OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XVI NIEDZIELA ZWYKŁA. 18 VII 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XVI NIEDZIELA ZWYKŁA. 18 VII 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ ROZPOCZYNA SIĘ XXI OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ ŚW. KRZYSZTOFA. JAK CO ROKU DLA CHĘTNYCH BĘDZIE POŚWIĘCENIE POJAZDÓW W RAMACH AKCJI ORGANIZOWANEJ PRZEZ MIVA POLSKA KTÓREJ OFIARY BĘDĄ PRZEKAZANE NA POTRZEBY MISJONARZY. PLAKAT W GABLOCIE.
 3. DZIŚ III NIEDZIELA MIESIĄCA. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY NA PARKING.
 4. JUTRO 19 DZIEŃ MIESIĄCA. W RAMACH ROKU RODZINY SZCZEGÓLNIE MODLIMY SIĘ W INTENCJI DZIADKÓW.
 5. W CZWARTEK ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY A W PIĄTEK ŚW. BRYGIDY PATRONKI EUROPY. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI SOLENIZANTOM.
 6. JUŻ ZA 2 TYGODNIE PIELGRZYMKA WARSZAWA-OSTRÓWEK. TRWAJĄ ZAPISY. W TYM ROKU OBIAD BĘDZIE NA TERENIE PARAFIALNYM. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ POMÓC W ORGANIZACJI POSIŁKU. DZIĘKUJĘ MASARNI MALINA P. KAMILI Z LIPKI; MASARNI PP. JASIŃSKICH ZA OFIAROWANE PRODUKTY; HURTOWNI NAPOI PP. OLEKSIAK ZA NAPOJE. PIEKARNI U WACŁAWA Z UL. KOŚCIUSZKI I P. KOTULSKICH Z UL. PRZEJAZDOWEJ ZA PIECZYWO; GMINNEMU OŚRODKOWI KULTURY. KTO BY JESZCZE CHCIAŁ POMÓC W PRZYGOTOWANIU OBIADU TO ZAPRASZAM. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI I NASZEJ PARAFIALNEJ. ROZPOCZYNAMY MSZĄ ŚW. O 21.00 W SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY PRZY UL. ŻYTNIEJ W WARSZAWIE I PIELGRZYMUJEMY CAŁĄ NOC I DZIEŃ. MSZY ŚW. O 15.00 BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ PRZY OŁTARZU POLOWYM NASZ PASTERZ KS. BP ROMUALD. W TYM DNIU NIE BĘDZIE MSZY ŚW. W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK RM. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY NA ORGANIZACJE I PRZYJĘCIE PIELGRZYMÓW. ZAPISY U P. JADWIGI: 509 159 436. PLAKAT W GABLOCIE. JA TEŻ IDE W PIELGRZYMCE. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA ZASTĘPSTWO W TYM DNIU I P. RAFAŁOWI ZA POMOC W KOŚCIELE.
 7. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO. BÓG ZAPŁAĆ P. ANDRZEJOWI ZA PROWADZENIE SPOTKAŃ.
 8. DZIĘKUJĘ: TADEUSZOWI GAJEWSKIEMU ZA WYKONYWANIE ŁAWEK; SKŁADOWI ROZBUD/ JAKUBOWI ZA KOSZENIE TRAWY WOKÓŁ KOŚCIOŁA; ARTUROWI JAROSZ ZA NAPRAWIENIE KOSIARKI; P. ELI GAJCY ZA PIELENIE TERENU; MARCINOWI KUREK I WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU ZA KOSZENIE TRAWY I PRACE PORZĄDKOWE NA CMENTARZU; WOJCIECHOWI WYCZÓŁKOWSKIEMU ZA POMOC W OBSŁUDZE INFORMATYCZNEJ. BÓG ZAPŁAĆ.
 9. TRWA CZAS WAKACJI I URLOPÓW. WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREGO WYPOCZYNKU. NAWIEDZAJMY MIEJSCA ŚWIĘTE. SADYKIERZ. WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKRYSTII.
 10. OD 2 TYGODNI MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZY ŚW. NA PRZYSZŁY ROK. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 11. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM ARTYKUŁ O NASZEJ PIELGRZYMCE Z WARSZAWY DO DOMU ŚW. FAUSTYNY.