OGŁOSZENIA PARAFIALNE. III NIEDZIELA ZWYKŁA. 23 I 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  III NIEDZIELA ZWYKŁA. 23  I 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. ANDRZEJOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I OBOWIĄZKOWE SPOTKANIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ. SAKRAMENTU W DNIU WIZYTACJI KANONICZNEJ PARAFII UDZIELI NASZ PASTERZ KS. BP. ROMUALD, 15 MAJA O 11.30.
 3. DZIŚ PO MSZY ŚW. O 18.00 KOLEJNE SPOTKANIE DLA NARZECZONYCH. DZIŚ Z OSOBAMI PORADNI RODZINNEJ Z WOŁOMINA.
 4. DZIĘKUJĘ KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU ZA PIĄTEK SPOTKANIE.
 5. WE WTOREK ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA APOSTOŁA.
 6. W PIĄTEK O 19.00 SPOTKANIE PARAFIALNEGO ZESPOŁU SYNODALNEGO. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 7. W PIĄTEK O 8.30 ZAPRASZAM OSOBY CHĘTNE DO POMOCY PRZY ROZBIERANIU SZOPKI.
 8. DNIA 2 II ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ŚWIEC NA POCZĄTKU MSZY ŚW. MSZE ŚW. 8.30 I 18.00. TRADYCYJNIE JUŻ PODCZAS MSZY ŚW. WIECZORNEJ DOKONAMY WRĘCZENIA KSIĄŻECZEK KOMUNIJNYCH DLA DZIECI KL. III. JEST TO RÓWNIEŻ DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO, A WIĘC SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA WSZYSTKIM OSOBOM ŻYCIA KONSEKROWANEGO, SZCZEGÓLNIE Z TERENU NASZEJ PARAFII, SIOSTROM FRANCISZKANKOM RODZINY MARYI I SIOSTROM JEZUSA MIŁOSIERNEGO I POCHODZĄCYM Z NASZEJ WSPÓLNOTY W INTENCJI KTÓRYCH BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ PODCZAS MSZY ŚW. O 8.30. NIECH JEZUS WAM BŁOGOSŁAWI. TACA NA ZAKONY KLAUZUROWE.
 9. DNIA 2 II O 18.00 BĘDZIE KOLEJNE PRZYJĘCIE SZKAPLERZA ŚWIĘTEGO. ZAPRASZAM.
 10. SKŁADAM BÓG ZAPŁAĆ P. ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK ZA POMOC W PORZĄDKOWANIU TERENU. P. ELI GAJCY, SYLWESTROWI BANASZEK I MINISTRANTOM.
 11. ROZPOCZĘLIŚMY PRACE REMONTOWE BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH NA TERENIE PLEBANIJNYM. DZIĘKUJĘ RAFAŁOWI KUREK ORAZ PAWŁOWI MARSZAŁ ZA PRZYWIEZIENIE ZIEMI I SYLWESTROWI WNUK ZA PRACE KOPARKĄ.
 12. OD WIELU LAT, JAK WIEMY, KSIĘŻA NASZEJ PARAFII W TYM I JA PRAGNIEMY POWIĘKSZYĆ NASZ CMENTARZ PARAFIALNY. RÓŻNEGO RODZAJU PRÓBY ROZMÓW BĘDĄ PODEJMOWANE. W ZWIĄZKU Z TYM ZOSTAŁA PODJĘTA DECYZJA O ZAGOSPODAROWANIU DRUGIEJ CZĘŚCI TERENU NASZEJ PARAFIALNEJ NIERUCHOMOŚCI. TEREN JUŻ ZOSTAŁ UCHWALONY PRZEZ WODY POLSKIE JAKO TEREN SUCHY, A TEREN W PLANIE ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO JEST TERENEM CMENTARNYM. DZIĘKUJĘ WÓJTOWI GMINY I PRACOWNIKOM ZA POMOC. PO ZAGOSPODAROWANIU TERENU BĘDZIE TO NASZ PIĘKNY TEREN. DZIĘKUJĘ PREZESOM FIRMY INTER FIBER ZA POMOC, P. MARKOWI PIWOWARCZYKOWI ZA PRACE ZIEMNE I MARCINOWI KUREK I WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU ORAZ FIRMIE ROZBUD ZA RURY DOŁOWE I PRACE. TEMAT PRAC JEST WIELOLETNI, ALE BARDZO WAŻNY DLA NASZEJ WSPÓLNOTY. DZIĘKUJĘ WŁAŚCICIELOM SĄSIEDNICH DZIAŁEK OD STRONY WOŁOMINA, ZA MOŻLIWOŚĆ DOJAZDU I OSOBOM POMAGAJĄCYM W PRACACH. PRÓBY ROZMOWY Z WŁAŚCICIELAMI BĘDĄ DALEJ PODEJMOWANE, JEDNAK JAKO PARAFIA MUSIMY MIEĆ TEŻ ALTERNATYWĘ PLACOWĄ, NIE Z DNIA NA DZIEŃ ALE Z WYPRZEDZENIEM W CELU PRZYGOTOWANIA TERENU.
 13. MÓDLMY SIĘ O ZDROWIE DLA P. PAWŁA ABY JAK NAJSZYBCIEJ WRÓCIŁ DO PEŁNI SIŁ.
 14. PRZYPOMINAMY O PRZEPISACH SANITARNYCH.
 15. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.