OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. 24 IV 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. 24 IV 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE BIERZMOWANYCH. BÓG ZAPŁAĆ ZA DARY OŁTARZA OD KLAS KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH.
 3. DZIŚ W DOMU ŚW. FAUSTYNY BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ UROCZYSTOŚCI DIECEZJALNE MIŁOSIERDZIA BOŻEGO O 15.00 POD PRZEWODNICTWEM NASZEGO PASTERZA KS. BP ROMUALDA. UDZIELA SIĘ ODPUSTU ZUPEŁNEGO WIERNYM KTÓRZY ODMÓWIĄ KORONKĘ WOBEC NAJŚW. SAKRAMENTU LUB WEZMĄ UDZIAŁ W PRAKTYKACH KU CZCI BOŻEGO MIŁOSIERDZIA I ODMÓWIĄ OJCZE NASZ I WIERZĘ NAJLEPIEJ W SANKTUARIUM. W KOŚCIELE PARAFIALNYM PO MSZY ŚW. O 11.30.
 4. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W PIĄTKOWEJ DRODZE ŚWIATŁA Z KOŚCIOŁA DO SANKTUARIUM I KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W KIERMASZ Z PRZEZNACZENIEM WSPARCIA DLA 40 OSÓB Z UKRAINY W DOMU ŚW. FAUSTYNY. DZIĘKUJEMY ZA PYSZNE CIASTA, POMOC P. STASI FRĄCKIEWICZ, P. IWONCE ŚWIEBIODA I PRACOWNIKOM GOKU; HURTOWNI NAPOI I SŁODYCZY BRADER Z OSTRÓWKA, HURTOWNI PP. OLEKSIAK.
 5. WRAZ Z KS. PRAŁATEM I SIOSTRAMI JEZUSA MIŁOSIERNEGO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB POMAGALI W PRZYGOTOWANIACH. ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
 6. DZIŚ TACA NA DZIEŁA CHARYTATYWNE CARITAS W NASZEJ DIECEZJI.
 7. DZIŚ O 18.00 WZNOWIMY PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 8. W PONIEDZIAŁEK ŚWIĘTO ŚW. MARKA EWANGELISTY.
 9. WE WTOREK ŚW. WOJCIECHA PATRONA POLSKI, PRZENIESIONA Z 23 IV.
 10. W PIĄTEK ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM KATARZYNOM, MARKOM I WOJCIECHOM.
 11. W PIĄTEK O 17.00 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE I O 18.00 MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH Z PARAFIALNYCH WYPOMINEK.
 12. I KOMUNIA ŚW. W NASZEJ PARAFII JAK CO ROKU W UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, W TYM ROKU WYPADA 5 VI O 12.30 A DZIEŃ WCZEŚNIEJ SPOWIEDŹ O 9.00. ODNOWIENIE PRZYRZECZEŃ CHRZTU ŚW. 22 V O 12.30. ROCZNICA TYDZIEŃ PO KOMUNII ŚWIĘTEJ. BĘDZIE TEŻ I KOM. ŚW. W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK RM.
 13. W SOBOTĘ O 9.00 ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA SPOTKANIE PRZEDKOMUNIJNE KL. III A Z RODZICAMI A 7 V O 9.00 KL. III B.
 14. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, ŻYWY RÓŻANIEC, MINISTRANTÓW, BIELANKI, SYPACZKI I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 15. OD NIEDZIELI ROZPOCZNIEMY NABOŻEŃSTWA MAJOWE O 17.30. MSZE ŚW PRZY KAPLICZKACH:

*KRZYWICA UL. SZOSA JADOWSKA- 2 V.

*TUŁ UL. PAPCZYŃSKIEGO- 4 V.

*KAROLEW- 5 V.

*LIPKA UL. JASNA- 9 V.

*OSTRÓWEK UL. LEŚNA- 10 V.

*OSTRÓWEK UL. KOLEJOWA- 11 V.

*KRZYWICA ŚRODEK- 12 V.

*TUŁ UL. RELIIGI- 13 V.

*LIPKA UL. WOŁOMIŃSKA- 16 V.

*OSTRÓWEK SIOSTRY FRANCISZKANKI RM- 17 V.

*OSTRÓWEK SIOSTRY JEZUSA MIŁOSIERNEGO- 18 V.

 1. OGŁASZAMY KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KAPLICZKĘ MARYJNĄ MAJOWĄ. SPOSÓB WYKONANIA DOWOLNY. KAPLICZKI WYSTAWIMY W KOŚCIELE.
 2. 13 MAJA O 17.00 ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI WYJEŻDŻAJĄCYCH NA KOLONIE W WAKACJE DO ORZYSZA. SPOTKANIE W SALCE W DOMU PARAFIALNYM.
 3. JUŻ 15 MAJA BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ WIZYTACJE KANONICZNĄ CO 5 LAT W PARAFII. OD RANA BĘDZIE Z NAMI NASZ PASTERZ KS. BP ROMUALD. PROSZĘ WSZYSTKIE GRUPY PARAFIALNE O NAPISANIE SPRAWOZDAŃ. W TYM DNIU O 11.30 SAKRAMENT BIERZMOWANIA.
 4. DZIĘKUJĘ P. JANINIE WYCZÓŁKOWSKIEJ, P. ELI GAJCY, ZA DBANIE O GROTĘ I OSOBOM ZA PRACE WOKÓŁ KRZYŻA MISYJNEGO.
 5. OGROMNIE ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA FILMU POWOŁANY.
 6. DZIĘKUJĘ UCZESTNIKOM WTORKOWEGO SPOTKANIA W SPRAWIE PIELGRZYMKI DO DOMU ŚW. FAUSTYNY W DNIACH 30/31 LIPCA ORAZ KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE.
 7. KOLONIE LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W ORZYSZU: 2-11 LIPCA. MOŻNA WESPRZEĆ WYPOCZYNEK DLA DZIECIAKÓW. INFORMACJE U P. EDYTY NASZEJ KATECHETKI. ZAPRASZAMY.
 8. DUSZPASTERSTWO RODZIN NASZEJ DIECEZJI ZAPRASZA MAŁŻONKÓW NA RANDKĘ W FORMIE KAWIARENKI DIALOGOWEJ. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE DIECEZJI.
 9. BÓG ZAPŁAĆ ZA PRACE REMONTOWE I CMENTARNE. MARCINOWI KUREK I WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU ZA DBANIE O CZYSTOŚĆ CMENTARZA.
 10. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.