OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 4 VI 2023 R. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 4 VI 2023 R. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE O 17.30.
 3. JESZCZE RAZ SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY PRZYGOTOWALI I UCZESTNICZYLI W ODPUŚCIE NMP MATKI KOŚCIOŁA I BIERZMOWANIU ORAZ ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI ZA WCZORAJSZE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.
 4. DZIŚ UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ, KTÓRA KOŃCZY OKRES KOMUNII ŚWIĘTEJ WIELKANOCNEJ.
 5. DZIŚ O 12.30 MSZA ŚW. ROCZNICOWA DZIECI KL. IV I BLISKICH. DZIECI PRZYSTĄPIŁY DO SAKRAMENTU SPOWIEDZI. SKŁADAM OGROMNE PODZIĘKOWANIA RODZICOM ZA PIĘKNĄ WSPÓŁPRACĘ. DZIĘKUJĘ OGROMNIE P. STASI ZA PRZYGOTOWANIE PIĘKNE DZIECI JAK CO ROKU, ORAZ P. EDYCIE I P. EWIE, P. TERESIE; DZIĘKUJĘ P. BARTKOWI ORGANIŚCIE; P. ANNIE, P. PAWŁOWI ZA POMOC. P. MARII I WSZYSTKIM KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB PRZYGOTOWALI DZISIEJSZE ŚWIĘTO. DZIEWCZYNKI I CHŁOPCÓW ZAPRASZAMY DO WSTĄPIENIA W SZEREGI BIELANEK U P. STASI I MINISTRANTÓW U MNIE.
 6. DZIŚ I NIEDZIELA W MIESIĄCU. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 7. DZIŚ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA BUDOWĘ ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ.
 8. DZIŚ GMINNY OŚRODEK KULTURY I SOŁECTWO LIPKA ZAPRASZAJĄ WSZYSTKICH NA RODZINNY PIKNIK EKOLOGICZNY W OSTRÓWKU DNIA 4 VI O 14.00. W PROGRAMIE ANIMACJA DLA NAJMŁODSZYCH, GRILL, MINI ZOO, ZASIEJ ROŚLINKĘ, WYSTĘPY ARTYSTÓW. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE GOK. ZAPRASZAMY.
 9. JUTRO O 18.00 MSZA ŚW. DO DUCHA ŚW.
 10. W CZWARTEK, 8 VI. UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA, BOŻE CIAŁO. MSZE ŚW. 8.30, 10.00 Z PROCESJĄ DO 4 OŁTARZY, 18.00. NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE ODŚPIEWAMY PODCZAS PROCESJI A WIĘC BEZ NABOŻEŃSTWA O 17.30. DZIĘKUJĘ SKLEPOWI PP. SKOŁOŻYŃSKICH ZA UFUNDOWANIE LODÓW DLA DZIECI, KTÓRE SERDECZNIE ZAPRASZAMY PO PROCESJI. TRADYCYJNIE TEŻ PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE OŁTARZY MIESZKAŃCÓW: 1-TUŁU. 2-KRZYWICY. 3-OSTRÓWKA, LIPKI. 4-KAROLEWA. JUŻ DZIŚ SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY BĘDĄ PRZYGOTOWYWAĆ OŁTARZE. PROCESJA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO POLICJI KTÓREJ DZIĘKUJĘ ZA ZABEZPIECZENIE MODLITWY. PROSZĘ O KWIATKI DLA NASZYCH SYPACZEK. DZIECI KOMUNIJNE I ROCZNICOWE ZAPRASZAM W STROJACH KOMUNIJNYCH. OD PIĄTKU OKTAWA BOŻEGO CIAŁA. ZAPRASZAM ŻYWY RÓŻANIEC, ASYSTĘ PROCESYJNĄ, MINISTRANTÓW, BIELANKI I WSZYSTKICH DO MODLITWY I DO PROCESJI KTÓRA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁA KAŻDEGO DNIA PO NABOŻEŃSTWIE CZERWCOWYM O 17.30.
 11. W PIĄTEK KS. BP ROMUALD UDZIELA DYSPENSY OD WSTRZEMIĘŹLIWOŚCI OD POKARMÓW MIĘSNYCH I REALIZACJI CZYNU POKUTNEGO O CHARAKTERZE DUCHOWYM LUB MATERIALNYM OFIAROWANEGO W INTENCJI CHORYCH, UBOGICH, CIERPIĄCYCH LUB UCHODŹCÓW.
 12. W NIEDZIELĘ O 11.30 LOSOWANIE NAGRÓD ZA ZIARENKA ZA MAJ.
 13. W NIEDZIELĘ PRZED KOŚCIOŁEM STRAŻACY OSP DZIĘCIOŁY BĘDĄ PROWADZIĆ ZBIÓRKĘ NA LECZENIE OLIWII JĘDRYSIAK CHOREJ NA SKOLIOZĘ.
 14. ZACHĘCAMY DO ODDANIA KRWI DLA MAKSA I MODLITWY. NIE JEST WAŻNA GRUPA KRWI ALE ABY JAK NAJWIĘCEJ KRWI ODDAĆ. MOŻNA W WARSZAWIE PRZY UL. SASKIEJ ALE I W INNYCH MIEJSCACH. DZIĘKUJEMY. BÓG ZAPŁAĆ.
 15. W NIEDZIELĘ I KOMUNIA ŚW. KAPLICA SIÓSTR FRANCISZKANEK-11 VI O 13.00.
 16. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, MINISTRANTOM ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH, OSOBOM DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ I KRZYŻ MISYJNY I ZA OFIARY NA RÓŻNE PRACE KOSTKOWE KTÓRE WKRÓTCE ROZPOCZNIEMY.
 17. DZIĘKUJĘ MARCINOWI KUREK, WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU I INNYM OSOBOM KTÓRE PRACOWAŁY NA CMENTARZU RÓWNANIA TERENU ZA KAPLICĄ.
 18. DNIA 18 VI POŚWIĘCENIE POJAZDÓW PRZED WAKACJAMI.
 19. SIOSTRY JEZUSA MIŁOSIERNEGO ZAPRASZAJĄ SERDECZNIE NA ZANURZENIE W SŁOWO DNIA 24 VI W GODZINACH 8.30-20.00. HASŁO „DAJ MI PIĆ”.
 20. W DRUGIEJ POŁOWIE SIERPNIA PLANOWANA JEST PIELGRZYMKA DO MATKI BOŻEJ W MEDJUGORIE. WIĘCEJ INFORMACJI U P. STASI.
 21. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM….
 22. POLECAJMY BOGU ZMARŁYCH W OSTATNIM CZASIE. WIECZNY ODPOCZYNEK …