OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XX NIEDZIELA ZWYKŁA. 14 VIII 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XX NIEDZIELA ZWYKŁA. 14 VIII 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. 13 VIII PRZYPADAŁA I ROCZNICA ŚMIERCI NASZEGO PASTERZA KS. ABP HENRYKA HOSERA. BĘDZIEMY POLECALI KS. ABP W MSZY ŚW. O 10.00.
 3. TRWA MIESIĄC SIERPIEŃ, KTÓRY JEST SZCZEGÓLNYM CZASEM MODLITWY O TRZEŹWOŚĆ NARODU. ZACHĘCAMY DO WPISANIA SIĘ DO KSIĘGI TRZEŹWOŚCI.
 4. MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZY ŚW. NA ROK 2023. ZAPRASZAM.
 5. DZIŚ PIELGRZYMKA PIESZA OSSÓW-RADZYMIN W 102 ROCZNICĘ BITWY CUDU NAD WISŁĄ. WIĘCEJ INFORMACJI W GABLOCIE I U P. ZBYSZKA.
 6. DZIŚ LITURGICZNE WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBE.
 7. JUTRO 15 VIII- UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP, KTÓRA JEST DNIEM PATRONKI DIECEZJI- MATKI BOŻEJ ZWYCIĘSKIEJ. WIELE UROCZYSTOŚCI DIECEZJALNYCH NA KAMIONKU, OSSOWIE, RADZYMINIE. NA UROCZYSTOŚCI ZAPRASZAJĄ KS. BP ROMUALD, STAROSTA WOŁOMIŃSKI I WSZYSCY MIESZKAŃCY NASZEJ DIECEZJI JAKO SZCZEGÓLNIE ZOBLIGOWANI DO KULTYWOWANIA PAMIĘCI O TAMTYCH WAŻNYCH WYDARZENIACH CUDU NAD WISŁĄ.
 8. JUTRO UKŁAD MSZY ŚW. NIEDZIELNY. PO KAŻDEJ MSZY ŚW. OBRZĘD BŁOGOSŁAWIEŃSTWA ZIÓŁ I KWIATÓW.
 9. JUTRO O 10.00 SZCZEGÓLNIE BĘDZIEMY POLECAĆ RODAKÓW KTÓRZY ODDALI ŻYCIE ZA POLSKĘ W CUDZIE NAD WISŁĄ.
 10. JUTRO MOŻNA UZYSKAŃ ODPUST ZUPEŁNY NAWIEDZAJĄC KONKATEDRĘ NA KAMIONKU I ODMAWIAJĄC OJCZE NASZ I WIERZĘ.
 11. JUTRO DOŻYNKI GMINNE. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W TYCH WAŻNYCH UROCZYSTOŚCIACH PATRIOTYCZNO-RELIGIJNYCH I DO UDZIAŁU W WIELU ATRAKCJACH MUZYCZNYCH I INNYCH.
 12. DZIĘKUJĘ P. GRAŻYNIE TYMIŃSKIEJ, P. JUSTYNIE ŚLIWA I KGW Z TUŁU ZA PIĘKNE UBRANIE KOŚCIOŁA DLA MATKI BOŻEJ W JEJ UROCZYSTOŚĆ.
 13. WE WTOREK O 18.00 MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY.
 14. WE WTOREK WYRUSZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ POMOCNIKÓW MATKI KOŚCIOŁA.
 15. W ŚRODĘ WSPOMNIENIE ŚW. JACKA. KS. BP I WSZYSTKIM JACKOM ŻYCZYMY WIELU ŁASK BOŻYCH
 16. W UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ DNIA 26 VIII O 19.00 ODPRAWIMY PRZY KAPLICZCE PRZY UL. KOLEJOWEJ MSZĘ ŚW. W INTENCJI OSÓB KTÓRE WYKONAŁY REMONT I WSZYSTKICH OFIARODAWCÓW.
 17. DNIA 28 VIII DOŻYNKI DIECEZJALNE W LATOWICZU. OGROMNIE ZACHĘCAM ABYŚMY JAKO PARAFIA CZY POSZCZEGÓLNE MIEJSCOWOŚCI, WSPÓLNOTY WYKONALI WIEŃCE DOŻYNKOWE I UDALI SIĘ DO LATOWICZA K/ MIŃSKA MAZ. ZAPRASZAM DO KONTAKTU.  JUTRO DOŻYNKI GMINNE. ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
 18. BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, P. JANINIE, P. SYLWESTROWI BANASZEK ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH. ARTUROWI JAROSZ ZA NAPRAWIENIE KOSIARKI.
 19. POMAŁU ZWOZIMY MATERIAŁ NA PRACE BUDOWLANE KOSTKOWE. DZIĘKUJĘ SKŁADOWI ROZBUD ZA POMOC W ZAKUPIE MATERIAŁÓW. ZA TYDZIEŃ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAĆ WIELKIE ZA OFIARY.
 20. TRWA PEREGRYNACJA FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. W INTENCJI RODZIN MODLIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 10.00. OBECNIE MATKA BOŻA JEST U RODZIN PRZY UL. KOŚCIUSZKI.
 21. INFORMACJA OD P. EDYTY ŻE W SZKOLE W SEKRETARIACIE SĄ DO ODEBRANIA DLA RODZICÓW ZAŚWIADCZENIA KOLONIJNE DZIECI UCZESTNICZĄCYCH W KOLONIACH.
 22. PO WAKACJACH KURS LEKTORSKI W PARAFII MB CZĘSTOCHOWSKIEJ W WOŁOMINIE.
 23. SERDECZNIE WITAMY W NASZEJ PARAFII SIOSTRĘ ANNĘ MIŚKOWIEC PRZEŁOŻONĄ WSPÓLNOTY SIÓSTR FRANCISZKANEK RODZINY MARYI I ŻYCZYMY BOŻEGO BŁOG.
 24. SIOSTRY FRANCISZKI RM ZAPRASZAJĄ DO MODLITWY PRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚW. ZYGMUNTA SZCZĘSNEGO FELIŃSKIEGO. NOWENNA TRWA OD 11 VIII.
 25. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.