OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XVII NIEDZIELA ZWYKŁA. 25 VII 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XVII NIEDZIELA ZWYKŁA. 25 VII 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. W PIĄTEK O 17.00 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE I MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W PARAFIALNYCH WYPOMINKACH.
 3. JUŻ ZA TYDZIEŃ PIELGRZYMKA WARSZAWA-OSTRÓWEK. TRWAJĄ ZAPISY. OBIAD BĘDZIE NA TERENIE PARAFIALNYM. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ POMÓC W ORGANIZACJI POSIŁKU. DZIĘKUJĘ MASARNI MALINA P. KAMILI Z LIPKI; MASARNI PP. JASIŃSKICH ZA OFIAROWANE PRODUKTY; HURTOWNI NAPOI PP. OLEKSIAK ZA NAPOJE. PIEKARNI U WACŁAWA Z UL. KOŚCIUSZKI I P. KOTULSKICH Z UL. PRZEJAZDOWEJ ZA PIECZYWO; GMINNEMU OŚRODKOWI KULTURY. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI I NASZEJ PARAFIALNEJ. ROZPOCZYNAMY MSZĄ ŚW. O 21.00 W SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY PRZY UL. ŻYTNIEJ W WARSZAWIE I PIELGRZYMUJEMY CAŁĄ NOC I DZIEŃ. PRZYWITAJMY PIELGRZYMÓW. MSZY ŚW. O 15.00 BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ PRZY OŁTARZU POLOWYM NASZ PASTERZ KS. BP ROMUALD. W TYM DNIU NIE BĘDZIE MSZY ŚW. W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK RM. ZAPISY U P. JADWIGI: 509 159 436. PLAKAT W GABLOCIE. JA TEŻ IDE W PIELGRZYMCE. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA ZASTĘPSTWO W TYM DNIU I P. RAFAŁOWI ZA POMOC W KOŚCIELE.
 4. ZA TYDZIEŃ 77 ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO.PAMIĘTAJMY W MODLITWIE O NASZYCH BOHATERACH. ZGODNIE Z TRADYCJĄ O 17.00 W GODZINIE „W” WŁĄCZYMY DZWONY W CAŁEJ DIECEZJI, JAKO HOŁD ODDANY POLEGŁYM W POWSTANIU.
 5. W NIEDZIELĘ O 11.30 Z RACJI I NIEDZIELI MIESIĄCA PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, ŻYWY RÓŻANIEC, MINISTRANTÓW, BIELANKI I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 6. NA PROŚBĘ PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI I NASZEGO KS. BP ROMUALDA, ZA TYDZIEŃ W PARAFIACH NASZEJ DIECEZJI ODBĘDZIE SIĘ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA POMOC POSZKODOWANYM W NAWAŁNICACH I ULEWACH.
 7. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO. BÓG ZAPŁAĆ P. ANDRZEJOWI ZA PROWADZENIE SPOTKAŃ.
 8. NIECHA PAN BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM JAKUBOM, KRZYSZTOFOM Z RACJI ŚW. KRZYSZTOFA W TYM TYGODNIU WSPOMNIENIE JOACHIMA I ANNY RODZICÓW MATKI BOŻEJ I ŚW. MARTY.
 9. W TYM TYGODNIU WSPOMNIENIE JOACHIMA I ANNY RODZICÓW MATKI BOŻEJ I ŚW. MARTY. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI SOLENIZANTOM.
 10. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. HENRYKOWI ROGUSKIEMU ZA ZAKŁADANIA KRATEK ODWADNIAJĄCYCH NA TERENIE DOMU PARAFIALNEGO; JANINIE I WOJCIECHOWI WYCZÓŁKOWSKIM ORAZ P. ELI GAJCY ZA DBANIE O GROTĘ MATKI BOŻEJ.
 11. OD 3 TYGODNI MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZY ŚW. NA PRZYSZŁY ROK. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 12. W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO BEATYFIKACJI KS. PRYMASA WYSZYŃSKIEGO I MATKI RÓŻY CZACKIEJ, W DNIACH 3-11 IX BĘDZIE ODMAWIANA NOWENNA W KTÓREJ ZAWIERZYMY DUCHOWE OWOCE BEATYFIKACJI. PRZEZ 9 DNI NOWENNY KSIĘŻA BISKUPI NASZEJ DIECEZJI ODWIEDZĄ 9 PARAFII KTÓRE ERYGOWAŁ KS. PRYMAS WYSZYŃSKI. W NASZEJ WSPÓLNOCIE, ERYGOWANEJ 1 MAJA 1981 ROKU, BĘDZIE Z NAMI KS. BISKUP JACEK 11 IX- SOBOTA O 18.00. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO MODLITWY.
 13. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.