OGŁOSZENIA PARAFIALNE. ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE. WIELKANOC. 17 IV 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO. 17 IV 2022 R.

 1. PRZEŻYWAMY WIELKANOC. ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W UROCZYSTOŚCI ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO. REZUREKCJA O 6.00 RANO A WCZEŚNIEJ ADORACJA I PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. DZIĘKUJĘ ASYŚCIE PROCESYJNEJ, MINISTRANTOM, BIELANKOM, SYPACZKOM, ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI, KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU SCHOLCE, WSPÓLNOCIE PRZYJACIÓŁ JEZUSA MIŁOSIERNEGO I WSZYSTKICH PARAFIANOM I GOŚCIOM ZA WSPÓLNĄ MODLITWĘ PRZEZ CAŁE TRIDUUM I DZIŚ. NIE BĘDZIE TRADYCYJNIE MSZY ŚW. O 8.30, A W KAPLICY SIÓSTR FRM MSZA ŚW. O 7.30. NOWENNA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA PO MSZY ŚW. O 11.30.
 2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI I KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 3. DZIŚ III NIEDZIELA MIESIĄCA. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH A SZCZEGÓLNIE KLASY KOMUNIJNE O 11.30. ZA TYDZIEŃ SPOTKANIE BIERZMOWANYCH. BÓG ZAPŁAĆ ZA DARY OŁTARZA OD KLAS KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH.
 4. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI W PRZYGOTOWANIU CIEMNICY I GROBU PAŃSKIEGO A SZCZEGÓLNIE P. JUSTYNIE ŚLIWA, P. GRAŻYNIE TYMIŃSKIEJ I KGW Z TUŁU. P. KATARZYNIE WNUK, P. PAWŁOWI, PIOTRKOWI JASTRZĘBSKIEMU, KACPROWI WNUK I WIELU MINISTRANTOM I WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI.
 5. DZIĘKUJĘ P. PAWŁOWI, P. BARTKOWI ORGANIŚCIE, P. MARII I P. ANI ZA PRZYGOTOWANIE LITURGICZNE, KOŚCIELNE I PLEBANIJNE DO ŚWIĄT.
 6. DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE POMAGAŁY W SPRZĄTANIU TERENU OBOK CMENTARZA I TYM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W AKCJI ELEKTROŚMIECI. BÓG ZAPŁAĆ.
 7. DZIĘKUJĘ P. JANINIE WYCZÓŁKOWSKIEJ, P. ELI GAJCY, ZA DBANIE O GROTĘ I OSOBOM ZA PRACE WOKÓŁ KRZYŻA MISYJNEGO.
 8. DZIĘKUJĘ KWIACIARNI PP. FERDYN ZA KWIATY DO KOŚCIOŁA I KWIACIARNI PP. MARCZAK Z TUŁU ZA KWIATY DO GROBU PAŃSKIEGO.
 9. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY. UKŁAD MSZY ŚW. NIEDZIELNY. NOWENNA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO PO MSZY ŚW. O 11.30, A W DNI NASTĘPNE PO MSZY ŚW. O 18.00. TACA NA KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI.
 10. WE WTOREK O 20.00 SPOTKANIE W SPRAWIE PIELGRZYMKI DO DOMU ŚW. FAUSTYNY.
 11. W PIĄTEK Z RACJI OKTAWY MOŻNA SPOŻYWAĆ POKARMY MIĘSNE.
 12. ZA TYDZIEŃ W DOMU ŚW. FAUSTYNY BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ UROCZYSTOŚCI DIECEZJALNE MIŁOSIERDZIA BOŻEGO O 15.00 POD PRZEWODNICTWEM NASZEGO PASTERZA KS. BP ROMUALDA, A 3 DNI WCZEŚNIEJ UROCZYSTOŚCI PRZYGOTOWUJĄCE NAS DO TEGO DNIA. ROZPOCZNIEMY NOWENNĄ OD WIELKIEGO PIĄTKU. W KOLEJNY PIĄTEK 22 IV O 19.00 PRZEJDZIEMY W MODLITWIE DROGĘ ŚWIATŁA Z KOŚCIOŁA DO DOMU ŚW. FAUSTYNY, ULICAMI SŁONECZNA, KOŚCIUSZKI, LACHMANA, SOSNOWA, P. SKARGI, ŚW. FAUSTYNY A W SOBOTĘ OD 19.00 DO 21.00 ADORACJA W SANKTUARIUM. JUŻ DZIŚ WRAZ Z KS. PRAŁATEM I SIOSTRAMI JEZUSA MIŁOSIERNEGO ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
 13. PRZYGOTOWANIEM DO NIEDZIELI MIŁOSIERDZIA BĘDZIE RÓWNIEŻ Dzień Dobra-to radosne świętowanie Niedzieli Miłosierdzia Bożego. W tym dniu w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia spotykamy się o godzinie 15:00 na Koronce i Mszy św. Już od 14:00 będzie można odwiedzić kilka stoisk regionalnych i zjeść pyszne ciasto i wypić kawę lub herbatę. Dochód z tego mini kiermaszu przeznaczony będzie na wsparcie osób z Ukrainy, które przebywają w Domu św. Faustyny. Zapraszamy chętne mamy do wsparcia Szkolnego Koła Caritas poprzez upieczenie ciasta. Serdecznie zapraszamy.
 14. TACA W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA NA DZIEŁA CHARYTATYWNE CARITAS W NASZEJ DIECEZJI.
 15. DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE ZBIERAŁY OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY. NIECH BÓG WYNAGRODZI ZA TRUD ZBIERAJĄCYM I OFIARODAWCOM.
 16. DZIĘKUJEMY WIELU OSOBOM KTÓRE ANGAŻUJĄ SIĘ W POMOC DLA GRUPY PRAWIE 40 OSÓB UCHODŹCÓW W DOMU ŚW. FAUSTYNY. WIELE OSÓB PYTA JAK POMÓC. W GABLOCIE BLIŻSZE INFORMACJE. KS. PRAŁAT PODAJE KONTO Z DOPISKIEM: KS. STANISŁAW MARKOWSKI UTRZYMANIE UCHODŹCÓW Z UKRAINY U ŚW. FAUSTYNY W OSTRÓWKU: 04 1020 1042 0000 8602 0485 7589. ZAPRASZAMY I DZIĘKUJEMY.
 17. W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO O 18.00 WZNOWIMY PEREGRYNACJĘ FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 18. KOLONIE LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W ORZYSZU: 2-11 LIPCA. MOŻNA WESPRZEĆ WYPOCZYNEK DLA DZIECIAKÓW. INFORMACJE U P. EDYTY NASZEJ KATECHETKI. ZAPRASZAMY.
 19. BÓG ZAPŁAĆ ZA PRACE REMONTOWE I CMENTARNE. MARCINOWI KUREK I WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU ZA DBANIE O CZYSTOŚĆ CMENTARZA.
 20. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM ARTYKUŁ O MIŁOSIERDZIU BOŻYM Z SANKTUARIUM NASZEGO W OSTRÓWKU.
 21. ŻYCZENIA: W IMIENIU KS. PRAŁATA STANISŁAWA, KSIĘŻY MARIANÓW KTÓRZY OD LAT POMAGAJĄ W NASZEJ PARAFII I SWOIM WSZYSTKIM NASZYM PARAFIANOM I GOŚCIOM SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA WIELKANOCNE. NIECH JEZUS KTÓRY UMARŁ I ZNÓW ŻYJE BŁOGOSŁAWI WAM W WASZYM ŻYCIU. NIECH WSŁUCHUJE SIĘ W TE WSZYSTKIE NASZE DZIECIĘCE SPRAWY, INTENCJE I SPEŁNIA JE O ILE SĄ ZGODNE Z JEGO WOLĄ. SZCZĘŚĆ BOŻE !!!