OGŁOSZENIA PARAFIALNE. III NIEDZIELA ZWYKŁA. 24 I 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. III NIEDZIELA ZWYKŁA. 24 I 2021 R.

 1. DZIŚ OBCHODZIMY NIEDZIELĘ SŁOWA BOŻEGO.
 2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. EDWARDOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 3. DZIŚ MSZA ŚW. O 11.30 I SPOTKANIE Z MŁODZIEŻĄ BIERZMOWANĄ. BIERZMOWANIA W DNIU ODPUSTU 24 MAJA UDZIELI KS. BP JACEK GRZYBOWSKI.
 4. NASZA DIECEZJA WŁĄCZA SIĘ W DZIEŁO JAKIM JEST DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z CHORWACJĄ KTÓRĄ NAWIEDZIŁO TRZĘSIENIE ZIEMI. Z TEJ RACJI DZIŚ W KOŚCIOŁACH ODBYWA SIĘ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA TEN CEL.
 5. JUTRO ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA APOSTOŁA.
 6. W PIĄTEK O 17.00 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE I MSZA ŚW. O 18.00 ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W PARAFIALNYCH WYPOMINKACH.
 7. MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA KS. PROBOSZCZA KS. KAN. ANDRZEJA DUSZĘ ROZPOCZNIE SIĘ W NIEDZIELĘ 7 LUTEGO O GODZINIE 17.00. ZAPRASZAM DO MODLITWY.
 8. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ALEKSANDROWI ROZBICKIEMU I SKŁADOWI ROZBUD Z LIPKI ZA ODŚNIEŻANIE TERENU KOŚCIELNEGO, PARKINGU ORAZ TERENU CMENTARNEGO I P. ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK.
 9. NASZE SIOSTRY FRANCISZKANKI RM POSZUKUJĄ OSOBY DO PRACY W KUCHNI.
 10. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ RODZINOM KTÓRE W TYM TYGODNIU PRZYJĘŁY MNIE Z WIZYTĄ DUSZPASTERSKĄ. ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ W TROCHĘ INNYM KSZTAŁCIE ALE NIE MNIEJ GODNYM I UROCZYSTYM. DZIĘKUJĘ ZA SPOTKANIA, MODLITWĘ I OFIARY. CHCEMY ROZPOCZĄĆ PRACE ABY POWSTAŁ PARKING SAMOCHODOWY NA TERENIE PARAFIALNYM. KANCELARIA W OKRESIE KOLĘDOWYM CZYNNA BEZPOŚREDNIO PO MSZY ŚW. O 18.00.
 11. KOLĘDA W TYM TYGODNIU:

– PONIEDZIAŁEK 25 I OD 15.30- UL. SIENKIEWICZA, KURKOWA, OGRODOWA; OD 19.00- UL.  ŚW. FAUSTYNY, ŚRODKOWA, ABP. ZYGMUNTA SZ. FELIŃSKIEGO.

– WTOREK 26 I OD 15.30- UL. POLNA, GIEDROYĆ, PROJEKTOWANA A OD 19.00 KWIATOWA.

– ŚRODA 27 I OD 15.30- UL. SŁONECZNA I PROMIENNA.

– JEŚLI JAKAŚ RODZINA CHCIAŁABY PRZYJĄĆ KAPŁANA JESZCZE, TO ZAPRASZAM.

 1. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W MSZACH ŚW. KOLĘDOWYCH A KOLEJNE MSZE ŚW. KOLĘDOWE BĘDĄ ODPRAWIONE W NASTĘPUJĄCYM UKŁADZIE:

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW LIPKI- WTOREK 26 I O 17.30.

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW- OSTRÓWEK UL. KOLEJOWA, PRZEJAZDOWA, BŁĘKITNA- PONIEDZIAŁEK 1 II O 17.30.

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW- OSTRÓWEK UL. UL. LEŚNA, KOCZOROWSKIEJ, KOCHANOWSKIEGO, MICKIEWICZA, TRAUGUTTA- WTOREK 2 II O 17.30.

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW- OSTRÓWEK UL. WARYŃSKIEGO, ZAMKNIĘTA, LIPCOWA, KOŚCIUSZKI, P. SKARGI, LACHMANA- 9 II O 17.30.

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW- OSTRÓWEK UL. UL. WARSZAWSKA, WOŁOMIŃSKA, DĘBOWA, SOSNOWA, SPACEROWA, SADOWSKIEGO, RZECZNA, LIPOWA, ŚWIERKOWA, JAŁOWCOWA, BARBARY, CHOPINA, MIŁA, SZKOLNA- 10 II O 17.30.

-W INTENCJI MIESZKAŃCÓW- OSTRÓWEK UL. SIENKIEWICZA, KURKOWA, OGRODOWA, ŚW. FAUSTYNY, ŚRODKOWA, ABP. ZYGMUNTA SZ. FELIŃSKIEGO, POLNA, GIEDROYĆ, PROJEKTOWANA, KWIATOWA, PROMIENNA, SŁONECZNA- 15 II O 17.30.

13.W PRZYSZŁĄ ŚRODĘ BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. MSZE ŚW. Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM ŚWIEC NA POCZĄTKU MSZY ŚW. JEST TO RÓWNIEŻ DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO A WIĘC SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA WSZYSTKIM OSOBOM ŻYCIA KONSEKROWANEGO, SZCZEGÓLNIE NA TERENIE NASZEJ PARAFII, SIOSTROM FRANCISZKANKOM RODZINY MARYI I SIOSTROM JEZUSA MIŁOSIERNEGO I POCHODZĄCYM Z NASZEJ WSPÓLNOTY. NIECH JEZUS WAM BŁOGOSŁAWI. TACA NA ZAKONY KLAUZUROWE.

W TYM DNIU NA MSZĘ ŚW. O G.18.00 ZAPRASZAM SERDECZNIE DZIECI KL. III KOMUNIJNYCH PODCZAS KTÓREJ TRADYCYJNIE JUŻ DZIECI OTRZYMAJĄ KSIĄŻECZKI KOMUNIJNE, A DNIA NASTĘPNEGO 3 II O 8.30 ZAPRASZAM OSOBY CHĘTNE DO POMOCY PRZY ROZBIERANIU SZOPKI.

14.MIŁO NAM POINFORMOWAĆ NASZ KLERYK MATEUSZ BARAN W DNIU 21 LUTEGO O G. 10.00 W KOŚCIELE SEMINARYJNYM PRZY UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE Z RĄK KS. REKTORA, PRZYJMIE STRÓJ DUCHOWNY/OBŁÓCZYNY A WIĘC SUTANNĘ. DZIELIMY TĘ RADOŚĆ I ŻYCZYMY MATEUSZOWI WIELU ŁASK OD JEZUSA I OPIEKI MATKI BOŻEJ W DRODZE DO KAPŁAŃSTWA.

15.ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.