OGŁOSZENIA PARAFIALNE. V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 21 III 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 21 III 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ ZAPRASZAM SZCZEGÓLNIE KL. III Z RODZICAMI NA MSZĘ ŚW. O 11.30 I SPOTKANIE; ZA TYDZIEŃ MŁODZIEŻ BIERZMOWANĄ. BIERZMOWANIA W DNIU ODPUSTY 24 MAJA UDZIELI KS. BP. JACEK GRZYBOWSKI.
 3. DZIŚ O 11.30 PROMOCJA MINISTRANCKA.
 4. DZIŚ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 5. W CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO. W TYM DNIU PRZYPADA 29 ROCZNICA ERYGOWANIA NASZEJ DIECEZJI. PO MSZY ŚW. DOKONAMY PONOWIENIA AKTU ZAWIERZENIA DIECEZJI MIŁOSIERDZIU BOŻEMU.
 6. W PIĄTEK OSTATNIA DROGA KRZYŻOWA, WSPÓLNA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH O 17.00 W KOŚCIELE. NA TĘ DROGĘ KRZYŻOWĄ DZIECI PRZYNOSZĄ UKŁADANKĘ WIELKOPOSTNĄ DO P. STASI, PO KTÓREJ ROZDAMY NAGRODY. PO DRODZE KRZYŻOWEJ MODLITWA WYPOMINKOWA I MSZA ŚW. W INTENCJI ZMARŁYCH POLECANYCH W PARAFIALNYCH WYPOMINKACH O 18.00.
 7. ZA TYDZIEŃ NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ I ROZPOCZĘCIE WIELKIEGO TYGODNIA DO UCZESTNICTWA W KTÓRYM ZAPRASZAM.
 8. ZA TYDZIEŃ ZMIANA CZASU NA LETNI.
 9. ZAPRASZAMY DZIECI I DOROSŁYCH DO SCHOLI RODZINNEJ. PRÓBY U PANA BARTKA W SOBOTY O 18.30.
 10. BÓG ZAPŁAĆ ZA PRODUKTY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE DLA RODZIN NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH.
 11. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OSOBOM KTÓRE ZBIERAJĄ OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY I WSZYSTKIM OFIARODAWCOM. DZIĘKUJĘ KWIACIARNI PP. MARCZAK Z TUŁU ZA KWIATY.
 12. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAM DO POMOCY PRZY UBIERANIU CIEMNICY I GROBU PAŃSKIEGO 29 III O 18.30 A WSZYSTKICH MINISTRANTÓW NA PRZEDŚWIĄTECZNĄ ODPRAWĘ LITURGICZNĄ 30 III O 18.30. WSZYSTKIE FUNKCJE I DYŻURY SĄ NA TABLICY MINISTRANCKIEJ.
 13. NA CHWILĘ OBECNĄ W TYM ROKU ODBĘDZIE SIĘ ŚWIĘCENIE POKARMÓW W KOŚCIELE I POSZCZEGÓLNYCH MIEJSCOWOŚCIACH. JEŚLI BĘDĄ JAKIEŚ NOWE WYTYCZNE TO BĘDZIEMY SIĘ INFORMOWAĆ.
 14. ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ NA KOLONIE WAKACYJNE DO URLI W DNIACH 28 VI-7 VII. WIĘCEJ INFORMACJI U P. EDYTY P. KATECHETKI.
 15. DZIĘKUJE OSOBOM KTÓRE POMAGAŁY W USTAWIENIU ELEMENTÓW DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY: MICHAŁOWI I WOJCIECHOWI MICHAŁOWSKIM, PATRYKOWI ROSOCHACKIEMU, PIOTRKOWI JASTRZĘBSKIEMU, MAĆKOWI DĄBROWSKIEMU.
 16. WKRÓTCE CHCEMY ROZPOCZĄĆ PRACE NAD POWSTANIEM PARKINGU PRZYKOŚCIELNEGO NA TERENIE DOMU PARAFIALNEGO. POWSTANIE PARKINGU JEST PROŚBĄ WIELU MIESZKAŃCÓW NASZEJ WSPÓLNOTY. DLATEGO TEŻ PARKING JEST W NASZEJ PARAFIALNEJ PRZESTRZENI NIEZBĘDNY, PONIEWAŻ PRZED KOŚCIOŁEM MOŻE SIĘ POMIEŚCIĆ KILKA SAMOCHODÓW. MIEJSCEM NAJBARDZIEJ OPTYMALNYM JEST TEREN DOMU PARAFIALNEGO A NAJLEPSZYM BEZ KORZENI DRZEW, W RÓWNEJ PRZESTRZENI TEREN POMIĘDZY PARKANEM A STARĄ PLEBANIĄ, NA CAŁEJ DŁUGOŚCI UL. SŁONECZNEJ, Z ZACHOWANIEM PASU ZIELENI WOKÓŁ PARKINGU ORAZ CHODNIKIEM DO KOŚCIOŁA.
 17. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.