OGŁOSZENIA PARAFIALNE. UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO. 9 IV 2023 R. 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO. 9 IV 2023 R. 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE POMAGAŁY PRZY UBIERANIU CIEMNICY I GROBU PAŃSKIEGO. P. JUSTYNIE ŚLIWA, MARIUSZOWI I ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK, JARKOWI ŁABENDA. P. GRAŻYNIE TYMIŃSKIEJ I KGW Z TUŁU ZA DEKORACJĘ NA ŚWIĘTA. KWIACIARNI PP. MARCZAK Z TUŁU ZA ORGANIZACJĘ KWIATÓW DO GROBU BOŻEGO. PAŃSTWU ELI I GRZEGORZOWI. MINISTRANTOM. P. TERESIE DOMŻALSKIEJ I GRAŻYNIE ZYCH ZA DBANIE I UDEKOROWANIE KRZYŻA MISYJNEGO. P. JANINIE WYCZÓŁKOWSKIEJ I CAŁEMU ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI ZA DBANIE O GROTĘ MATKI BOŻEJ. PRZEMKOWI BORKO ZA NAMIOT I MICHAŁOWI WĄSIK ZA CIERNIE.
 3. DZIĘKUJĘ P. PAWŁOWI, P. BARTKOWI ORGANIŚCIE I WSZYSTKIM ŚPIEWAJĄCYM, MARII I P. ANI, ZA PRZYGOTOWANIE LITURGICZNE, KOŚCIELNE I PLEBANIJNE DO ŚWIĄT.
 4. DZIĘKUJĘ OGROMNIE WSZYSTKIM LEKTOROM I MINISTRANTOM ZA WASZĄ OBECNOŚĆ I NAPRAWDĘ PIĘKNĄ POSTAWĘ WIARY.
 5. DZIĘKUJĘ P. STASI ZA AKCJĘ ŚWIEC I PACZEK WIELKANOCNYCH I OFIARODAWCOM.
 6. DZIĘKUJĘ P. PIOTROWI Z KAROLEWA ZA SPRAWY PORZĄDKOWE.
 7. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. ZA Ś.P. KS. PRAŁAT HENRYKA DROŻDŻA W MIESIĄC PO ŚMIERCI I POGRZEBIE A OD WTORKU ROZPOCZNIEMY MSZĘ ŚW. GREGORIAŃSKĄ ZA KS. PRAŁATA. JEST ONA ROZPISANA W GABLOCIE.
 8. DZIŚ I JUTRO NOWENNA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA PO MSZY ŚW. O 11.30 A OD WTORKU O 18.00.
 9. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY UKŁAD MSZY ŚW. NIEDZIELNY. TACA NA KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI.
 10. W PIĄTEK O 18.00 MSZA ŚW. ZA OJCZYZNĘ.
 11. W PIĄTEK 1057 ROCZNICA CHRZTU POLSKI A Z RACJI OKTAWY MOŻNA SPOŻYWAĆ POKARMY MIĘSNE.
 12. ZA TYDZIEŃ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. III KOMUNIJNYCH Z RODZICAMI.
 13. ZA TYDZIEŃ TACA NA DZIEŁA CHARYTATYWNE CARITAS W NASZEJ DIECEZJI.
 14. W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO NIEDZIELI MIŁOSIERDZIA WRAZ Z KS. PRAŁATEM I SIOSTRAMI JEZUSA MIŁOSIERNEGO ZAPRASZAMY NA DROGĘ ŚWIATŁA Z KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO DO SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY W SOBOTĘ PRZED NIEDZIELĄ MIŁOSIERDZIA. O 18.00 MSZA ŚW. PO KTÓREJ WYRUSZYMY W MODLITWIE.
 15. ZA TYDZIEŃ W DOMU ŚW. FAUSTYNY BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ UROCZYSTOŚCI DIECEZJALNE MIŁOSIERDZIA BOŻEGO POD PRZEWODNICTWEM NASZEGO PASTERZA KS. BP. ROMUALDA.
 16. W TYM DNIU JUŻ PO RAZ DRUGI W SANKTUARIUM W OSTRÓWKU ODBĘDZIE SIĘ DZIEŃ DOBRA. W TYM ROKU ORGANIZUJĄ GO SZKOLNE KOŁO CARITAS ZSS Z RADĄ RODZICÓW I KGW Z TUŁU. OD 13.30 BĘDZIE MOŻNA ZJEŚĆ PYSZNOŚCI I NAPIĆ SIĘ KAWY, HERBATY, CIASTO DOMOWE. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI DO WSPARCIA POPRZEZ UPIECZENIE CIAST I DOSTARCZENIE DO DOMU ŚW. FAUSTYNY. W SPRAWIE ORGANIZACJI PROSIMY O KONTAKT Z P. EWĄ ZIENTARĄ I P. STASIĄ FRĄCKIEWICZ. WSZYSTKIE DATKI NA POTRZEBY UCZNIÓW SZKOŁY SPECJALNEJ W OSTRÓWKU.
 17. DNIA 29 IV W SOBOTĘ, W KOLEGIACIE W RADZYMINIE ODBĘDZIE SIĘ DIECEZJALNE SPOTKANIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA. WSZYSTKIE INFORMACJE SĄ NA PLAKACIE. ZAPRASZAMY NASZ ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH.
 18. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 19. JESZCZE RAZ WSZYSTKIM KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB POMAGALI W PRZEGOTOWANIU DO UROCZYSTOŚCI SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.
 20. W IMIENIU KS. PRAŁATA STANISŁAWA, KSIĘŻY MARIANÓW KTÓRZY OD LAT POMAGAJĄ W NASZEJ PARAFII I SWOIM WSZYSTKIM NASZYM PARAFIANOM I GOŚCIOM SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA WIELKANOCNE. NIECH JEZUS KTÓRY ŻYJE, BŁOGOSŁAWI WAM W ŻYCIU. NIECH WSŁUCHUJE SIĘ W TE WSZYSTKIE NASZE INTENCJE I SPEŁNIA JE O ILE SĄ ZGODNE Z JEGO WOLĄ. SZCZĘŚĆ BOŻE !!!