OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 21 V 2023 R. WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 21 V 2023 R. WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA MAJOWE W KOŚCIELE O 17.30 SKŁADAM BÓG ZAPŁAĆ OSOBOM KTÓRE PRZYGOTOWAŁY I UCZESTNICZYŁY WE WSZYSTKICH NASZYCH MAJÓWKACH WYJAZDOWYCH.
 3. OD PIĄTKU O 18.00 TRWA NOWENNA PRZED ZESŁANIEM DUCHA ŚWIĘTEGO ZA TYDZIEŃ.
 4. WRAZ Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY, DZIŚ PO MSZY ŚW. O 11.30, ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA SPOTKANIE/PRELEKCJĘ O CHOROBIE ALZHEIMERA.
 5. PRÓBA ŚPIEWU Z P. BARTKIEM DLA DZIECI KOMUNIJNYCH: 27 V 8.00.
 6. PRÓBY Z P. STASIĄ: 22, 24 V O 18.45.
 7. OD WTORKU EGZAMINY UCZNIÓW KL. VIII. PAMIĘTAJMY W MODLITWIE.
 8. W ŚRODĘ O 16.30 MSZA ŚW. ZA Ś.P. KS. PRAŁATA HENRYKA DROŻDŻA W 59 ROCZNICĘ ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH. ZAPRASZAMY DO MODLITWY.
 9. W PIĄTEK DZIAŃ MATKI. ZMARŁYM NIECH BÓG DA NIEBO A ŻYWYM NIECH BŁOGOSŁAWI.
 10. W PIĄTEK O 17.00 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE ORAZ MAJOWE I MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH.
 11. W SOBOTĘ O 9.00 SPOWIEDŹ DZIECI KOMUNIJNYCH I BLISKICH.
 12. W SOBOTĘ O 11.00 SPOWIEDŹ I PRÓBA GENERALNA BIERZMOWANYCH. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.
 13. W NIEDZIELĘ W UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. W NASZEJ WSPÓLNOCIE O 12.30 DZIEŃ I KOMUNII ŚW. ZAPRASZAMY DO MODLITWY I DO UCZESTNICTWA W BIAŁYM TYGODNIU. ODPUST ZUPEŁNY ZA ODMÓWIENIE HYMNU O STWORZYCIELU DUCHU PRZYJDŹ. DZIĘKUJĘ ZA NOWE NAGŁOŚNIENIE BEZPRZEWODOWE DO KOŚCIOŁA JAKO DAR OŁTARZA OD DZIECI KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH.
 14. W PRZYSZŁY PONIEDZIAŁEK ODPUST PARAFIALNY NMP MATKI KOŚCIOŁA. GŁÓWNA MSZA ŚW. I PROCESJA O 18.00 POD PRZEWODNICTWEM KS. PRAŁATA STANISŁAWA. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI, ŻYWY RÓŻANIEC, KOŚCIÓŁ DOMOWY, SCHOLKĘ, WSZYSTKICH PARAFIAN I GOŚCI A DZIECIAKI PO MSZY ŚW. NA SŁODKOŚCI. BÓG ZAPŁAĆ HURTOWNI SŁODKOŚCI BRADER SZYMBORSCY.
 15. W PRZYSZŁY WTOREK O 18.00 BIERZMOWANIE POD PRZEWODNICTWEM NASZEGO PASTERZA KS. BP ROMUALDA KAMIŃSKIEGO.
 16. KOLONIE LETNIE DO LIDZBARKA WELSKIEGO W DNIACH 2-10 VII. WIĘCEJ INFORMACJI U P. EDYTY KATECHETKI.
 17. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, MINISTRANTOM ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH, OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ I KRZYŻ MISYJNY I ZA OFIARY NA RÓŻNE PRACE.
 18. SPOWIEDŹ KL. ROCZNICOWYCH I BLISKICH- 3 VI O 9.00,
 19. ROCZNICA I KOM. ŚW.- 4 VI O 12.30.
 20. BOŻE CIAŁO- 8 VI. MSZA ŚW. DO 4 OŁTARZY O 10.00. TRADYCYJNIE TEŻ PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE OŁTARZY MIESZKAŃCÓW: 1-TUŁU. 2-KRZYWICY. 3-OSTRÓWKA, LIPKI. 4-KAROLEWA. JUŻ DZIŚ SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM MIEJSCOWOŚCIOM I OSOBOM KTÓRE BĘDĄ PRZYGOTOWYWAĆ OŁTARZE. PROCESJA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO POLICJI KTÓREJ DZIĘKUJĘ ZA ZABEZPIECZENIE NASZEJ MODLITWY. PROSZĘ O KWIATKI DLA NASZYCH SYPACZEK. DZIECI KOMUNIJNE I ROCZNICOWE ZAPRASZAM W STROJACH KOMUNIJNYCH I ZAPRASZAM DO ZAPISANIA SIĘ DO MINISTRANTURY I BIELI. PO PROCESJI DZIECI ZAPRASZAM NA SŁODKĄ NIESPODZIANKĘ. OD PIĄTKU OKTAWA BOŻEGO CIAŁA. ZAPRASZAM ŻYWY RÓŻANIEC, ASYSTĘ PROCESYJNĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI I WSZYSTKICH DO MODLITWY I DO PROCESJI KTÓRA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁA KAŻDEGO DNIA PO NABOŻEŃSTWIE CZERWCOWYM O 17.30.
 21. I KOMUNIA ŚW. KAPLICA SIÓSTR FRANCISZKANEK-11 VI O 13.00
 22. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM…. ARTYKUŁ ZE ŚWIĘCEŃ DIAKONATU NASZEGO PARAFIANINA KS. DK. MATEUSZA.
 23. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …