II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 28 II 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 28 II 2021 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ. BIERZMOWANIA W DNIU ODPUSTU 24 MAJA UDZIELI J.E.KS. BP. JACEK GRZYBOWSKI.
 3. DZIŚ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA DZIEŁO MISYJNE AD GENTES.
 4. WRAZ Z GMINĄ I OŚRODKIEM KULTURY ZAPRASZAMY SERDECZNIE JUTRO 1 MARCA O 16.00 NA UROCZYSTOŚCI GMINNO-PARAFIALNE Z RACJI DNIA ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH WYKLĘTYCH DO NASZEGO KOŚCIOŁA. PO MSZY ŚW. W KOŚCIELE UDAMY SIĘ JAK CO ROKU POD POMNIK OFIAR NKWD PRZY UL. KOLEJOWEJ W OSTRÓWKU. ZAPRASZAMY WŁADZE RÓŻNYCH SZCZEBLI, POCZTY SZTANDAROWE, DYREKCJE I PRACOWNIKÓW SZKÓŁ, DZIECI I MŁODZIEŻ, MINISTRANTÓW, STRAŻAKÓW, WSPÓLNOTY PATRIOTYCZNE, RELIGIJNE I WSZYSTKICH DO MODLITWY.
 5. JUTRO O 18.00 ZAPRASZAMY NA MSZĘ ŚW. DO DUCHA ŚWIĘTEGO.
 6. W CZWARTEK ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA. W TYM DNIU 39 ROCZNICA ŚWIĘCEŃ BISKUPICH KS. BISKUPA KAZIMIERZA ROMANIUKA. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI KS. BISKUPOWI I WSZYSTKIM SOLENIZANTOM.
 7. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. WRAZ Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA G. 15.00- WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, KORONKA, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. DO CHORYCH W PRZEPISACH SANITARNYCH UDAM SIĘ OD G. 9.00.
 8. W PIĄTKI ZAPRASZAM O 16.00 NA DROGI KRZYŻOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I MSZA ŚW. O 16.30 ORAZ O 17.15 DROGI KRZYŻOWE DLA DOROSŁYCH I MSZA ŚW. O 18.00. PO DRODZE KRZYŻOWEJ DLA DZIECI PLANSZE, KTÓRE NA KONIEC WIELKIEGO POSTU NALEŻY ODDAĆ P. STASI. NAGRODY. GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM W NIEDZIELE O 17.00.
 9. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM CAŁĄ WSPÓLNOTĘ ŻYWEGO RÓŻAŃCA I WSZYSTKICH NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE O 17.00 I MSZĘ ŚW. W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA O G. 18.00.
 10. JUŻ ZA TYDZIEŃ REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, KTÓRE POPROWADZI KS. DR ŁUKASZ SZKARŁAT, NOTARIUSZ NASZEJ KURII, ZARÓWNO W KOŚCIELE PARAFIALNYM JAK RÓWNIEŻ W KOŚCIELE REKTORSKIM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W DOMU ŚW. W KOŚCIELE PARAFIALNYM W NIEDZIELE UKŁAD NIEDZIELNY A OD PN DO ŚR: 8.00, 9.00, 16.30(DLA DZIECI I MŁODZIEŻY), 18.00, 19.30. W KOŚCIELE REKTORSKIM 15.00. W ZWIĄZKU Z TYM IŻ W TYM ROKU ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI DEKRETAMI NIE MA REKOLEKCJI SZKOLNYCH ZAPRASZAMY DZIECI W NIEDZIELĘ O 11.30 A OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY O 16.30. W PONIEDZIAŁEK REKOLEKCYJNY ZAPRASZAM SZCZEGÓLNIE DZIECI KL. II ORAZ III KOMUNIJNYCH I BIERZMOWANYCH O 16.30 W RAMACH SPOTKAŃ NIEDZIELNYCH. SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA SZCZEGÓLNIE W PN I WT. OFIARY Z OSTATNIEGO DNIA JAKO DAR WDZIĘCZNOŚCI DLA KS. REKOLEKCJONISTY. ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
 11. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 12. ZAPRASZAM NA MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE ZA KS. PROBOSZCZA KS. KAN. ANDRZEJA DUSZĘ.
 13. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DZIECI I DOROSŁYCH DO SCHOLI RODZINNEJ. PO MSZACH ŚWIĘTYCH ZAPISY U P. BARTKA ORGANISTY I P. EWY. SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA RODZICOM ZA CHĘĆ I POMOC. PRÓBY W SOBOTY PO MSZY ŚW. O 18.00.
 14. WRAZ Z CARITASEM NASZEJ DIECEZJI ZACHĘCAMY DZIECI I MŁODZIEŻ DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ ŚWIEĆ WIELKANOCNYCH, KTÓRE ROZPROWADZA CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI.
 15. WRAZ Z PANEM BARTKIEM ORGANISTĄ, ZAPRASZAMY NA FILM TEMATYCZNY ROZWAŻAŃ SŁOWA BOŻEGO W NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15 MIN. PRZED MSZĄ ŚW. PRZY OŁTARZU MATKI BOŻEJ KOSZ NA PRODUKTY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE DLA RODZIN NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH.
 16. ZAPRASZAM OGROMNIE I JUŻ Z GÓRY DZIĘKUJĘ SERDECZNIE OSOBOM KTÓRE ZBIERAJĄ OFIARY NA KWIATY DO GROBU BOŻEGO I CIEMNICY. NIECH BÓG WYNAGRODZI ZA TRUD I WSZYSTKIM OFIARODAWCOM.
 17. NASZE SIOSTRY FRANCISZKANKI RM POSZUKUJĄ OSOBY DO PRACY W OŚRODKU WYCHOWAWCZYM.
 18. PRZEŻYWAMY ROK ŚW. JÓZEFA OGŁOSZONY PRZEZ OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA. OD DNIA 10 MARCA ROZPOCZNIEMY NOWENNĘ PRZED UROCZYSTOŚCIĄ ŚW. JÓZEFA DNIA 19 III, KAŻDEGO DNIA PO MSZY ŚW. O 18.00, A NA KOŃCU KOŚCIOŁA BĘDĄ SPECJALNE FOLDERY.

ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM RELACJA Z PRZYJĘCIA SUTANNY NASZEGO KLERYKA MATEUSZA.