OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 28 V 2023 R. ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 28 V 2023 R. ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. KRZYSZTOFOWI, PRZEOROWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA MAJOWE W KOŚCIELE O 17.30 I PRZY KAPLICZKACH.
 3. PRZEŻYWAMY UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. W NASZEJ WSPÓLNOCIE O 12.30 DZIEŃ PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W BIAŁYM TYGODNIU. ODPUST ZUPEŁNY ZA ODMÓWIENIE HYMNU O STWORZYCIELU DUCHU PRZYJDŹ. DZIĘKUJĘ ZA NOWE NAGŁOŚNIENIE BEZPRZEWODOWE DO KOŚCIOŁA JAKO DAR OŁTARZA OD DZIECI KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH. SKŁADAM OGROMNE PODZIĘKOWANIA RODZICOM ZA PIĘKNĄ WSPÓŁPRACĘ. DZIĘKUJĘ OGROMNIE P. STASI ZA PRZYGOTOWANIE PIĘKNE DZIECI JAK CO ROKU, ORAZ P. EDYCIE, P. EWIE I P. TERESIE. DZIĘKUJĘ P. BARTKOWI ORGANIŚCIE ZA PRZYGOTOWANIE DZIECI DO ŚPIEWU. P. ANNIE ZA CZYSTOŚĆ W ŚWIĄTYNI. P. PAWŁOWI ZA WSZELKĄ POMOC. P. MARII I WSZYSTKIM KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB PRZYGOTOWALI DZISIEJSZE ŚWIĘTO. DZIĘKUJĘ KWIACIARNI PP. FERDYN ZA PIĘKNE KWIATY DO KOŚCIOŁA I PP. MARCZAK Z TUŁU ZA KWIATY PRZED KOŚCIOŁEM. DZIEWCZYNKI I CHŁOPCÓW ZAPRASZAMY NA BIAŁY TYDZIEŃ I DO WSTĄPIENIA W SZEREGI BIELANEK U P. STASI I MINISTRANTÓW U MNIE. DZIĘKUJĘ RODZINIE PP. LUDWINIAK I CHOJNOWSKICH ZA OFIAROWANE NOWE PIĘKNE PODUSZKI PROCESYJNE DLA BIELANEK.
 4. O 11.30 PROŚBA DO KIEROWCÓW, ABY WYJEŻDŻAJĄC Z PARKINGU KIEROWAĆ SIĘ W STRONĘ UL. KOŚCIUSZKI ABY BYŁO ŁATWIEJ WJECHAĆ RODZICOM KLAS KOMUNIJNYCH.
 5. W PONIEDZIAŁEK, JUTRO ODPUST PARAFIALNY NMP MATKI KOŚCIOŁA. GŁÓWNA MSZA ŚW. I PROCESJA O 18.00 POD PRZEWODNICTWEM KS. PRAŁATA STANISŁAWA. Z UCZESTNICTWEM W ODPUŚCIE WIĄŻĄ SIĘ KONKRETNE ŁASKI. ZAPRASZAM OGROMNIE ASYSTĘ PROCESYJNĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI, ŻYWY RÓŻANIEC, KOŚCIÓŁ DOMOWY, SCHOLKĘ, WSZYSTKICH PARAFIAN I GOŚCI. FERETRONY I CHORĄGWIE WYSTAWIMY PRZED MSZĄ ŚW. DZIECIAKI PO MSZY ŚW. NA SŁODKOŚCI. BÓG ZAPŁAĆ HURTOWNI SŁODKOŚCI BRADER SZYMBORSCY ZA SŁODKOŚCI.
 6. WE WTOREK O 18.00 BIERZMOWANIE POD PRZEWODNICTWEM NASZEGO PASTERZA KS. BP ROMUALDA KAMIŃSKIEGO. O 17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE POPROWADZI NASZ DIAKON MATEUSZ, A MŁODZIEŻ ZE ŚWIADKAMI PRZYCHODZI DO KOŚCIOŁA NA 17.30.
 7. W ŚRODĘ ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP. ZAPRASZAM DO MODLITWY.
 8. W CZWARTEK ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA. DZIEŃ DZIECKA. OD CZWARTKU NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE DO SERCA PANA JEZUSA O 17.30.
 9. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. O 15.00 WRAZ Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA ADORACJĘ, KORONKĘ, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00.
 10. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. O 17.00 ZAPRASZAM SERDECZNIE ŻYWY RÓŻANIEC NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I O 18.00 NA MSZĘ ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 11. W SOBOTĘ O 9.00 SPOWIEDŹ KL. ROCZNICOWYCH I BLISKICH.
 12. W NIEDZIELĘ O 12.30 MSZA ŚW. ROCZNICOWA DZIECI KL. IV I BLISKICH.
 13. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 14. W NIEDZIELĘ O 10.00 MSZA ŚW. W INTENCJI NASZEGO KS. PRAŁATA STANISŁAWA W 45 ROCZ. ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH. DOSTOJNEMU JUBILATOWI SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA.
 15. W NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ, KTÓRA KOŃCZY OKRES KOMUNII ŚWIĘTEJ WIELKANOCNEJ.
 16. W NIEDZIELĘ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA BUDOWĘ ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ.
 17. W PRZYSZŁY CZWARTEK, 8 VI. UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA, BOŻE CIAŁO. MSZE ŚW. 8.30, 10.00 Z PROCESJĄ DO 4 OŁTARZY, 18.00. NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE ODŚPIEWAMY PODCZAS PROCESJI A WIĘC BEZ NABOŻEŃSTWA O 17.30. DZIĘKUJĘ SKLEPOWI PP. SKOŁOŻYŃSKICH ZA UFUNDOWANIE LODÓW DLA DZIECI, KTÓRE SERDECZNIE ZAPRASZAMY PO PROCESJI. TRADYCYJNIE TEŻ PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE OŁTARZY MIESZKAŃCÓW: 1-TUŁU. 2-KRZYWICY. 3-OSTRÓWKA, LIPKI. 4-KAROLEWA. JUŻ DZIŚ SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY BĘDĄ PRZYGOTOWYWAĆ OŁTARZE. PROCESJA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO POLICJI KTÓREJ DZIĘKUJĘ ZA ZABEZPIECZENIE MODLITWY. PROSZĘ O KWIATKI DLA NASZYCH SYPACZEK. DZIECI KOMUNIJNE I ROCZNICOWE ZAPRASZAM W STROJACH KOMUNIJNYCH. OD PIĄTKU OKTAWA BOŻEGO CIAŁA. ZAPRASZAM ŻYWY RÓŻANIEC, ASYSTĘ PROCESYJNĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI I WSZYSTKICH DO MODLITWY I DO PROCESJI KTÓRA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁA KAŻDEGO DNIA PO NABOŻEŃSTWIE CZERWCOWYM O 17.30.
 18. SPOTKANIE W SPRAWIE KOLONII DO LIDZBARKA WELSKIEGO W WAKACJE Z P. EDYTĄ DNIA 31 V O 17.30 W DOMU PARAFIALNYM.
 19. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, MINISTRANTOM ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH, OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ I KRZYŻ MISYJNY I ZA OFIARY NA RÓŻNE PRACE KOSTKOWE KTÓRE WKRÓTCE ROZPOCZNIEMY.
 20. I KOMUNIA ŚW. KAPLICA SIÓSTR FRANCISZKANEK-11 VI O 13.00.
 21. DZIĘKUJĘ MARCINOWI KUREK, WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU I INNYM OSOBOM KTÓRE PRACOWAŁY NA CMENTARZU RÓWNANIA TERENU ZA KAPLICĄ.
 22. ZACHĘCAMY DO ODDANIA KRWI DLA MAKSA I MODLITWY. NIE JEST WAŻNA GRUPA KRWI ALE ABY JAK NAJWIĘCEJ KRWI ODDAĆ. MOŻNA W WARSZAWIE PRZY UL. SASKIEJ ALE I W INNYCH MIEJSCACH. DZIĘKUJEMY. BÓG ZAPŁAĆ.
 23. GMINNY OŚRODEK KULTURY I SOŁECTWO LIPKA ZAPRASZAJĄ WSZYSTKICH NA RODZINNY PIKNIK EKOLOGICZNY W OSTRÓWKU DNIA 4 VI O 14.00. W PROGRAMIE ANIMACJA DLA NAJMŁODSZYCH, GRILL, MINI ZOO, ZASIEJ ROŚLINKĘ, WYSTĘPY ARTYSTÓW. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE GOK. ZAPRASZAMY.
 24. STAROSTA POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO P. ADAM LUBIAK ZAPRASZA DZIŚ MIESZKAŃCÓW POWIATU NA PIKNIK Z OKAZJI POWIATOWEGO DNIA RODZINY. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE POWIATOWEGO CENTRUM KULTURY FABRYCZKA.
 25. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 26. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …