OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 19 III 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 19 III 2023 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRZEOROWI KRZYSZTOFOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. JESZCZE RAZ SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB ANGAŻOWALI SIĘ W PRZYGOTOWANIE UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWYCH KS. PRAŁATA HENRYKA. KS. BP ROMUALDOWI, NASZEMU PASTERZOWI ORAZ WSZYSTKIM OSOBOM, WSPÓLNOTOM I INSTYTUCJOM, KTÓRYM SZCZEGÓŁOWO DZIĘKOWALIŚMY PODCZAS POGRZEBU. W INTENCJI KS. PRAŁATA BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ KAŻDEJ NIEDZIELI O 10.00 AŻ DO ROCZNICY ŚMIERCI 8 III 2024 ORAZ W MSZY ŚW. GREG. OD PARAFIAN. MSZA ŚW. W MIESIĄC PO ŚMIERCI/POGRZEBIE W WIELKANOC O 11.30 A OD 11 KWIETNIA ROZPOCZNIEMY MSZĘ ŚW. GREGORIAŃSKĄ. WSZYSTKICH OFIARODAWCÓW BĘDZIEMY POLECAĆ BOGU W NIEDZIELE O 10.00. BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM ZA NAPRAWDĘ PIĘKNE ZAANGAŻOWANIE, PRZYGOTOWANIE I PRZEBIEG UROCZYSTOŚCI ORAZ ŚWIADECTWO WIARY.
 3. PRZEŻYWALIŚMY NASZE 4 DNIOWE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ O. ŁUKASZOWI BARAN, REDEMPTORYŚCIE WRAZ Z EKIPĄ ŚPIEWAJĄCĄ I GRAJĄCĄ PIOTRKOWI I PAWŁOWI, ZA PRZEPIĘKNY CZAS. WSZYSTKIM KAPŁANOM SPOWIADAJĄCYM, DYREKCJI, NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM SP I ZSS W OSTRÓWKU WRAZ Z UCZNIAMI I RODZICAMI. PRACOWNIKOM KOŚCIOŁA ORAZ WSZYSTKIM, WSZYSTKIM KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB PRZYCZYNILI SIĘ DO PRZYGOTOWANIA TEGO PIĘKNEGO CZASU ŁASKI A SZCZEGÓŁOWE PODZIĘKOWANIA WYRAZILIŚMY W ŚRODĘ. BÓG ZAPŁAĆ.
 4. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. III KOMUNIJNYCH Z RODZICAMI.
 5. JUTRO W KOŚCIELE UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA, PRZENIESIONA Z DNIA WCZORAJSZEGO. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM SOLENIZANTKOM I SOLENIZANTOM.
 6. W PIĄTEK DROGA KRZYŻOWA ULICAMI OSTRÓWKA O 17.00. MSZE ŚW. O 16.30 ORAZ 18.00. ZA 2 TYGODNIE NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE.
 7. W PIĄTEK WIECZOREM SPOTKANIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 8. W SOBOTĘ UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO. ZAPRASZAM DO MODLITWY.
 9. W SOBOTĘ PO MSZY ŚW. O 18.00 P. BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA MŁODZIEŻ I STUDENTÓW CHCĄCYCH SIĘ ZAANGAŻOWAĆ W PRZYGOTOWANIE ŚPIEWU PODCZAS TRIDUUM PASCHALNEGO.
 10. W NIEDZIELĘ ZA TYDZIEŃ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ.
 11. W NIEDZIELĘ ZA TYDZIEŃ PO MSZY ŚW. O 11.30 MODLITWA Z MOŻLIWOŚCIĄ ADOPCJI DZIECKA POCZĘTEGO. WIĘCEJ INFORMACJI U S. IWONY, Z DOMU ŚW. FAUSTYNY.
 12. GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM W NIEDZIELE O 17.00 I FILMIK BIBLIJNY PRZED MSZĄ ŚW.
 13. OGROMNIE DZIĘKUJĘ ZA OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY. NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI ZBIERAJĄCYM I OFIARODAWCOM.
 14. SKŁADAM BÓG ZAPŁAĆ P. ELI GAJCY I SYLWKOWI BANASZEK ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH.
 15. U NASZEGO CARITAS POD OPIEKĄ PANI STASI MOŻNA NABYĆ ŚWIECE WIELKANOCNE.
 16. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA KOLONIE LETNIE NA MAZURY DO LIDZBARKA WELSKIEGO W DNIACH 2-10 LIPCA. WIĘCEJ INFORMACJI U P. EDYTY KATECHETKI.
 17. W TYM ROKU PIELGRZYMKA Z ŻYTNIEJ DO OSTRÓWKA. W UKŁADZIE MODLITWY W CISZY W NOCY ORAZ W DZIEŃ, W DNIACH 29-30 LIPCA. OBIAD DLA PIELGRZYMÓW W NASZEJ PARAFII.
 18. W DNIU 2 IV O 20.00, W NIEDZIELĘ PALMOWĄ, WRAZ Z KS. REKTOREM SANKTUARIUM, KS. PRAŁATEM STANISŁAWEM ZAPRASZAMY DO DOMU ŚW. FAUSTYNY, NA MSZĘ ŚW. I DROGĘ KRZYŻOWĄ Z POCHODNIAMI W INTENCJI MŁODZIEŻY.
 19. ZAPRASZAM OSOBY CHĘTNE DO WŁĄCZENIA SIĘ W LITURGIĘ WIELKIEGO TYGODNIA.
 20. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM…. ARTYKUŁ NASZYM O KS. PRAŁACIE HENRYKU.
 21. POLECAJMY MIŁOSIERDZIU BOŻEMU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE: PRAŁATA HENRYKA DROŻDŻA ORAZ  P. JANA SASINA. WIECZNY ODPOCZYNEK …