OGŁOSZENIA PARAFIALNE. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. 12 III 2023 R.

 1. W DNIU WCZORAJSZYM ŻEGNALIŚMY NASZEGO KS. PRAŁATA HENRYKA. OGARNIAMY NASZĄ MODLITWĄ KS. PRAŁATA I W NASZEJ MODLITWIE BĘDZIEMY ZAWSZE PAMIĘTALI O KS. PRAŁACIE KTÓRY DLA CAŁEJ NASZEJ PARAFII MA OGROMNE ZASŁUGI, JAKO TWÓRCA NASZEJ WSPÓLNOTY. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. BP. ROMUALDOWI, NASZEMU PASTERZOWI ORAZ WSZYSTKIM KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB ZAANGAŻOWALI SIĘ W PRZYGOTOWANIE UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWEJ A SZCZEGÓŁOWE PODZIĘKOWANIA WYRAZILIŚMY PODCZAS POGRZEBU. WKRÓTCE BĘDZIE SPRAWOWANA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA, ORAZ MSZE ŚW. DO KOŃCA ROKU W NIEDZIELE O 10.00 A MSZA ŚW. W MIESIĄC PO ŚMIERCI PO POGRZEBIE W WIELKANOC O 11.30.
 2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 3. ROZPOCZYNAMY REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA DOROSŁYCH I SZKOLNE BARDZO SERDECZNIE WITAMY O. ŁUKASZ BARAN, REDEMPTORYSTĘ I ŻYCZYMY OJCU BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA. W REKOLEKCJE OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY NAUKI DLA SZKÓŁ O 8.00 KLAS IV-VIII, A O 11.30 KL. MŁODSZYCH O-III ORAZ ZSS. DLA DOROSŁYCH: 9.00, 18.00, 19.30. WE WTOREK REK. O 19.30 MSZA ŚW. O UZDROWIENIE. OSTATNIEGO DNIA DLA ZSS MSZA ŚW. I SPOWIEDŹ O 10.00 W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK. ADORACJA I KORONKA O 15.00 W DNI REK. OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY. DZIŚ O 15.00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ W SANKTUARIUM W DOMU ŚW. FAUSTYNY. OFIARY Z OSTATNIEGO DNIA DLA REKOLEKCJONISTY. BĘDĄ ZAPROSZENI KAPŁANI PODCZAS SPOWIEDZI. ZAPLANUJMY JUŻ DZIŚ CZAS DLA PANA BOGA I NAS DOROSŁYCH I DZIECIOM I MŁODZIEŻY. DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY.
 4. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. II Z RODZICAMI. ZA TYDZIEŃ KL. III KOMUNIJNYCH. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 5. DZIŚ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA DZIEŁO MISYJNE AD GENTES. WSPIERAMY MISJONARZY, W SIERRA LEONE, UKRAINIE I W INNYCH CZĘŚCIACH ŚWIATA.
 6. W CZWARTEK I PIĄTEK W SPRAWACH KANCELARYJNYCH ZAPRASZAMY CIĄGU DNIA, PONIEWAŻ SPOWIADAM NA REKOLEKCJACH W KLEMBOWIE. DZIĘKUJĘ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA WIECZORNE MSZE ŚW.
 7. WE WTOREK O 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY.
 8. W PIĄTKI WP O 16.00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I MSZA ŚW. O 16.30 ORAZ O 17.15 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH I MSZA ŚW. O 18.00. PO DRODZE KRZYŻOWEJ DLA DZIECI WYKLEJANKI.
 9. GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM W NIEDZIELE O 17.00. WRAZ Z PANEM BARTKIEM ORGANISTĄ, ZAPRASZAMY NA FILM TEMATYCZNY ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO W NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW.
 10. PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ KOSZ NA PRODUKTY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE DLA RODZIN NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH.
 11. OGROMNIE DZIĘKUJĘ OSOBOM KTÓRE ZBIERAJĄ OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY. NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI ZBIERAJĄCYM I OFIARODAWCOM.
 12. U NASZEGO CARITAS POD OPIEKĄ PANI STASI MOŻNA NABYĆ ŚWIECE WIELKANOCNE I JEST TO FORMA WSPARCIA CARITASU.
 13. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI OSTRÓWKA 24 III O 17.00. ZAPRASZAMY.
 14. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA KOLONIE LETNIE NA MAZURY DO LIDZBARKA WELSKIEGO W DNIACH 2-10 LIPCA. WIĘCEJ INFORMACJI U P. EDYTY KATECHETKI.
 15. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI GAJCY, ZBYSZKOWI KOŚCIELNIAK, ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH ORAZ PATRYKOWI GAWRON ZA POMOC ELEKTRYCZNĄ. BÓG ZAPŁAĆ.
 16. W TYM ROKU PIELGRZYMKA Z ŻYTNIEJ DO OSTRÓWKA. W UKŁADZIE MODLITWY W SAMOTNOŚCI W NOCY ORAZ W DZIEŃ, W DNIACH 29-30 LIPCA. OBIAD DLA PIELGRZYMÓW W NASZEJ PARAFII.
 17. JUŻ DZIŚ W DNIU 2 IV O 20.00, W NIEDZIELĘ PALMOWĄ, WRAZ Z KS. REKTOREM SANKTUARIUM, KS. PRAŁATEM STANISŁAWEM ZAPRASZAMY DO DOMU ŚW. FAUSTYNY, NA MSZĘ ŚW. I DROGĘ KRZYŻOWĄ Z POCHODNIAMI W INTENCJI MŁODZIEŻY.
 18. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 19. POLECAJMY MIŁOSIERDZIU BOŻEMU ZMARŁYCH W TYM TYGODNIU. KS. PRAŁATA HENRYKA DROŻDŻA. WIECZNY ODPOCZYNEK …