III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 7 III 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 7 III 2021 R.

 1. BARDZO SERDECZNIE WITAMY W NASZEJ WSPÓLNOCIE KS. REKOLEKCJONISTĘ, KS. DR. ŁUKASZA SZKARŁATA, NOTARIUSZA NASZEJ KURII DIECEZJI WARSZAWSKOPRASKIEJ. DZIĘKUJEMY KS. ŁUKASZOWI ZA PRZYJĘCIE ZAPROSZENIA I ŻYCZYMY DUŻO BOŻEGO BŁOG. I ŻEBY W NASZEJ WSPÓLNOCIE CZUŁ SIĘ WSPANIALE. DZIŚ UKŁAD MSZY ŚW. NIEDZIELNY A O 15.00 RÓWNIEŻ NAUKA REKOLEKCYJNA W KOŚCIELE REKTORSKIM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W DOMU ŚW.OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA MSZE ŚW. O GODZINIE: 8.00, 9.00, 16.30 (DLA DZIECI I MŁODZIEŻY), 18.00, 19.30. W ZWIĄZKU Z TYM IŻ W TYM ROKU ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI DEKRETAMI NIE MA REKOLEKCJI SZKOLNYCH ZAPRASZAMY DZIECI W NIEDZIELĘ O 11.30 A OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY O 16.30. W PONIEDZIAŁEK REKOLEKCYJNY ZAPRASZAM SZCZEGÓLNIE DZIECI KL. II ORAZ III KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH O 16.30. SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA SZCZEGÓLNIE W PN I WT. DZIĘKUJĘ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI I INNYM KAPŁANOM. KAŻDEGO DNIA W REKOLEKCJE O 15.00 WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, ADORACJA, KORONKA I W DNI REKOLEKCYJNE OD PN DO ŚR- NOWENNA DO ŚW. JÓZEFA O 15.00 A OD CZWARTKU PO MSZY ŚW. O 18.00. OFIARY Z OSTATNIEGO DNIA JAKO DAR WDZIĘCZNOŚCI DLA KS. REKOLEKCJONISTY. ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
 2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PIOTROWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 3. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ UCZESTNIKOM UROCZYSTOŚCI 1 MARCA ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH WYKLĘTYCH. DZIĘKUJĘ WŁADZOM RÓŻNYCH SZCZEBLI, GMINNEMU OŚRODKOWI KULTURY, POCZTOM SZTANDAROWYM, DYREKCJI I PRACOWNIKOM SZKÓŁ, DZIECIOM I MŁODZIEŻY, MINISTRANTOM, STRAŻAKOM, WSPÓLNOTOM PATRIOTYCZNYM I RELIGIJNYM I WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI WE MSZY ŚW. I W MODLITWIE PRZY POMNIKU OFIAR NKWD W OSTRÓWKU.
 4. DZIĘKUJĘ CAŁEJ WSPÓLNOCIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZA WCZORAJSZE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I WSZYSTKIM ZA MODLITWĘ.
 5. W PIĄTKI ZAPRASZAM O 16.00 NA DROGI KRZYŻOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I MSZA ŚW. O 16.30 ORAZ O 17.15 DROGI KRZYŻOWE DLA DOROSŁYCH I MSZA ŚW. O 18.00. PO DRODZE KRZYŻOWEJ DLA DZIECI PLANSZE. GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM W NIEDZIELE O 17.00. OSTATNIA DROGA KRZYŻOWA, WSPÓLNA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, BĘDZIE ULICAMI OSTRÓWKA.
 6. DZIŚ I NIEDZIELA W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. NABOŻEŃSTWO.
 7. ZAPRASZAM NA MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE ZA KS. PROBOSZCZA KS. KAN. ANDRZEJA DUSZĘ.
 8. W TYM TYGODNIU ZE WZGLĘDU NA REKOLEKCJE MSZE ŚW. W KAPLICY U SIÓSTR FRANCISZKANEK NIE O 7.30 TYLKO O 7.00.
 9. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DZIECI I DOROSŁYCH DO SCHOLI RODZINNEJ. PO MSZACH ŚWIĘTYCH ZAPISY U P. BARTKA ORGANISTY I P. EWY. SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA RODZICOM ZA CHĘĆ I POMOC. PRÓBY W SOBOTY PO MSZY ŚW. O 18.00.
 10. WRAZ Z CARITASEM NASZEJ DIECEZJI ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ ŚWIEĆ WIELKANOCNYCH, KTÓRE ROZPROWADZA CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI.
 11. WRAZ Z PANEM BARTKIEM ORGANISTĄ, ZAPRASZAMY NA FILM TEMATYCZNY ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO W NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW. PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ KOSZ NA PRODUKTY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE DLA RODZIN NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH.
 12. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE OSOBOM KTÓRE ZBIERAJĄ OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY. NIECH BÓG WYNAGRODZI ZA TRUD I WSZYSTKIM OFIARODAWCOM.
 13. PRZEŻYWAMY ROK ŚW. JÓZEFA OGŁOSZONY PRZEZ OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA. OD DNIA 10 MARCA ROZPOCZNIEMY NOWENNĘ PRZED UROCZYSTOŚCIĄ ŚW. JÓZEFA DNIA 19 III, KAŻDEGO DNIA PO MSZY ŚW. O 18.00, A NA KOŃCU KOŚCIOŁA SĄ WYŁOŻONE SPECJALNE FOLDERY PRZYGOTOWANE PRZEZ WYDZIAŁ DUSZPASTERSTWA NASZEJ KURII.
 14. W CZWARTEK I PIĄTEK W SPRAWACH KANCELARYJNYCH ZAPRASZAM SERDECZNIE W CIĄGU DNIA, PONIEWAŻ SPOWIADAM NA REKOLEKCJACH W KLEMBOWIE. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA POMOC W REKOLEKCJACH WIELKOPOSTNYCH; ZASTĘPSTWA W CZWARTEK I PIĄTEK ORAZ OFIAROWANE ROŚLINY.
 15. ZA TYDZIEŃ 8 ROCZNICA WYBORU NA PAPIEŻA OJCA ŚW. FRANCISZKA.
 16. ZA TYDZIEŃ ZAPRASZAM SZCZEGÓLNIE KL. II Z RODZICAMI NA MSZĘ ŚW. O 11.30 I SPOTKANIE; ZA 2 TYGODNIE KL. III A POTEM MŁODZIEŻ BIERZMOWANĄ. BIERZMOWANIA W DNIU ODPUSTY 24 MAJA UDZIELI KS. BP. JACEK GRZYBOWSKI.
 17. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK ZA PRACE WOKÓŁ GROTY MATKI BOŻEJ, PRACE PORZĄDKOWE I P. RAFAŁOWI KUREK.
 18. JUTRO DZIEŃ KOBIET. WSZYSTKIM NIEWIASTOM SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA, WIELU ŁASK BOŻYCH I OPIEKI MATKI BOŻEJ.
 19. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.