OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 03 III 2024.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 03 III 2024.

 1. ROZPOCZYNAMY REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, DLA DOROSŁYCH I SZKOLNE. BARDZO SERDECZNIE WITAMY KS. BOGUSŁAWA I KS. KRZYSZTOFA, MIC, KTÓRZY BĘDĄ GŁOSILI DO NAS REKOLEKCJE. CIESZYMY SIĘ Z WASZEJ OBECNOŚCI. ŻYCZYMY SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA DLA KS. KAN. ANDRZEJA KRZESIŃSKIEGO. ZAPLANUJMY CZAS DLA PANA BOGA, DLA NAS, DZIECIOM I MŁODZIEŻY. W REKOLEKCJE OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY NAUKI DLA SZKÓŁ O 8.00 KLAS IV-VIII, A O 11.30 KL. MŁODSZYCH O-III ORAZ ZSS. DLA DOROSŁYCH 9.00, 18.00, 19.30. WE WTOREK REK. O 19.30 MSZA ŚW. O UZDROWIENIE. KAŻDEGO DNIA ADORACJA OD 17.00. OSTATNIEGO DNIA DLA ZSS MSZA ŚW. I SPOWIEDŹ O 10.00 W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK. BĘDĄ ZAPROSZENI KAPŁANI. OFIARY Z OSTATNIEGO DNIA DLA REKOLEKCJONISTY. DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY.
 2. DZIĘKUJĘ ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI ZA WCZORAJSZE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.
 3. DZIŚ PIERWSZA NIEDZIELA W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO I LOSOWANIE NAGRÓD ZA ZIARENKA ZA LUTY.
 4. DZIŚ PO MSZY ŚW. WIECZORNEJ O 18.00 OSTATNIE SPOTKANIE UCZESTNIKÓW KURSU PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO. DZIŚ W KOŚCIELE, SPOTKANIE LITURGICZNE. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ PORADNI RODZINNEJ Z WOŁOMINA ZA PROWADZENIE KONFERENCJI, SIOSTROM JEZUSA MIŁOSIERNEGO, DOMOWEMU KOŚCIOŁOWI I WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI W OWOCNYM PRZEBIEGU KURSU. BÓG ZAPŁAĆ.
 5. W NIEDZIELE O 17.00 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM. DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W PIĄTKI O 16.00 I MSZA ŚW. A DLA DOROSŁYCH 17.15 I MSZA ŚW. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI OSTRÓWKA 22 MARCA O 17.00.
 6. PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ KOSZ NA PRODUKTY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE DLA RODZIN NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH. BÓG ZAPŁAĆ.
 7. JUTRO ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM SOLENIZANTKOM I SOLENIZANTOM. JEST TO RÓWNIEŻ 42 ROCZNICA ŚWIĘCEŃ BISKUPICH KS. BP KAZIMIERZA ROMANIUKA, KTÓREMU ŻYCZYMY WIELU ŁASK BOŻYCH.
 8. W PIĄTEK SPOTKANIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO, PIERWSZEGO KRĘGU.
 9. W PIĄTEK DZIEŃ KOBIET. WSZYSTKIM NIEWIASTOM SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA.
 10. SKŁADAM SERDECZNE PODZIĘKOWANIA PRACOWNIKOM GMINY NA CZELE Z WÓJTEM GMINY P. RAFAŁEM. DZIĘKUJĘ GOK NA CZELE Z P. DYREKTOR P. MAGDALENĄ, POCZTOM SZTANDAROWYM, STRAŻY, POLICJI ORAZ WSZYSTKIM WSPÓLNOTOM, UCZESTNIKOM I ORGANIZATOROM UROCZYSTOŚCI GMINNO-PARAFIALNYCH Z RACJI DNIA ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH. DZIĘKUJĘ P. KRZYSZTOFOWI I DANUCIE DOŁOWYM, P. STASI ZA ZDJĘCIA I ZAKŁADOWI KAMIENIARSKIEMU Z WOŁOMINA ZA POMOC W WYKONANIU TABLICY PAMIĄTKOWEJ KS. PRAŁATA HENRYKA DROŻDŻA. ZA TYDZIEŃ DNIA 10 III O 18.00 ZAPRASZAMY NA POŚWIĘCENIE TEJ TABLICY PODCZAS MSZY ŚW., KTÓREJ BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ NASZ PASTERZ J.E. KS. BP ROMUALD KAMIŃSKI.
 11. DZIĘKUJĘ P. ANDRZEJOWI I EWIE JĘDRZEJEWSKIM ZA KLĘCZNIK ORAZ P. ELI I MINISTRANTOM ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH.
 12. BÓG ZAPŁAĆ S. IWONIE I SIOSTROM JEZUSA MIŁOSIERNEGO ZA PRZYGOTOWANE KARTECZKI WIELKOPOSTNE KTÓRE SĄ W KOSZYCZKU PRZY WYJŚCIU Z KOŚCIOŁA. ZACHĘCAM DO ZABRANIA DO DOMU.
 13. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. II Z RODZICAMI. ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
 14. W PRZYSZŁYM TYGODNIU SPOWIADAM NA REKOLEKCJACH W KLEMBOWIE. W SPRAWACH KANCELARYJNYCH ZAPRASZAM W CIĄGU DNIA. DZIĘKUJĘ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA ZASTĘPSTWO.
 15. DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE ZBIERAJĄ OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY I OFIARODAWCOM. NIECH BÓG WYNAGRODZI ZA TRUD.
 16. ŚWIECE CARITAS MOŻNA NABYĆ U NASZEGO CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI OSTRÓWKA 22 MARCA O 17.00. ZABIERZMY ŚWIECE. MOŻNA U CARITAS U P. STASI NABYĆ OSŁONKI NA ŚWIECE.
 17. KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH DĘBOWE WIANKI W OSTRÓWKU, W TYM ROKU BĘDZIE ROZPROWADZAĆ PRZED NIEDZIELĄ PALMOWĄ, PALMY.
 18. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ. ROZSTRZYGNIĘCIE W NIEDZIELĘ PALMOWĄ PO MSZY ŚW. O 11.30.
 19. WKRÓTCE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE W SPRAWIE PIELGRZYMKI WARSZAWA-OSTRÓWEK.
 20. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 21. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …