OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIX NIEDZIELA ZWYKŁA. 7 VIII 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIX NIEDZIELA ZWYKŁA. 7 VIII 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PIOTROWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. JESZCZE RAZ SKŁADAMY SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. BP ROMUALDOWI I WSZYSTKIM ORGANIZATOROM I TYM KTÓRZY POMAGALI W PRZYGOTOWANIU PIELGRZYMKI DO OSTRÓWKA. SZCZEGÓŁOWE PODZIĘKOWANIA KIEROWALIŚMY PODCZAS MSZY ŚW. O 15.00. RELACJA JEST NA STRONIE NASZEJ I DI
 3. TRWA MIESIĄC SIERPIEŃ, KTÓRY JEST SZCZEGÓLNYM CZASEM MODLITWY O TRZEŹWOŚĆ NARODU. ZACHĘCAMY DO WPISANIA SIĘ DO KSIĘGI TRZEŹWOŚCI.
 4. DZIŚ PIERWSZA NIEDZIELA W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. BÓG ZAPŁAĆ ASYŚCIE PROCESYJNEJ, ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI, MINISTRANTOM, BIELANKOM I WSZYSTKIM ZA MODLITWĘ.
 5. MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZY ŚW. NA ROK 2023. ZAPRASZAM.
 6. WE WTOREK ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY O KRZYŻA (ETYNY STAIN) ZAMORDOWANEJ W OBOZIE W OŚWIĘCIMIU, W SPRAWACH KANCELARYJNYCH ZAPRASZAM RANO, A W ŚRODĘ ŚWĘTO ŚW. WAWRZYŃCA DIAKONA.
 7. W PRZYSZŁY PONIEDZIAŁEK 15 VIII UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP, KTÓRA JEST DNIEM UROCZYSTOŚCI PATRONKI DIECEZJI- MATKI BOŻEJ ZWYCIĘSKIEJ. WIELE UROCZYSTOŚCI DIECEZJALNYCH NA KAMIONKU, OSSOWI, RADZYMINIE. UKŁAD MSZY ŚW. NIEDZIELNY. W TYM DNIU PO KAŻDEJ MSZY ŚW. OBRZĘD BŁOGOSŁAWIEŃSTWA ZIÓŁ I KWIATÓW.
 8. W UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ DNIA 26 VIII O 19.00 ODPRAWIMY PRZY KAPLICZCE PRZY UL. KOLEJOWEJ MSZĘ ŚW. W INTENCJI OSÓB KTÓRE WYKONAŁY REMONT I WSZYSTKICH OFIARODAWCÓW.
 9. BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, P. JANINIE, P. SYLWESTROWI BANASZEK ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH.
 10. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY NA PRACE BUDOWLANE. POMAŁU ZWOZIMY MATERIAŁ. DZIĘKUJĘ SKŁADOWI ROZBUD ZA POMOC W ZAKUPIE MATERIAŁÓW.
 11. TRWA PEREGRYNACJA FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. W INTENCJI RODZIN MODLIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 10.00.
 12. ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMKĘ PIESZĄ OSSÓW-RADZYMIN W 102 ROCZNICĘ BITWY CUDU NAD WISŁĄ 14 VIII. WIĘCEJ INFORMACJI W GABLOCIE.
 13. PO WAKACJACH KURS LEKTORSKI W PARAFII MB CZĘSTOCHOWSKIEJ W WOŁOMINIE.
 14. SERDECZNIE WITAMY W NASZEJ PARAFII SIOSTRĘ ANNĘ MIŚKOWIEC PRZEŁOŻONĄ WSPÓLNOTY SIÓSTR FRANCISZKANEK RODZINY MARYI.
 15. SIOSTRY FRANCISZKI RM ZAPRASZAJĄ DO MODLITWY PRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚW. ZYGMUNTA SZCZĘSNEGO FELIŃSKIEGO. NOWENNA OD 11 VIII.
 16. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM ARTYKUŁ O NASZEJ PIELGRZYMCE DO OSTRÓWKA.