OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XV NIEDZIELA ZWYKŁA. 11 VII 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XV NIEDZIELA ZWYKŁA. 11 VII 2021 R.

  1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
  2. TRWAJĄ ZAPISY NA PIELGRZYMKĘ WARSZAWA- OSTRÓWEK, W DNIACH 31 VII-1 VIII. W TYM ROKU OBIAD BĘDZIE NA TERENIE PARAFIALNYM. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ POMÓC W ORGANIZACJI POSIŁKU. DZIĘKUJĘ MASARNI MALINA P. KAMILI Z LIPKI; MASARNI PP. JASIŃSKICH ZA OFIAROWANE PRODUKTY; HURTOWNI NAPOI PP. OLEKSIAK ZA NAPOJE. PIEKARNI U WACŁAWA Z UL. KOŚCIUSZKI I P. KOTULSKICH Z UL. PRZEJAZDOWEJ ZA PIECZYWO; GMINNEMU OŚRODKOWI KULTURY. KTO BY JESZCZE CHCIAŁ POMÓC W PRZYGOTOWANIU OBIADU TO ZAPRASZAM. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI I NASZEJ PARAFIALNEJ. ROZPOCZYNAMY MSZĄ ŚW. O 21.00 W SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY PRZY UL. ŻYTNIEJ W WARSZAWIE I PIELGRZYMUJEMY CAŁĄ NOC I DZIEŃ. MSZY ŚW. O 15.00 BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ PRZY OŁTARZU POLOWYM NASZ PASTERZ KS. BP ROMUALD. W TYM DNIU NIE BĘDZIE MSZY ŚW. W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK RM. DZIŚ TRADYCYJNIE JUŻ ZBIERAMY OFIARY DO PUSZKI NA ORGANIZACJE I PRZYJĘCIE PIELGRZYMÓW. ZAPISY U P. JADWIGI: 509 159 436. PLAKAT W GABLOCIE. JA TEŻ IDE W PIELGRZYMCE. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA ZASTĘPSTWO W TYM DNIU I P. RAFAŁOWI ZA POMOC W KOŚCIELE.
  3. W ŚRODĘ WSPOMNIENIE ŚW. HENRYKA I ŚW. KAMILA. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM PANIOM I PANOM KTÓRZY NOSZĄ TO PIĘKNE IMIĘ A W MODLITWIE PAMIĘTAJMY SZCZEGÓLNIE O KS. ABP HENRYKU.
  4. ZA TYDZIEŃ ROZPOCZYNA SIĘ XXI OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ ŚW. KRZYSZTOFA. JAK CO ROKU DLA CHĘTNYCH BĘDZIE POŚWIĘCENIE POJAZDÓW W RAMACH AKCJI ORGANIZOWANEJ PRZEZ MIVA POLSKA KTÓREJ OFIARY BĘDĄ PRZEKAZANE NA POTRZEBY MISJONARZY. PLAKAT W GABLOCIE.
  5. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO. BÓG ZAPŁAĆ P. ANDRZEJOWI ZA PROWADZENIE SPOTKAŃ.
  6. ZAKOŃCZYLIŚMY PRACE NAD NASZYM PARKINGIEM, POD KIERUNKIEM P. MIROSŁAWA DĘBSKIEGO. ZA TYDZIEŃ III NIEDZIELA MIESIĄCA. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
  7. DZIĘKUJĘ: P. TADEUSZOWI GAJEWSKIEMU ZA WYKONYWANIE ŁAWEK; P. ANDRZEJOWI I MICHAŁOWI RASIŃSKIM ZA KORĘ WOKÓŁ KOŚCIOŁA.
  8. TRWA CZAS WAKACJI I URLOPÓW. WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREGO WYPOCZYNKU.
  9. OD TYGODNIA MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZY ŚW. NA PRZYSZŁY ROK. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
  10. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.