OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIV NIEDZIELA ZWYKŁA. 4 VII 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIV NIEDZIELA ZWYKŁA. 4 VII 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS.PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIĘKUJĘ CAŁEJ WSPÓLNOCIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA I WSZYSTKIM ZA WCZORAJSZE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.
 3. DZIŚ I NIEDZIELA W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM ŻYWY RÓŻANIEC, ASYSTĘ PROCESYJNĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI, SYPACZKI I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 4. JUTRO O 18.00 MSZA ŚW. WOTYWNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO.
 5. WE WTOREK WIECZOREM MAMY BIERZMOWANIE W DEKANACIE W PARAFII ŚW. O. PIO W ZAGOŚCIŃCU.
 6. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO. BÓG ZAPŁAĆ P. ANDRZEJOWI ZA PROWADZENIE SPOTKAŃ.
 7. MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ NA PIELGRZYMKĘ WARSZAWA-OSTRÓWEK, W DNIACH 31 VII-1 VIII. W TYM ROKU OBIAD BĘDZIE NA TERENIE PARAFIALNYM. W ŚRODĘ O 19.00 ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE W SPRAWIE OBIADU DLA PIELGRZYMÓW. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KTÓRZY CHCĄ POMÓC W ORGANIZACJI POSIŁKU A W CZWARTEK ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE PORZĄDKOWYCH.DZIĘKUJĘ MASARNI MALINA P. KAMILI Z LIPKI; MASARNI PP. JASIŃSKICH ZA OFIAROWANE PRODUKTY; HURTOWNI NAPOI PP. OLEKSIAK ZA NAPOJE. PIEKARNI U WACŁAWA Z UL. KOŚCIUSZKI I P. KOTULSKICH Z UL. PRZEJAZDOWEJ ZA PIECZYWO. KTO BY JESZCZE CHCIAŁ POMÓC W PRZYGOTOWANIU OBIADU TO ZAPRASZAM. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI I NASZEJ PARAFIALNEJ. MSZY ŚW. O 15.00 BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ PRZY OŁTARZU POLOWYM NASZ PASTERZ KS. BP ROMUALD. DZIŚ I ZA TYDZIEŃ TRADYCYJNIE JUŻ BĘDZIEMY ZBIERALI OFIARY DO PUSZKI NA ORGANIZACJE I PRZYJĘCIE PIELGRZYMÓW. ZAPISY U P. JADWIGI: 509 159 436. PLAKAT W GABLOCIE. JA TEŻ IDE W PIELGRZYMCE. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA ZASTĘPSTWO W TYM DNIU I P. RAFAŁOWI ZA POMOC W KOŚCIELE.
 8. ZAKOŃCZYLIŚMY PRACE NAD NASZYM PARKINGIEM, POD KIERUNKIEM P. MIROSŁAWA DĘBSKIEGO, KTÓREMU DZIĘKUJĘ ZA PRACE JAK RÓWNIEŻ P. PAWŁOWI MARSZAŁ I SKŁADOWI ROZPBUD Z LIPKI ZA PRACE PRZY PARKINGU I DRZEWKACH. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 9. DZIĘKUJĘ ARTUROWI WYCZÓŁKOWSKIEMU ZA WYMIANĘ LAMPY NA KRZYŻU KOŚCIOŁA; KWIACIARNI PP. MARCZAK Z TUŁU I PP. FERDYN ZA KWIATY; DZIĘKUJĘ JULIANOWI ZACHEJA I P. ELI GAJCY ZA POMOC W KOSZENIU TRAWY; NASZEMU KLERYKOWI MATEUSZOWI ZA POMOC W PRACACH PORZĄDKOWYCH; P. TADEUSZOWI GAJEWSKIEMU ZA WYKONYWANIE ŁAWEK.
 10. TRWA CZAS WAKACJI I URLOPÓW. W PIĄTEK Z RACJI I PIĄTKU MIESIĄCA WIECZOREM ODWIEDZIŁEM NASZYCH KOLONISTÓW W URLACH; DZIECI PRZYSTĄPIŁY DO SPOWIEDZI I ODPRAWILIŚMY MSZĘ ŚW. WSZYSCY CZUJĄ SIĘ WSPANIALE I WSZYSTKICH POZDRAWIAJĄ A MY ICH I ŻYCZYMY DOBREGO WYPOCZYNKU.
 11. OD JUTRA OD 8.30 MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZY ŚW. NA PRZYSZŁY ROK. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 12. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.