OGŁOSZENIA PARAFIALNE. II NIEDZIELA ZWYKŁA. 16 I 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  II NIEDZIELA ZWYKŁA. 16  I 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. III KOMUNIJNYCH Z RODZICAMI W KOŚCIELE A TRADYCYJNIE JUŻ W ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO DNIA 2 II O 18.00 MSZA ŚW. I WRĘCZENIE KSIĄŻECZEK KOMUNIJNYCH DLA DZIECI KOMUNIJNYCH. INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE W SPRAWIE STROI KOMUNIJNYCH W INFORMACJI OD P. STASI DO RODZICÓW. ZAPRASZAMY.
 3. DZIŚ III NIEDZIELA MIESIĄCA. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 4. DZIŚ PO MSZY ŚW. O 18.00 KOLEJNE SPOTKANIE DLA NARZECZONYCH. DZIŚ Z OSOBAMI PORADNI RODZINNEJ Z WOŁOMINA.
 5. DZIĘKUJĘ KRĘGOWI KOŚCIOŁA DOMOWEGO I WSZYSTKIM KTÓRZY PODJĘLI SIĘ WYPEŁNIENIA ANKIETY SYNODALNEJ. WCZORAJ ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE PRZEWODNICZĄCYCH ZESPOŁÓW PARAFIALNYCH W SALI KURIALNEJ W WARSZAWIE. BÓG ZAPŁAĆ P. RAFAŁOWI ZA OBECNOŚĆ.
 6. JUTRO DZIEŃ JUDAIZMU A WE WTOREK ROZPOCZYNA SIĘ TYDZIEŃ MODLITWY O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN W KOŚCIELE.
 7. W CZWARTEK 4 ROCZNICA INGRESU DO DIECEZJI NASZEGO PASTERZA. KS. BP ROMUALDA. PAMIĘTAJMY W MODLITWIE O NASZYM PASTERZU.
 8. W PIĄTEK SPOTKANIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 9. ZA TYDZIEŃ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ OBOWIĄZKOWE. SAKRAMENTU W DNIU WIZYTACJI KANONICZNEJ PARAFII UDZIELI NASZ PASTERZ KS. BP. ROMUALD, 15 MAJA O 11.30.
 10. DNIA 2 II O 18.00 BĘDZIE KOLEJNE PRZYJĘCIE SZKAPLERZA ŚWIĘTEGO. ZAPRASZAM.
 11. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM RODZINOM KTÓRE PRZYJĘŁY MNIE W TYM ROKU Z WIZYTĄ KOLĘDOWĄ, ZA MODLITWĘ I OFIARY. W INTENCJI MIESZKAŃCÓW KTÓRZY PRZYJMUJĄ KAPŁANA SZCZEGÓLNIE MODLIMY SIĘ WE MSZY ŚW. W NIEDZIELE O 10.00.
 12. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ELI GAJCY, SYLWESTROWI BANASZEK I WOJCIECHOWI WYCZÓŁKOWSKIEMU ZA POMOC W PRACACH PORZĄDKOWYCH PODWÓRKA.
 13. JAK WIDZIMY RUSZYŁY PRACE Z PRZENOSINAMI STAREJ PLEBANII JAKO PUSTELNI. SKŁADAMY OGROMNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OGROMNĄ POMOC I ZAANGAŻOWANIE W TEJ SPRAWIE I INNYCH, DLA NASZEJ CAŁEJ PARAFII.
 14. MÓDLMY SIĘ O ZDROWIE DLA P. PAWŁA ABY JAK NAJSZYBCIEJ WRÓCIŁ DO ZDROWIA.
 15. PRZYPOMINAMY O PRZEPISACH SANITARNYCH.
 16. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.