUSTYNY. MSZY ŚW. GŁÓWNEJ ODPUSTOWEJ O 18.00 I KAZANIE WYGŁOSI KS. DR SŁAWOMIR KIELCZYK, DYREKTOR DOMU KAPŁAŃSKIEGO W WARSZAWIE, DAWNY VICEREKTOR SEMINARIUM DUCHOWNEGO KTÓRY PROWADZIŁ U NAS REKOLEKCJE ADWENTOWE.
 21. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO.
 22. W TYM ROKU ZIARENKA NIEDZIELNE BĘDĄ O NAZWIE „SPOTKANIA Z EWANGELIĄ”. ZAPRASZAMY DZIECIAKI PO MSZACH ŚW. PO NAKLEJKI A DO P. STASI PO KSIĄŻECZKI DO KTÓRYCH TRZEBA WKLEJAĆ NAKLEJKI.
 23. OD NASTĘPNEJ NIEDZIELI MOŻNA PODAWAĆ BLISKICH ZMARŁYCH DO MODLITWY WYPOMINKOWEJ. JEDNORAZOWE 1,2 XI I CAŁOROCZNE.
 24. DZIĘKUJĘ P. ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK ZA RENOWACJE KRZYŻA PROCESYJNEGO.
 25. TRWAJĄ PRACE ZWIĄZANE Z PRZENOSZENIEM STAREGO DOMU PARAFIALNEGO JAKO PUSTELNI DO DOMU ŚW. FAUSTYNY. DZIĘKUJĘ FIRMIE ROZBUD Z LIPKI ZA UŻYCZENIE SAMOCHODU Z HDS Z PRZENOSZENIEM MATERIAŁU.
 26. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.