OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 14 III 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 14 III 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. SKŁADAM OGROMNE PODZIĘKOWANIA ZA PIĘKNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. PANU BOGU. DZIĘKUJEMY KS. DR ŁUKASZOWI SZKARŁATOWI NOTARIUSZOWI NASZEJ KURII ZA PIĘKNE SŁOWO, KAPŁANOM POSŁUGUJĄCYM W KONFESJONALE: KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI, KS. ANDRZEJOWI, MIC, KS. FABIANOWI I KS. PAWŁOWI Z KLEMBOWA; P. PAWŁOWI KOŚCIELNEMU, P. BARTKOWI ORGANIŚCIE, P. MARII GOSPODYNI I P. ANNIE ZA DBANIE O CZYSTOŚĆ W ŚWIĄTYNI; P. RAFAŁOWI; WSZYSTKIM, WSZYSTKIM UCZESTNIKOM.
 3. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W PIĄTEK I WCZORAJ W MODLITWIE W KOŚCIELE „24 GODZINY DLA PANA” I WSPÓLNOCIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE.
 4. DZIŚ ZAPRASZAM SZCZEGÓLNIE KL. II Z RODZICAMI NA MSZĘ ŚW. O 11.30 I SPOTKANIE; ZA TYDZIEŃ KL. III A POTEM MŁODZIEŻ BIERZMOWANĄ. BIERZMOWANIA W DNIU ODPUSTY 24 MAJA UDZIELI KS. BP. JACEK GRZYBOWSKI.
 5. ZA TYDZIEŃ O 11.30 PROMOCJA MINISTRANCKA.
 6. ZA TYDZIEŃ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAC ZA OFIARY.
 7. W PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA. MSZE ŚW. 16.30 I 18.00. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM PANIOM I PANOM O TYM PIĘKNYM IMIENIU. ZAPRASZAMY KAŻDEGO DNIA PRZED MSZĄ ŚW. O 18.00 NA NOWENNĘ DO ŚW. JÓZEFA. NA KOŃCU KOŚCIOŁA SĄ FOLDERY O ŚW. JÓZEFIE PRZYGOTOWANE PRZEZ WYDZIAŁ DUSZPASTERSTWA NASZEJ KURII. Z RACJI UROCZYSTOŚCI MOŻNA SPOŻYWAĆ POKARMY MIĘSNE. JEST TO RÓWNIEŻ 16 ROCZNICA ŚWIĘCEŃ BISKUPICH ARCYBISKUPA SENIORA HENRYKA HOSERA SAC. PAMIĘTAJMY W MODLITWIE.
 8. W PIĄTKI ZAPRASZAM O 16.00 NA DROGI KRZYŻOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I MSZA ŚW. O 16.30 ORAZ O 17.15 DROGI KRZYŻOWE DLA DOROSŁYCH I MSZA ŚW. O 18.00. PO DRODZE KRZYŻOWEJ DLA DZIECI PLANSZE. GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM W NIEDZIELE O 17.00. OSTATNIA DROGA KRZYŻOWA, WSPÓLNA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, BĘDZIE ULICAMI OSTRÓWKA 26 III O 17.00. PO DRODZE KRZYŻOWEJ MSZA ŚW. W INTENCJI ZMARŁYCH POLECANYCH W PARAFIALNYCH WYPOMINKACH O 18.00 I NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE.
 9. ZAPRASZAMY DZIECI I DOROSŁYCH DO SCHOLI RODZINNEJ. PRÓBY U PANA BARTKA W SOBOTY O 18.30.
 10. ZACHĘCAM DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ ŚWIEC WIELKANOCNYCH POD OPIEKĘ CARITAS I P. STASI.
 11. ZAPRASZAMY NA FILM TEMATYCZNY W NIEDZIELE 15 MINUT PRZED MSZAMI ŚW.
 12. PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ KOSZ NA PRODUKTY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE DLA RODZIN NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH. BÓG ZAPŁAĆ.
 13. ZA DWA TYGODNIE ZMIANA CZASU NA LETNI.
 14. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAM DO POMOCY PRZY UBIERANIU CIEMNICY I GROBU PAŃSKIEGO 29 III O 18.30 A WSZYSTKICH MINISTRANTÓW NA PRZEDŚWIĄTECZNĄ ODPRAWĘ LITURGICZNĄ 30 III O 18.30. WSZYSTKIE FUNKCJE I DYŻURY SĄ NA TABLICY MINISTRANCKIEJ.
 15. NA CHWILĘ OBECNĄ W TYM ROKU ODBĘDZIE SIĘ ŚWIĘCENIE POKARMÓW W KOŚCIELE I POSZCZEGÓLNYCH MIEJSCOWOŚCIACH. JEŚLI BĘDĄ JAKIEŚ NOWE WYTYCZNE TO BĘDZIEMY SIĘ INFORMOWAĆ.
 16. ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ NA KOLONIE WAKACYJNE DO URLI W DNIACH 28 VI-7 VII. WIĘCEJ INFORMACJI U EDYTY P. KATECHETKI.
 17. WKRÓTCE CHCEMY ROZPOCZĄĆ PRACE NAD POWSTANIEM PARKINGU PRZYKOŚCIELNEGO NA TERENIE DOMU PARAFIALNEGO.
 18. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.