OGŁOSZENIA PARAFIALNE. UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO. 4 IV 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO.

4 IV 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI ZA OBECNOŚĆ W TRIDUUM.
 2. DZIĘKUJĘ ASYŚCIE PROCESYJNEJ, MINISTRANTOM, BIELANKOM, SYPACZKOM, ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI, KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU, SCHOLCE, WSPÓLNOCIE PRZYJACIÓŁ JEZUSA MIŁOSIERNEGO, P. PAWŁOWI, P. BARTKOWI, P. MARII, P. ANNIE I WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI W PRZYGOTOWANIU DO ŚWIĄT.
 3. DZIĘKUJĘ KGW I PP. TYMIŃSKIM Z TUŁU ZA WYSTRÓJ KOŚCIOŁA; KWIACIARNI PP. MARCZAK Z TUŁU ZA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I PP. FERDYN ZA KWIATY DO KOŚCIOŁA.
 4. DZIŚ NIE BĘDZIE TRADYCYJNIE MSZY ŚW. O 8.30, A W KAPLICY SIÓSTR FRM O 7.30. NOWENNA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA PO MSZY ŚW. O 11.30.
 5. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY UKŁAD MSZY ŚW. NIEDZIELNY. NOWENNA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO PO MSZY ŚW. O 11.30, A W DNI NASTĘPNE PO MSZY ŚW. O 18.00. TACA NA KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI.
 6. DZIĘKUJE OSOBOM KTÓRE POMAGAŁY W USTAWIENIU GROBU BOŻEGO, CIEMNICY I DEKORACJI NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ: P. JUSTYNIE ŚLIWA, MICHAŁOWI I WOJCIECHOWI MICHAŁOWSKIM, PATRYKOWI ROSOCHACKIEMU, PIOTRKOWI JASTRZĘBSKIEMU, MAĆKOWI DĄBROWSKIEMU I WSZYSTKIM MINISTRANTOM; W ELEKTRYCE TOMASZOWI I KRZYSZTOFOWI KOWALSKIM; P. ANNE LUDWINIAK I P. PAWŁOWI, P. DOROCIE DZIĘCIOŁ I WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI.
 7. NA KOŃCU KOŚCIOŁA MOŻNA ZABRAĆ ŚRODKI OCHRONY INDYWIDUALNEJ W RAMACH POMOCY Z RZĄDOWEJ AGENCJI REZERW STRATEGICZNYCH. DZIĘKUJĘ STRAŻY ZA PRZYWIEZIENIE MASECZEK I PŁYNU.
 8. DZIĘKUJĘ WSPÓLNOCIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA I INNYM OSOBOM ZA DBANIE O GROTĘ MATKI BOŻEJ I PIĘKNY WYSTRÓJ ORAZ BARTKOWI I KRYSTIANOWI ROSOCHACKIM ZA KONSERWACJĘ DZWONÓW.
 9. DZIĘKUJĘ NASZEMU KLERYKOWI MATEUSZOWI ZA POMOC PRZY ŚWIĘCENIU POKARMÓW WIELKANOCNYCH.
 10. ZA TYDZIEŃ PO WIELKANOCY BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA. KAŻDEGO ROKU W DOMU ŚW. FAUSTYNY UROCZYŚCIE OBCHODZIMY NASZE DIECEZJALNE ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA. W TYM ROKU O 15.00 UROCZYSTOŚCIOM BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ KS. BP JACEK GRZYBOWSKI A MSZA ŚW. I CAŁE UROCZYSTOŚCI BĘDĄ NA ZEWNĄTRZ PRZY OŁTARZU POLOWYM. ZAPRASZAMY.
 11. ZA TYDZIEŃ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. II. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 12. ZA TYDZIEŃ TACA NA DZIEŁA CHARYTATYWNE CARITAS W NASZEJ DIECEZJI I ROZPOCZĘCIE TYGODNIA MIŁOSIERDZIA.
 13. ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ NA KOLONIE WAKACYJNE DO URLI W DNIACH 28 VI-7 VII. WIĘCEJ INFORMACJI U P. EDYTY P. KATECHETKI.
 14. WKRÓTCE CHCEMY ROZPOCZĄĆ PRACE NAD POWSTANIEM PARKINGU PRZYKOŚCIELNEGO NA TERENIE DOMU PARAFIALNEGO. POWSTANIE PARKINGU JEST PROŚBĄ WIELU MIESZKAŃCÓW NASZEJ WSPÓLNOTY. DLATEGO TEŻ PARKING JEST W NASZEJ PARAFIALNEJ PRZESTRZENI NIEZBĘDNY, PONIEWAŻ PRZED KOŚCIOŁEM MOŻE SIĘ POMIEŚCIĆ KILKA SAMOCHODÓW. MIEJSCEM NAJBARDZIEJ OPTYMALNYM JEST TEREN DOMU PARAFIALNEGO A NAJLEPSZYM BEZ KORZENI DRZEW, W RÓWNEJ PRZESTRZENI TEREN POMIĘDZY PARKANEM A STARĄ PLEBANIĄ, NA CAŁEJ DŁUGOŚCI UL. SŁONECZNEJ, Z ZACHOWANIEM PASU ZIELENI WOKÓŁ PARKINGU ORAZ CHODNIKIEM DO KOŚCIOŁA.
 15. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.
 16. RADUJMY SIĘ I WESELMY, BO DOKONAŁ SIĘ NAJWIĘKSZY CUD. WRAZ Z KS. PRAŁATEM STANISŁAWEM I KSIĘŻMI MARIANAMI:

życzymy wszystkim Parafianom i Gościom aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc Jezusową radość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

Alleluja, Alleluja! Wesoły nam dziś dzień nastał,
Chrystus bowiem zmartwychwstał.
Radujcie się więc i z ufnością patrzcie w przyszłość. Niech zsyła na Was łaski i wnosi szczęście do Waszego rodzinnego życia.

NIECH ŁASKA JEZUSA ZMARTWYCHWSTAŁEGO OPROMIENIA I UMACNIA KAŻDY DZIEŃ WASZEGO ŻYCIA. Szczęść Boże.