OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP. 15 VIII 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XX NIEDZIELA ZWYKŁA. 15 VIII 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. PRZEŻYWAMY UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP, PATRONKI NASZEJ DIECEZJI MATKI BOŻEJ ZWYCIĘSKIEJ. JEST TO 101 ROCZNICA ZWYCIĘSKIEJ BITWY WARSZAWSKIEJ Z 1920 R., CUD NAD WISŁĄ. W TYCH DNIACH UROCZYSTOŚCI NA KAMIONKU, OSSOWIE I RADZYMINIE. UDZIELA SIĘ ODPUSTU ZUPEŁNEGO WIERNYM NAWIEDZAJĄCYM KONKATEDRĘ. PO KAŻDEJ MSZY ŚW. OBRZĘD BŁOGOSŁAWIEŃSTWA ZIÓŁ I KWIATÓW.
 3. NA UROCZYSTOŚCI ZAPRASZAJĄ KS. BP ROMUALD, STAROSTA WOŁOMIŃSKI I WSZYSCY MIESZKAŃCY NASZEJ DIECEZJI JAKO SZCZEGÓLNIE ZOBLIGOWANI DO KULTYWOWANIA PAMIĘCI O TAMTYCH WAŻNYCH WYDARZENIACH.
 4. DZIŚ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 5. WE WTOREK WSPOMNIENIE ŚW. JACKA. DZIEŃ IMIENIN BP JACKA. KS. BP I WSZYSTKIM JACKOM ŻYCZYMY WIELU ŁASK BOŻYCH.
 6. W CZWARTEK W RAMACH ROKU RODZINY SZCZEGÓLNIE MODLIMY SIĘ W INTENCJI OSÓB UZALEŻNIONYCH.
 7. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO.
 8. W ZWIĄZKU ZE ŚMIERCIĄ KS. ARCYBISKUPA HENRYKA HOSERA, EMERYTOWANEGO PASTERZA NASZEJ DIECEZJI, PIELGRZYMKA DO GIETRZWAŁDU ZOSTAJE PRZENIESIONA NA INNY TERMIN. W CZASIE DO POGRZEBU ZAPRASZAM KAŻDEGO DNIA O 17.00 NA WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU I MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ W INTENCJI Ś.P. KS. ABP HENRYKA. RÓŻANIEC DZIŚ DO CZWARTKU O 17.00 A W PIĄTEK O 17.30. CAŁA NASZA PARAFIA ZAWDZIĘCZA BARDZO DUŻO KS. ABP HENRYKOWI, KTÓRY WRAZ Z KS. PRAŁATEM STANISŁAWEM PRZED 13 LATY OGROMNIE ZAANGAŻOWALI SIĘ W ROZWÓJ KULTU ŚW. FAUSTYNY I BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.
 9. TO KS. ABP HENRYK JAK ORDYNARIUSZ NASZEJ DIECEZJI DOPROWADZIŁ DO ODKUPIENIA DOMU ŚW. FAUSTYNY KTÓRY DZIŚ JEST CHLUBĄ CAŁEJ NASZEJ DIECEZJI, A KS. PRAŁAT STANISŁAW Z WIELOMA OSOBAMI DOPROWADZIŁ DO TEGO ŻE TO MIEJSCE TAK PIĘKNIE WYGLĄDA I SIĘ ROZWIJA. ZAPRASZAM WIĘC DO MODLITWY.
 10. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ PODCZAS MSZY ŚW. O 10.00 ORAZ O 15.00 W DOMU ŚW. FAUSTYNY BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ W INTENCJI S. PETRY KTÓRA ZMIENIA PLACÓWKĘ DO DOMU GENERALNEGO DO MYŚLIBORZA. DZIĘKUJEMY SIOSTRZE ZA OGROMNĄ PRACĘ W NASZEJ WSPÓLNOCIE I ŻYCZYMY BOŻEGO BŁOG. W NOWYM MIEJSCU.
 11. W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO BEATYFIKACJI KS. PRYMASA WYSZYŃSKIEGO I MATKI RÓŻY CZACKIEJ, W DNIACH 3-11 IX BĘDZIE ODMAWIANA NOWENNA W KTÓREJ ZAWIERZYMY DUCHOWE OWOCE BEATYFIKACJI. PRZEZ 9 DNI NOWENNY KSIĘŻA BISKUPI NASZEJ DIECEZJI ODWIEDZĄ 9 PARAFII KTÓRE ERYGOWAŁ KS. PRYMAS WYSZYŃSKI. W NASZEJ WSPÓLNOCIE, ERYGOWANEJ 1 MAJA 1981 ROKU, BĘDZIE Z NAMI KS. BISKUP JACEK 11 IX- SOBOTA O 18.00. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO MODLITWY.
 12. DNIA 13 IX BĘDZIEMY PRZEŻYWALI 1 ROCZNICĘ KONSEKRACJI NASZEGO KOŚCIOŁA. W TYCH DNIACH DOKONAMY POŚWIĘCENIA PAMIĄTKOWEJ TABLICY W KOŚCIELE.
 13. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. JANINIE WYCZÓŁKOWSKIEJ, ELI GAJCY I SYLWESTROWI BANASZKOWI ZA DBANIE O GROTĘ MATKI BOŻEJ.
 14. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA MARYJNE UBRANIE KOŚCIOŁA P. JUSTYNIE ŚLIWA, P. GRAŻYNIE TYMIŃSKIEJ I CAŁEMU KGW Z TUŁU. DZIĘKUJĘ KWIACIARNI PP. MARCZAK Z TUŁU ZA KWIATY DO DOMU PARAFIALNEGO.
 15. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.