OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIX NIEDZIELA ZWYKŁA. 8 VIII 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIX NIEDZIELA ZWYKŁA. 8 VIII 2021 R.

 1. SKŁADAMY SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ZBIGNIEWOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. PRZED TYGODNIEM PRZEŻYWALIŚMY I WITALIŚMY JUŻ XIII PIELGRZYMKĘ WARSZAWA-OSTRÓWEK POD HASŁEM „IDŹCIE DO JÓZEFA”. SZCZEGÓŁOWE PODZIĘKOWANIA BYŁY JUŻ PRZED TYGODNIEM PODCZAS MSZY ŚW. W KOŚCIELE ORAZ O 15.00 W DOMU ŚW. FAUSTYNY PRZY OŁTARZU POLOWYM. WRAZ Z KS. PRAŁATEM STANISŁAWEM I SIOSTRAMI JEZUSA MIŁOSIERNEGO DZIĘKUJEMY KS. BP ROMUALDOWI ZA MSZĘ ŚW. SKŁADAM JESZCZE RAZ OGROMNE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM, WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI W ORGANIZACJI PIELGRZYMI ORAZ OBIADU DLA PIELGRZYMÓW. NIECH PAN BÓG WSZYSTKIM KTÓRZY OFIAROWALI SWÓJ CZAS, SIŁY I WKŁAD MATERIALNY WYNAGRODZI OGROMEM ŁASK POTRZEBNYCH DO ŻYCIA. OSÓB I INSTYTUCJI JEST OGROM. JAKO PARAFIA I KAŻDY Z NAS STANĘLIŚMY PO RAZ KOLEJNY NA SZCZYCIE ZADANIA I ZA TO DOBRO NIECH JEZUS MIŁOSIERNY POMAGA. RELACJA JEST NA STRONIE NASZEJ, DIECEZJI I FACEBOOK.
 3. W CZWARTEK W DOMU ŚW. FAUSTYNY ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE POPIELGRZYMKOWE. DZIĘKUJEMY KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA MSZĘ ŚW. I PÓŹNIEJSZE SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE.
 4. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY AA W SOBOTY O 17.00 DO DOMU PARAFIALNEGO.
 5. JUTRO ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA PATRONKI EUROPY.
 6. WE WTOREK ŚWIĘTO ŚW. WAWRZYŃCA A W SOBOTĘ ŚW. MAKSYMILIANA.
 7. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP, PATRONKI NASZEJ DIECEZJI MATKI BOŻEJ ZWYCIĘSKIEJ. BĘDZIE TO 101 ROCZNICA ZWYCIĘSKIEJ BITWY WARSZAWSKIEJ Z 1920 R., CUD NAD WISŁĄ. W TYCH DNIACH UROCZYSTOŚCI NA KAMIONKU, OSOWIE, RADZYMINIE. UDZIELA SIĘ ODPUSTU ZUPEŁNEGO WIERNYM NAWIEDZAJĄCYM KONKATEDRĘ. W TYM DNIU PO KAŻDEJ MSZY ŚW. OBRZĘD BŁOGOSŁAWIEŃSTWA ZIÓŁ I KWIATÓW.
 8. ZA TYDZIEŃ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 9. DNIA 21 SIERPNIA- SOBOTA ZA 2 TYGODNIE ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMKĘ AUTOKAROWĄ DO MATKI BOŻEJ W GIETRZWAŁDZIE. ZBIÓRKA O 5.30. OSOBY CHĘTNE PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZY KONTAKT ABYŚMY WIEDZIELI JAKI AUTOKAR.
 10. DNIA 22 VIII PODCZAS MSZY ŚW. O 10.00 ORAZ O 15.00 W DOMU ŚW. FAUSTYNY BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ W INTENCJI S. PETRY KTÓRA ZMIENIA PLACÓWKĘ DO DOMU GENERALNEGO DO MYŚLIBORZA. DZIĘKUJEMY SIOSTRZE ZA OGROMNĄ PRACĘ W NASZEJ WSPÓLNOCIE I ŻYCZYMY BOŻEGO BŁOG. W NOWYM MIEJSCU.
 11. W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO BEATYFIKACJI KS. PRYMASA WYSZYŃSKIEGO I MATKI RÓŻY CZACKIEJ, W DNIACH 3-11 IX BĘDZIE ODMAWIANA NOWENNA W KTÓREJ ZAWIERZYMY DUCHOWE OWOCE BEATYFIKACJI. PRZEZ 9 DNI NOWENNY KSIĘŻA BISKUPI NASZEJ DIECEZJI ODWIEDZĄ 9 PARAFII KTÓRE ERYGOWAŁ KS. PRYMAS WYSZYŃSKI. W NASZEJ WSPÓLNOCIE, ERYGOWANEJ 1 MAJA 1981 ROKU, BĘDZIE Z NAMI KS. BISKUP JACEK 11 IX- SOBOTA O 18.00. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO MODLITWY.
 12. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OSOBOM KTÓRE POMAGAŁY W TYM TYGODNIU W RÓŻNYCH SPRAWACH: P. ELI GAJCY ZA PIELENIE.
 13. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.