OGŁOSZENIA PARAFIALNE. III NIEDZIELA WIELKANOCNA. 1 V 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. III NIEDZIELA WIELKANOCNA. 1 V 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. EDWARDOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KL. III I RODZICOM ZA WCZORAJSZE SPOTKANIE A W SOBOTĘ O 9.00 KL. III B. BÓG ZAPŁAĆ ZA DARY OŁTARZA OD KLAS KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH. ORNAT MARYJNY I SZATY LITURGICZNE DO KOŚCIOŁA.
 3. DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE POMAGAŁY W ROZBIERANIU GROBU BOŻEGO A SZCZEGÓLNIE P. ANI LUDWNIAK, ELI GAJCY, ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK, RAFAŁOWI KUREK, SYLWESTROWI BANASZEK, MARKOWI NOWACKIEMU I ALANOWI.
 4. I KOMUNIA ŚW. W NASZEJ PARAFII JAK CO ROKU W UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, W TYM ROKU WYPADA 5 VI O 12.30 A DZIEŃ WCZEŚNIEJ SPOWIEDŹ O 9.00. ODNOWIENIE PRZYRZECZEŃ CHRZTU ŚW. 22 V O 12.30. ROCZNICA TYDZIEŃ PO KOMUNII ŚWIĘTEJ. BĘDZIE TEŻ I KOM. ŚW. W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK RM.
 5. PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA NA PRÓBY ŚPIEWU KLASY KOMUNIJNE W DNIACH 21 i 28 MAJA O 18.30.
 6. DZIŚ I NIEDZIELA MIESIĄCA. PO MSZY ŚW. O 11.30 PROCESJA. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, ŻYWY RÓŻANIEC, MINISTRANTÓW, BIELANKI, SYPACZKI I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 7. WRAZ Z KS. PRAŁATEM STANISŁAWEM I SIOSTRAMI JEZUSA MIŁOSIERNEGO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB POMAGALI W PRZYGOTOWANIACH NIEDZIELI MIŁOSIERDZIA W DOMU ŚW. FAUSTYNY. INFORMACJA OD KS. PRAŁATA: ZEBRANO NA UCHODŹCÓW 5.439 ZŁ. DZIĘKUJEMY OGROMNIE WSZYSTKIM DARCZYŃCOM A SZCZEGÓLNIE OSOBOM PRZYGOTOWUJĄCYM KIERMASZ A WIĘC P. STASI FRĄCKIEWICZ, P. GRAŻYNIE TYMIŃSKIEJ I KGW Z TUŁU, MINISTRANTOM, GOK NA CZELE Z P. IWONKĄ ŚWIEBIODĄ I WIELU WIELU OSOBOM KTÓRE PRZYGOTOWAŁY PRODUKTY I POMAGAŁY. BÓG ZAPŁAĆ.
 8. DZIĘKUJEMY WÓJTOWI GMINY I FIRMIE HENKEL ZA OFIAROWANE ŚRODKI CZYSTOŚCI KTÓRE ZOSTAŁY PRZEKAZANE DO DOMU ŚW. FAUSTYNY DLA MIESZKAJĄCYCH TAM UCHODŹCÓW.
 9. TRWA PEREGRYNACJA FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. DZIĘKUJĘ RODZINOM KTÓRE PRZYJMUJĄ MATKĘ BOŻĄ W INTENCJI KTÓRYCH MODLIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 10.00.
 10. ROZPOCZNIEMY NABOŻEŃSTWA MAJOWE O 17.30. MSZE ŚW PRZY KAPLICZKACH: O 19.00.

*KRZYWICA UL. SZOSA JADOWSKA- 2 V.

*TUŁ UL. PAPCZYŃSKIEGO- 4 V.

*KAROLEW- 5 V.

*LIPKA UL. JASNA- 9 V.

*OSTRÓWEK UL. KOLEJOWA- 11 V.

*KRZYWICA ŚRODEK- 12 V.

*TUŁ UL. RELIIGI- 13 V.

*LIPKA UL. WOŁOMIŃSKA- 16 V.

*OSTRÓWEK SIOSTRY FRANCISZKANKI RM- 17 V.

*OSTRÓWEK SIOSTRY JEZUSA MIŁOSIERNEGO- 18 V.

*OSTRÓWEK UL. LEŚNA- 28 V.

 1. OGŁASZAMY KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KAPLICZKĘ MARYJNĄ MAJOWĄ. SPOSÓB WYKONANIA DOWOLNY. KAPLICZKI WYSTAWIMY W KOŚCIELE.
 2. JUTRO O 18.00 MSZA ŚW. DO DUCHA ŚWIĘTEGO. ZAPRASZAMY.
 3. WTOREK 3 V. UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI. UKŁAD MSZY ŚW. NIEDZIELNY. ZAPRASZAMY DO MODLITWY.
 4. W ŚRODĘ WSPOMNIENIE ŚW. FLORIANA MĘCZENNIKA, PATRONA NASZEJ DIECEZJI.
 5. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00. WRAZ Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA 15.00. WYSTAWIENIE NS, KORONKA, ADORACJA, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY.
 6. PIĄTEK ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW, FILIPA I JAKUBA.
 7. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM SERDECZNIE ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE O 17.00 I MSZĘ ŚW. O 18.00 W INT. ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 8. ZA TYDZIEŃ BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, BM, PATRONA POLSKI. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM SOLENIZANTOM A SZCZEGÓLNIE NASZEMU KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI I P. STASI ZA KTÓRYCH BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ I SKŁADAĆ ŻYCZENIA PODCZAS MSZY ŚW. O 10.00.
 9. ZA TYDZIEŃ TACA NA NASZE SEMINARIUM DUCHOWNE W WARSZAWIE TARCHOMINIE.
 10. 13 MAJA O 17.00 ODBĘDZIE SIĘ W SALCE W DOMU PARAFIALNYM SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI WYJEŻDŻAJĄCYCH NA KOLONIE W WAKACJE DO ORZYSZA W DNIACH 2-11 VII. WIĘCEJ INFORMACJI U P. EDYTY KATECHETKI. MOŻNA WESPRZEĆ ATRAKCJE DLA DZIECI.
 11. JUŻ ZA DWA TYGODNIE 15 MAJA BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ WIZYTACJE KANONICZNĄ CO 5 LAT W PARAFII. OD RANA BĘDZIE Z NAMI NASZ PASTERZ KS. BP ROMUALD. PROSZĘ WSZYSTKIE GRUPY PARAFIALNE O NAPISANIE SPRAWOZDAŃ. W TYM DNIU O 11.30 SAKRAMENT BIERZMOWANIA. MSZA ŚW.

W TYM DNIU W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK O 6.30. JUŻ DZIŚ OGROMNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO UCZESTNICTWA WE MSZACH ŚW.

SZCZEGÓLNIE O 8.30 I 10.00 PONIEWAŻ O 11.30 BĘDZIE MSZA ŚW. Z SAKRAMENTEM BIERZMOWANIA. NA MSZĘ ŚW. O 10.00 ZAPRASZAM SZCZEGÓLNIE KL. II i III i KRÓTKIE SPOTKANIE. ZAPLANUJMY CZAS ABY W TYM DNIU BYĆ NA MODLITWIE Z NASZYM PASTERZEM. UDAMY SIĘ RÓWNIEŻ NA CMENTARZ Z MODLITWĄ O 16.00 I DO OBYDWU NASZYCH ZGROMADZEŃ ZAKONNYCH.

 1. W SOBOTĘ O 9.00 ZAPRASZAM OGROMNIE OSOBY KTÓRE MOGĄ POMÓC W PRACACH PORZĄDKOWYCH TERENU. BÓG ZAPŁAĆ.
 2. DZIĘKUJĘ ZA PRACE PORZĄDKOWE W TYM TYGODNIU: P. JANINIE WYCZÓŁKOWSKIEJ, P. ELI GAJCY, ZA DBANIE O GROTĘ I OSOBOM ZA PRACE WOKÓŁ KRZYŻA MISYJNEGO. BÓG ZAPŁAĆ P. ZBYSZKOWI KOŚCIELNIAK, P. ANI, MINISTRANTOM I ARTUROWI JAROSZ ZA NAPRAWIENIE KOSIARKI.
 3. OGROMNIE ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA FILMU POWOŁANY.
 4. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAM DO MODLITWY ZA NASZYCH ZMARŁYCH NA CMENTARZU W DNIU 26 VI O 13.00.
 5. BÓG ZAPŁAĆ ZA PRACE REMONTOWE I CMENTARNE. DZIĘKUJĘ MARCINOWI KUREK I WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU, JARKOWI, MARKOWI, SKŁADOWI ROZBUD ZA PRACE. ZAŁOŻYLIŚMY RURY ODPŁYWOWE W TYM TYGODNIU.
 6. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM ARTYKUŁO NIEDZIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO Z NASZEGO SANKTUARIUM W OSTRÓWKU.