OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 16 IV 2023 R. NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 16 IV 2023 R. NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. KRZYSZTOFOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY WCZORAJ UCZESTNICZYLI W DRODZE ŚWIATŁA Z KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO DO SANKTUARIUM.
 3. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. III KOMUNIJNYCH Z RODZICAMI A 7 V O 12.30 MSZA ŚW. Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ CHRZTU. ZABIERZMY ŚWIECE. ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ CHRZESTNYCH.
 4. DZIŚ TACA NA DZIEŁA CHARYTATYWNE CARITAS W NASZEJ DIECEZJI.
 5. DZIŚ UDZIELA SIĘ ODPUSTU ZUPEŁNEGO WIERNYM KTÓRZY ODMÓWIĄ KORONKĘ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.
 6. DZIŚ PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.
 7. DZIŚ W DOMU ŚW. FAUSTYNY O 15.00 UROCZYSTOŚCI DIECEZJALNE MIŁOSIERDZIA BOŻEGO POD PRZEWODNICTWEM NASZEGO PASTERZA KS. BP. ROMUALDA. DZIĘKUJEMY P. DYREKTOR MAGDALENIE I PRACOWNIKOM GOK ZA POMOC W ORGANIZACJI UROCZYSTOŚCI.
 8. DZIŚ W SANKTUARIUM DZIEŃ DOBRA. ORGANIZUJĄ GO SZKOLNE KOŁO CARITAS ZSS Z RADĄ RODZICÓW I KGW Z TUŁU. OD 13.30 BĘDZIE MOŻNA ZJEŚĆ PYSZNOŚCI I NAPIĆ SIĘ KAWY, HERBATY, CIASTO DOMOWE. ZAPRASZAMY I DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI DO WSPARCIA POPRZEZ UPIECZENIE CIAST I DOSTARCZENIE DO DOMU ŚW. FAUSTYNY. W SPRAWIE ORGANIZACJI PROSIMY O KONTAKT Z P. EWĄ ZIENTARĄ I P. STASIĄ FRĄCKIEWICZ. DATKI NA POTRZEBY UCZNIÓW SZKOŁY SPECJALNEJ W OSTRÓWKU.
 9. ZA TYDZIEŃ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE BIERZMOWANYCH.
 10. DNIA 29 IV W SOBOTĘ, W KOLEGIACIE W RADZYMINIE ODBĘDZIE SIĘ DIECEZJALNE SPOTKANIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA. WSZYSTKIE INFORMACJE SĄ NA PLAKACIE. ZAPRASZAMY NASZ ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH.
 11. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, P. ANI, SYLWESTROWI BANASZEK I MINISTRANTOM ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH; P. TOMASZOWI KOWALSKIEMU ZA POMOC ELEKTRONICZNĄ W KOŚCIELE.
 12. DZIĘKUJĘ ZBIGNIEWOWI, JANUSZOWI I KACPROWI KOŚCIELNIAK, JARKOWI ŁABENDA, LENCE ŚLEDZIEWSKIEJ, KAROLOWI WIERZBICKIEMU I RADKOWI WYCZÓŁKOWSKIEMU ZA ROZEBRANIE GROBU BOŻEGO.
 13. MIŁO NAM POINFORMOWAĆ, STOSOWNIE DO PRZEPISÓW KODEKSU PRAWA KANONICZNEGO, KANON 1043 i 1051 I SYNODU ARCHID. WARSZAWSKIEJ, IŻ DNIA 13 MAJA 2023 R., NASZ PARAFIANIN ALUMN WYŻSZEGO METROPOLITALNEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO W WARSZAWIE, MATEUSZ BARAN, SYN MACIEJA I IWONY, OTRZYMA ŚWIĘCENIA DIAKONATU. POLECAJMY MATEUSZA NASZYM MODLITWOM.
 14. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….