OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXI NIEDZIELA ZWYKŁA. 21 VIII 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXI NIEDZIELA ZWYKŁA. 21 VIII 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. W ŚRODĘ ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA. NASZEMU P. ORGANIŚCIE I WSZYSTKIM SOLENIZANTOM SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA.
 3. W PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ. MSZE ŚW. 8.30, 16.30, 18.00 ORAZ O 19.00 MSZA ŚW. PRZY KAPLICZCE PRZY UL. KOLEJOWEJ W INTENCJI OSÓB KTÓRE WYKONAŁY REMONT I WSZYSTKICH OFIARODAWCÓW. Z RACJI UROCZYSTOŚCI MOŻNA SPOŻYWAĆ POKARMY MIĘSNE.
 4. W PIĄTEK O 17.00 ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE I O 18.00 MSZĘ ŚW. ZA NASZYCH ZMARŁYCH.
 5. W NIEDZIELĘ DOŻYNKI DIECEZJALNE W LATOWICZU. SĄ WIEŃCE Z TUŁU I KRZYWICY. BÓG ZAPŁAĆ. OGROMNIE ZACHĘCAM ABYŚMY WYKONALI WIEŃCE DOŻYNKOWE I UDALI SIĘ DO LATOWICZA K/ MIŃSKA MAZ. ZAPRASZAM DO KONTAKTU. REJESTRACJA DELEGACJI Z WIEŃCAMI O 10.30. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE URZĘDU GMINY LATOWICZ.
 6. W PRZYSZŁY PONIEDZIAŁEK 29 VIII O 17.30 BĘDZIE ODPRAWIONA MSZA ŚW. W INTENCJI RODZIN Z UL. KOCZOROWSKIEJ KTÓRE PRZYJĘŁY FIGURĘ MATKI BOŻEJ Z LOURDES. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ I ZAPRASZAM DO MODLITWY.
 7. BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, P. JANINIE, P. SYLWESTROWI BANASZEK ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH.
 8. DZIŚ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.ZWOZIMY MATERIAŁ NA PRACE BUDOWLANE KOSTKOWE. DZIĘKUJĘ SKŁADOWI ROZBUD ZA POMOC W ZAKUPIE MATERIAŁÓW.
 9. TRWA PEREGRYNACJA FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. W INTENCJI RODZIN MODLIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 10.00.
 10. JUŻ W PRZYSZŁY CZWARTEK ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO. MSZA ŚW. DLA SP W KOŚCIELE O 8.00 A DLA ZSS W KAPLICY U SIÓSTR FRANCISZKANEK O 9.00, WIĘC BEZ MSZY ŚW. O 7.30. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA W KOŚCIELE OD 7.30. BARDZO ZACHĘCAM ABY WŁĄCZYĆ SIĘ W AKCJĘ „PLECAK PEŁEN UŚMIECHÓW” I STWORZYĆ TAKI ZESTAW PRZYBORÓW NAJBARDZIEJ POTRZEBNYCH DO SZKOŁY I ZŁOŻYĆ W KOSZU PRZY OŁTARZU. PRZYBORY PRZEKAŻEMY DZIECIOM NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM.
 11. INFORMACJA OD P. EDYTY ŻE W SZKOLE W SEKRETARIACIE SĄ DO ODEBRANIA DLA RODZICÓW ZAŚWIADCZENIA KOLONIJNE DZIECI UCZESTNICZĄCYCH W KOLONIACH W GIŻYCKU.
 12. W TYGODNIKU IDZIEMY I NA STOLICZKU JEST LISTA OBYWATELI KTÓRZY CHCĄ UDZIELIĆ POPARCIA OBYWATELSKIEMU PROJEKTOWI USTAWY W OBRONIE CHRZEŚCIJAN. ZACHĘCAMY DO WPISANIA SIĘ.
 13. PO WAKACJACH KURS LEKTORSKI W PARAFII MB CZĘSTOCHOWSKIEJ W WOŁOMINIE.
 14. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.