OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXII NIEDZIELA ZWYKŁA. 28 VIII 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXII NIEDZIELA ZWYKŁA. 28 VIII 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIĘKUJĘ P. ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK, P. WANDZIE PADAMCZYK, P. MARII FELCZAK I WSZYSTKIM KTÓRZY PRZYGOTOWALI I UCZESTNICZYLI W MSZY ŚW. W PIĄTEK PRZY KAPLICZCE PRZY UL. KOLEJOWEJ W OSTRÓWKU.
 3. DZIŚ DOŻYNKI DIECEZJALNE W LATOWICZU. SĄ WIEŃCE Z TUŁU I KRZYWICY. BÓG ZAPŁAĆ OSOBOM KTÓRE WYKONAŁY WIEŃCE I UDAJĄ SIĘ NA DOŻYNKI. REJESTRACJA DELEGACJI O 10.30.
 4. JUTRO O 17.30 MSZA ŚW. W INTENCJI RODZIN Z UL. KOCZOROWSKIEJ KTÓRE PRZYJĘŁY FIGURĘ MATKI BOŻEJ Z LOURDES. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ I ZAPRASZAM DO MODLITWY.
 5. W CZWARTEK BĘDZIEMY OBCHODZIĆ 82 ROCZNICĘ WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ. PAMIĘTAJMY W MODLITWIE O BOHATERACH KTÓRZY ZGINĘLI ZA POLSKĘ. WIECZOREM. O G. 19.00 ZAPRASZAM KATECHETÓW NA SPOTKANIE Z RACJI POCZĄTKU ROKU.
 6. W CZWARTEK ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO. MSZA ŚW. DLA SP W KOŚCIELE O 8.00 A DLA ZSS W KAPLICY U SIÓSTR FRANCISZKANEK O 9.00, WIĘC BEZ MSZY ŚW. O 7.30. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA W KOŚCIELE OD 7.30. BARDZO ZACHĘCAM ABY WŁĄCZYĆ SIĘ W AKCJĘ „PLECAK PEŁEN UŚMIECHÓW” I STWORZYĆ TAKI ZESTAW PRZYBORÓW NAJBARDZIEJ POTRZEBNYCH DO SZKOŁY I ZŁOŻYĆ W KOSZU PRZY OŁTARZU. PRZYBORY PRZEKAŻEMY DZIECIOM NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM. BÓG ZAPŁAĆ.
 7. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. WRAZ Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA 15.00- WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, KORONKA, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00.
 8. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM SERDECZNIE ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE RÓŻAŃCOWE O 16.30 A PO NIM MSZĘ ŚW. O 17.15.
 9. OD SOBOTY PO PRZERWIE WAKACYJNEJ WZNAWIAMY ZBIÓRKI MINISTRANCKIE O 10.00 PRZEZ CAŁY ROK. ZAPRASZAM KANDYDATÓW, MINISTRANTÓW, LEKTORÓW.
 10. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM SERDECZNIE ASYSTĘ PROCESYJNĄ, ŻYWY RÓŻANIEC, MINISTRANTÓW, BIELANKI.
 11. ZA TYDZIEŃ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA KATOLICKI OŚRODEK ADOPCYJNY.
 12. OD IX JAK W LATACH UBIEGŁYCH ZAWSZE PO MSZY ŚW. O 11.30 SPOTKANIA PRZYGOTOWAWCZE KLAS II, III KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH, KOLEJNO W II, III I IV NIEDZIELĘ MIESIĄCA. ROZDAMY INDEKSY. UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE W ODPUST ŚW. FAUSTYNY O 18.00.
 13. ZA 2 TYGODNIE ZLOT MINISTRANTÓW, BIELANEK, SCHOLANEK W SEMINARIUM. ZAPRASZAMY DO ZAPISANIA SIĘ NA WYJAZD U P. STASI GDZIE DOKONA SIĘ RÓWNIEŻ WYRÓŻNIENIE OSÓB Z RÓŻNYCH PARAFII.
 14. BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, P. JANINIE, P. SYLWESTROWI BANASZEK ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH. P. TERESIE JAROSZ ZA OFIAROWANE RZECZY.
 15. TRWA PEREGRYNACJA FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. W INTENCJI RODZIN MODLIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 10.00.
 16. BARDZO SERDECZNIE WITAMY S. ANNĘ WIERZCHOWSKĄ FRANCISZKANKĘ RODZINY MARYI I ŻYCZYMY BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA.
 17. W TYGODNIKU IDZIEMY I NA STOLICZKU JEST LISTA OBYWATELI KTÓRZY CHCĄ UDZIELIĆ POPARCIA OBYWATELSKIEMU PROJEKTOWI USTAWY W OBRONIE CHRZEŚCIJAN. ZACHĘCAMY DO WPISANIA SIĘ.
 18. PO WAKACJACH KURS LEKTORSKI W PARAFII MB CZĘSTOCHOWSKIEJ W WOŁOMINIE.
 19. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.