OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 18 II 2024.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA. 18 II 2024.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. BOGUSŁAWOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ Z NAMI.
 2. DZIŚ O 11.30 SPOTKANIE KL. III Z RODZICAMI A ZA TYDZIEŃ MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ. BIERZMOWANIE DNIA 22 VI O 18.00.
 3. DZIŚ PO MSZY ŚW. WIECZORNEJ O 18.00 KOLEJNE SPOTKANIE UCZESTNIKÓW KURSU PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO.
 4. W CZWARTEK ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA.
 5. W PIĄTKI WIELKIEGO POSTU O 16.00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI/MŁODZIEŻY I MSZA ŚW. ORAZ 17.15 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH I MSZA ŚW. PO DRODZE KRZYŻOWEJ DLA DZIECI PLANSZE I NA KONIEC NAGRODY.
 6. W PIĄTEK O 17.30 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE I MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W PARAFIALNYCH WYPOMINKACH.
 7. W NIEDZIELĘ O 16.00 SPOTKANIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO, 2 KRĘGU.
 8. W NIEDZIELĘ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA DZIEŁA MISYJNE AD GENTES.
 9. W NIEDZIELE O 17.00 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM. PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ KOSZ NA PRODUKTY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE DLA RODZIN NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH.
 10. DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE ZBIERAJĄ OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY I OFIARODAWCOM. NIECH BÓG WYNAGRODZI ZA TRUD.
 11. ŚWIECE NA CARITAS MOŻNA NABYĆ U NASZEGO CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI.
 12. DNIA 1 MARCA PRZYPADA NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI O ŻOŁNIERZACH NIEZŁOMNYCH (WYKLĘTYCH). JUŻ DZIŚ ZAPRASZAM NA NASZE COROCZNE PARAFIALNO-GMINNE UROCZYSTOŚCI. TU WAŻNE INFORMACJE, PONIEWAŻ JEST TO RÓWNIEŻ I PIĄTEK MIESIĄCA A O 16.00 BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ UROCZYSTOŚCI PARAFIALNO-GMINNE. MSZA ŚW. I JAK CO ROKU PRZEMARSZ POD POMNIK OFIAR NKWD PRZY UL. KOLEJOWEJ. Z TEJ RACJI W TYM DNIU WYSTAWIENIE NS O 14.30, KORONKA, SPOWIEDŹ DO 16.00 I MSZA ŚW. W INTENCJI ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH, PRZEMARSZ W ORSZAKU PROCESYJNYM, I PO POWROCIE NA 18.00 MSZA ŚW. I DROGA KRZYŻOWA PO MSZY ŚW. O 18.00 W TYM DNIU JEDNA DLA WSZYSTKICH. ZAPRASZAM DO MODLITWY.
 13. DNIA 3 III ROZPOCZYNAMY REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. OD III NIEDZIELI WP, DLA DOROSŁYCH I SZKOLNE POPROWADZI KS. PROBOSZCZ ANDRZEJ KRZESIŃSKI, PROBOSZCZ PARAFII ŚW. MAKSYMILIANA W WARSZAWIE NA MOKOTOWIE, VICEDZIEKAN DEKANATU. ZAPLANUJMY JUŻ DZIŚ CZAS DLA PANA BOGA I NAS DOROSŁYCH I DZIECIOM I MŁODZIEŻY. W REKOLEKCJE OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY NAUKI DLA SZKÓŁ O 8.00 KLAS IV-VIII, A O 11.30 KL. MŁODSZYCH O-III ORAZ ZSS. DLA DOROSŁYCH 9.00, 18.00, 19.30. WE WTOREK REK. O 19.30 MSZA ŚW. O UZDROWIENIE. OSTATNIEGO DNIA DLA ZSS MSZA ŚW. I SPOWIEDŹ O 10.00 W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK. W REKOLEKCJE SĄ 2 WOLNE INTENCJE. OFIARY Z OSTATNIEGO DNIA DLA REKOLEKCJONISTY. DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY.
 14. DNIA 8 III, PIERWSZA ROCZNICA ŚMIERCI  KS. PRAŁATA HENRYKA DROŻDŻA, NASZEGO KS. PROBOSZCZA. ZAPRASZAMY NA UROCZYSTĄ MSZĘ ŚW. W INTENCJI Ś.P. KS. PRAŁATA W NIEDZIELĘ DNIA 10 III O 18.00, POD PRZEWODNICTWEM NASZEGO PASTERZA, J.E. KS. BP ROMUALDA KAMIŃSKIEGO, PODCZAS KTÓREJ DOKONAMY POŚWIĘCENIA TABLICY PAMIĄTKOWEJ W KOŚCIELE.
 15. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OSOBOM KTÓRE POMAGAŁY W ROZPROWADZANIU KAMIENIA NA PARKINGU ORAZ P. ELI I MINISTRANTOM ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH I ARTUROWI WYCZÓŁKOWSKIEMU ZA POMOC ELEKTRYCZNĄ.
 16. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 17. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …