OGŁOSZENIA PARAFIALNE. V NIEDZIELA ZWYKŁA. 7 II 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. V NIEDZIELA ZWYKŁA. 7 II 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W MSZACH ŚW. KOLĘDOWYCH A KOLEJNE MSZE ŚW. KOLĘDOWE BĘDĄ ODPRAWIONE W NASTĘPUJĄCYM UKŁADZIE:

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW- OSTRÓWEK UL. WARYŃSKIEGO, ZAMKNIĘTA, LIPCOWA, KOŚCIUSZKI, P. SKARGI, LACHMANA- 9 II O 17.30.

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW- UL. WARSZAWSKA, WOŁOMIŃSKA, DĘBOWA, SOSNOWA, SPACEROWA, SADOWSKIEGO, RZECZNA, LIPOWA, ŚWIERKOWA, JAŁOWCOWA, BARBARY, CHOPINA, MIŁA, SZKOLNA- 10 II O 17.30.

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW- UL. SIENKIEWICZA, KURKOWA, OGRODOWA, ŚW. FAUSTYNY, ŚRODKOWA, ABP. ZYGMUNTA SZ. FELIŃSKIEGO, POLNA, GIEDROYĆ, PROJEKTOWANA, KWIATOWA, PROMIENNA, SŁONECZNA- 15 II O 17.30.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ CAŁEJ WSPÓLNOCIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZA WCZORAJSZE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE i KWIACIARNI PP. FERDYN ZA KWIATY.
 2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OSOBOM KTÓRE POMAGAŁY PRZY ROZBIERANIU SZOPKI: P. PAWŁOWI, P. ZBYSZKOWI KOŚCIELNIAK, PIOTRKOWI JASTRZĘBSKIEMU, MACIEJOWI DĄBROWSKIEMU, MINISTRANTOM ORAZ RODZICOM KLAS III DZIECI KOMUNIJNYCH ZA OGROMNĄ POMOC. BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM.
 3. DZIŚ I NIEDZIELA W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 4. DZIŚ DZIEŃ IMIENIN PASTERZA KS. BISKUPA ROMUALDA KTÓREMU ŻYCZYMY BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTW I OPIEKI MATKI BOŻEJ.
 5. DZIŚ O 17.00 ROZPOCZNIE SIĘ MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA KS. PROBOSZCZA KS. KAN. ANDRZEJA DUSZĘ. ZAPRASZAM DO MODLITWY.
 6. W CZWARTEK ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH. MSZE ŚW. Z OBRZĘDEM NAMASZCZENIA CHORYCH O 8.30 I 18.00. ZAPRASZAM DO MODLITWY.
 7. W PIĄTEK COMIESIĘCZNE SPOTKANIE KRĘGU KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 8. ZA TYDZIEŃ ZAPRASZAM SZCZEGÓLNIE NA MSZĘ ŚW. I SPOTKANIE DZIECI KL. II Z RODZICAMI; ZA 2 TYGODNIE KL. III; ZA 3 TYGODNIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ.
 9. ZA TYDZIEŃ ZAPRASZAMY DZIECI I DOROSŁYCH DO SCHOLI RODZINNEJ. PO MSZACH ŚWIĘTYCH ZAPISY U P. BARTKA ORGANISTY I P. EWY. SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA RODZICOM ZA CHĘĆ I POMOC.
 10. ZA TYDZIEŃ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA CHORYCH OBJĘTYCH OPIEKĘ CARITAS NASZEJ DIECEZJI.
 11. NASZE SIOSTRY FRANCISZKANKI RM POSZUKUJĄ OSOBY DO PRACY W KUCHNI.
 12. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ CARITAS I DZIECIOM Z ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH ZA PIĘKNE KARTY Z OKAZJI DNIA CHOREGO KTÓRE ZOSTAŁY ROZDANE CHORYM W DNIU I PIĄTKU MIESIĄCA.
 13. W PRZYSZŁĄ ŚRODĘ ROZPOCZYNAMY TEGOROCZNY WIELKI POST. MSZE ŚW. Z OBRZĘDEM POSYPANIA GŁÓW POPIOŁEM: 8.30; 16.30; 18.00. W TYM DNIU OBOWIĄZUJE NAS POST ŚCISŁY. WSTRZEMIĘŹLIWOŚĆ OD POKARMÓW MIĘSNYCH WSZYSTKICH KTÓRZY UKOŃCZYLI 14 ROK ŻYCIA WE WSZYSTKIE PIĄTKI I ŚRODĘ POPIELCOWĄ ORAZ ZALECA SIĘ W WIGILIĘ NARODZENIA PAŃSKIEGO. POST ŚCISŁY, CZYLI ILOŚCIOWY, OBOWIĄZUJE W ŚRODĘ POPIELCOWĄ I W WIELKI PIĄTEK WSZYSTKICH MIĘDZY 18 A 60 ROKIEM ŻYCIA. W ŚRODĘ ROZPOCZNĄ SIĘ KWARTALNE DNI MODLITW O DUCHA POKUTY. REKOLEKCJE OD III NIEDZIELI WP KTÓRE POPROWADZI KS. DR ŁUKASZ SZKARŁAT, NOTARIUSZ NASZEJ KURII. ROZPOCZNIEMY RÓWNIEŻ TYDZIEŃ MODLITW O TRZEŹWOŚĆ NARODU. ZACHĘCAM DO SKŁADANIA PRZYRZECZEŃ TRZEŹWOŚCIOWYCH, WPISUJĄC SIĘ DO WYŁOŻONEJ KSIĘGI. W PIĄTKI O 16.00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I MSZA ŚW., A O 17.15 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH I MSZA ŚW. O 18.00. PO DRODZE KRZYŻOWEJ DZIECI OTRZYMAJĄ PLANSZE, KTÓRE NA KONIEC WIELKIEGO POSTU NALEŻY ODDAĆ P. STASI. NAGRODY. GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM W NIEDZIELE O 17.00. WRAZ Z CARITASEM NASZEJ DIECEZJI ZACHĘCAMY DZIECI I MŁODZIEŻ DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ ŚWIEĆ WIELKANOCNYCH, KTÓRE BĘDZIE ROZPROWADZAŁ CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI.
 14. ZAPRASZAM OGROMNIE I JUŻ Z GÓRY DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE BĘDĄ ZBIERAŁY OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY. NIECH BÓG WYNAGRODZI ZA TRUD. WRAZ Z PANEM BARTKIEM ORGANISTĄ, ZAPRASZAMY NA FILM TEMATYCZNY ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO W NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW. PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ KOSZ NA PRODUKTY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE DLA RODZIN NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH.
 15. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.