OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA ZWYKŁA. 31 I 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA ZWYKŁA. 31 I 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. PRZEŻYWAMY DZIŚ W KOŚCIELE ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB CHORYCH NA TRĄD.
 3. JUTRO O 18.00 MSZA ŚW. DO DUCHA ŚW.
 4. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ RODZINOM KTÓRE W TYM ROKU PRZYJĘŁY MNIE Z WIZYTĄ DUSZPASTERSKĄ. ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ W TROCHĘ INNYM KSZTAŁCIE ALE NIE MNIEJ GODNYM I UROCZYSTYM. DZIĘKUJĘ ZA SPOTKANIA, MODLITWĘ I OFIARY. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA MODLITWĘ I OFIARY A RODZINY KTÓRE JESZCZE CHCIAŁYBY PRZYJĄĆ KAPŁANA ZAPRASZAM. CHCEMY ROZPOCZĄĆ RÓŻNE PRACE ZWIĄZANE Z PARKINGIEM.
 5. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W MSZACH ŚW. KOLĘDOWYCH A KOLEJNE MSZE ŚW. KOLĘDOWE BĘDĄ ODPRAWIONE W NASTĘPUJĄCYM UKŁADZIE:

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW- OSTRÓWEK UL. KOLEJOWA, PRZEJAZDOWA, BŁĘKITNA- PONIEDZIAŁEK 1 II O 17.30.

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW- OSTRÓWEK UL. UL. LEŚNA, KOCZOROWSKIEJ, KOCHANOWSKIEGO, MICKIEWICZA, TRAUGUTTA- WTOREK 2 II O 17.30.

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW- OSTRÓWEK UL. WARYŃSKIEGO, ZAMKNIĘTA, LIPCOWA, KOŚCIUSZKI, P. SKARGI, LACHMANA- 9 II O 17.30.

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW- OSTRÓWEK UL. WARSZAWSKA, WOŁOMIŃSKA, DĘBOWA, SOSNOWA, SPACEROWA, SADOWSKIEGO, RZECZNA, LIPOWA, ŚWIERKOWA, JAŁOWCOWA, BARBARY, CHOPINA, MIŁA, SZKOLNA- 10 II O 17.30.

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW- OSTRÓWEK UL. SIENKIEWICZA, KURKOWA, OGRODOWA, ŚW. FAUSTYNY, ŚRODKOWA, ABP. ZYGMUNTA SZ. FELIŃSKIEGO, POLNA, GIEDROYĆ, PROJEKTOWANA, KWIATOWA, PROMIENNA, SŁONECZNA- 15 II O 17.30.

 1. WE WTOREK BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. MSZE ŚW. Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM ŚWIEC NA POCZĄTKU MSZY ŚW. O 17.30 I 18.00. JEST TO RÓWNIEŻ DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO A WIĘC SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA WSZYSTKIM OSOBOM ŻYCIA KONSEKROWANEGO, SZCZEGÓLNIE NA TERENIE NASZEJ PARAFII, SIOSTROM FRANCISZKANKOM RODZINY MARYI I SIOSTROM JEZUSA MIŁOSIERNEGO I POCHODZĄCYM Z NASZEJ WSPÓLNOTY, W KTÓRYCH INTENCJI BĘDZIE SPRAWOWANA MSZA ŚW. O 8.30. NIECH JEZUS WAM BŁOGOSŁAWI. JESZCZE MSZE ŚW. O 17.30 I 18.00. TACA NA ZAKONY KLAUZUROWE.
 2. W TYM DNIU NA MSZĘ ŚW. O G.18.00 ZAPRASZAM SERDECZNIE DZIECI KL. III KOMUNIJNYCH PODCZAS KTÓREJ TRADYCYJNIE JUŻ DZIECI OTRZYMAJĄ KSIĄŻECZKI KOMUNIJNE, A DNIA NASTĘPNEGO 3 II O 8.30 ZAPRASZAM OSOBY CHĘTNE DO POMOCY PRZY ROZBIERANIU SZOPKI.
 3. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. WRAZ Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA G. 15.00- WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, ADORACJA, KORONKA, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH W PRZEPISACH SANITARNYCH UDAM SIĘ OD 9.00.
 4. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM WSPÓLNOTĘ ŻYWEGO RÓŻAŃCA I WSZYSTKICH NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE O 17.00 I MSZĘ ŚW. O 18.00 W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 5. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIECIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 6. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ DZIEŃ IMIENIN PASTERZA KS. BISKUPA ROMUALDA KTÓREMU ŻYCZYMY BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTW I OPIEKI MATKI BOŻEJ.
 7. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ O 17.00 ROZPOCZNIE SIĘ MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA KS. PROBOSZCZA KS. KAN. ANDRZEJA DUSZĘ. ZAPRASZAM DO MODLITWY.
 8. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OFIAROWANE ŁAWKI W KOŚCIELE JAK RÓWNIEŻ SKŁADOWI ROZBUD Z LIPKI ZA ODŚNIEŻANIE TERENU KOŚCIELNEGO I CMENTARNEGO ORAZ ZA PRZYWIEZIENIE ŁAWEK. DZIĘKUJĘ PP. ZBIGNIEWOWI I MARIUSZOWI KOŚCIELNIAK ZA POMOC W PRZYWIEZIENIU ŁAWEK.
 9. NASZE SIOSTRY FRANCISZKANKI RM POSZUKUJĄ OSOBY DO PRACY W KUCHNI.
 10. DNIA 18 LUTEGO W GODZ. 12.00-14.00, NA PARKINGU PRZY OŚRODKU ZDROWIA W OSTRÓWKU ODBĘDZIE SIĘ BEZPŁATNE BADANIE WZROKU. ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ.
 11. W DNIU 11 II ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH. MSZE ŚW. Z OBRZĘDEM NAMASZCZENIA CHORYCH O 8.30 I 18.00. ZAPRASZAM DO MODLITWY.
 12. MIŁO NAM POINFORMOWAĆ NASZ KLERYK MATEUSZ BARAN W DNIU 21 LUTEGO O G. 10.00 W KOŚCIELE SEMINARYJNYM PRZY UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE Z RĄK KS. REKTORA, PRZYJMIE STRÓJ DUCHOWNY/OBŁÓCZYNY A WIĘC SUTANNĘ. DZIELIMY TĘ RADOŚĆ I ŻYCZYMY MATEUSZOWI WIELU ŁASK OD JEZUSA I OPIEKI MATKI BOŻEJ W DRODZE DO KAPŁAŃSTWA.

18.ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.