OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 25 II 2024.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 25 II 2024.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI  ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ SPOTKANIE II KRĘGU KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 3. DZIŚ O 11.30 SPOTKANIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ. BIERZMOWANIE DNIA 22 VI O 18.00.
 4. DZIŚ  ZBIÓRKA DO PUSZEK NA DZIEŁA MISYJNE AD GENTES.
 5. DZIŚ PO MSZY ŚW. WIECZORNEJ O 18.00 KOLEJNE SPOTKANIE UCZESTNIKÓW KURSU PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO.
 6. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00.
 7. W PIĄTEK, 1 MARCA PRZYPADA NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI O ŻOŁNIERZACH NIEZŁOMNYCH (WYKLĘTYCH). WRAZ Z GMINĄ I OŚRODKIEM KULTURY ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚCI. TU WAŻNE INFORMACJE, PONIEWAŻ JEST TO RÓWNIEŻ I PIĄTEK MIESIĄCA A O 16.00 BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ UROCZYSTOŚCI PARAFIALNO-GMINNE. Z TEJ RACJI W TYM DNIU WYSTAWIENIE NS O 14.30, KORONKA, SPOWIEDŹ, 15.30 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI/MŁODZIEŻY. MSZA ŚW. O 16.00 W INTENCJI ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH, PRZEMARSZ W ORSZAKU PROCESYJNYM, I PO POWROCIE NA 18.00 MSZA ŚW. I DROGA KRZYŻOWA. ZAPRASZAM DO MODLITWY.
 8. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM SERDECZNIE ŻYWU RÓŻANIEC I WSZYSTKICH NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE O 17.00 I MSZĘ ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 9. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO I LOSOWANIE NAGRÓD ZA ZIARENKA ZA LUTY.
 10. W NIEDZIELE O 17.00 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM. PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ KOSZ NA PRODUKTY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE DLA RODZIN NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH. BÓG ZAPŁAĆ.
 11. DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE ZBIERAJĄ OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY I OFIARODAWCOM. NIECH BÓG WYNAGRODZI ZA TRUD.
 12. ŚWIECE CARITAS MOŻNA NABYĆ U NASZEGO CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI.
 13. ZA TYDZIEŃ ROZPOCZYNAMY REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, DLA DOROSŁYCH I SZKOLNE POPROWADZI KS. PROBOSZCZ ANDRZEJ KRZESIŃSKI, PROBOSZCZ PARAFII ŚW. MAKSYMILIANA W WARSZAWIE NA MOKOTOWIE, VICEDZIEKAN DEKANATU. ZAPLANUJMY JUŻ DZIŚ CZAS DLA PANA BOGA I NAS DOROSŁYCH I DZIECIOM I MŁODZIEŻY. W REKOLEKCJE OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY NAUKI DLA SZKÓŁ O 8.00 KLAS IV-VIII, A O 11.30 KL. MŁODSZYCH O-III ORAZ ZSS. DLA DOROSŁYCH 9.00, 18.00, 19.30. WE WTOREK REK. O 19.30 MSZA ŚW. O UZDROWIENIE. OSTATNIEGO DNIA DLA ZSS MSZA ŚW. I SPOWIEDŹ O 10.00 W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK. BĘDĄ ZAPROSZENI KAPŁANI. OFIARY Z OSTATNIEGO DNIA DLA REKOLEKCJONISTY. DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY.
 14. DNIA 8 III, PIERWSZA ROCZNICA ŚMIERCI  KS. PRAŁATA HENRYKA DROŻDŻA, NASZEGO KS. PROBOSZCZA. ZAPRASZAMY NA UROCZYSTĄ MSZĘ ŚW. W INTENCJI Ś.P. KS. PRAŁATA W NIEDZIELĘ DNIA 10 III O 18.00, POD PRZEWODNICTWEM NASZEGO PASTERZA, J.E. KS. BP ROMUALDA KAMIŃSKIEGO, PODCZAS KTÓREJ DOKONAMY POŚWIĘCENIA TABLICY PAMIĄTKOWEJ W KOŚCIELE.
 15. DZIĘKUJĘ P. MARIANOWI ZA OFIAROWANE TRAWY, ANTKOWI I OSOBOM POMAGAJĄCYM W TYM TYGODNIU W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH.
 16. KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH DĘBOWE WIANKI W OSTRÓWKU, W TYM ROKU BĘDZIE ROZPROWADZAĆ PRZED NIEDZIELĄ PALMOWĄ, PALMY.   
 17. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 18. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …