OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA ZWYKŁA. 30 I 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  IV NIEDZIELA ZWYKŁA. 30 I 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIĘKUJĘ ZESPOŁOWI SYNODALNEMU ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE I ZACHĘCAM ABYŚMY PODJĘLI SIĘ WYPEŁNIENIA ANKIETY SYNODALNEJ, KTÓRA NIE JEST TAKA TRUDNA A JEST BARDZO WAŻNA. JEST ONA NA NASZEJ STRONIE DIECEZJI I PARAFII I MOŻNĄ JĄ WYSŁAĆ DROGA ELEKTRONICZNĄ.
 3. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI W ROZBIERANIU DEKORACJI ŚWIĄTECZNEJ, ELI GAJCY, ZBYSZKOWI KOŚCIELNIAK, ARTUROWI KOSTRZEWA, CEZAREMU ZACHEJA, WOJCIECHOWI ŚLIWA I DBAJĄCYM O GROTĘ MATKI BOŻEJ P. JANINIE WYCZÓŁKOWSKIEJ, ROMANOWI MASTALERCZUK.
 4. DZIŚ PO MSZY ŚW. O 18.00 KOLEJNE SPOTKANIE DLA NARZECZONYCH.
 5. W ŚRODĘ 2 II ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ŚWIEC NA POCZĄTKU MSZY ŚW. MSZE ŚW. 8.30 I 18.00. TRADYCYJNIE JUŻ PODCZAS MSZY ŚW. WIECZORNEJ DOKONAMY WRĘCZENIA KSIĄŻECZEK KOMUNIJNYCH DLA DZIECI KL. III. JEST TO RÓWNIEŻ DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO, A WIĘC SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA WSZYSTKIM OSOBOM ŻYCIA KONSEKROWANEGO, SZCZEGÓLNIE Z TERENU NASZEJ PARAFII, SIOSTROM FRANCISZKANKOM RODZINY MARYI I SIOSTROM JEZUSA MIŁOSIERNEGO I POCHODZĄCYM Z NASZEJ WSPÓLNOTY W INTENCJI KTÓRYCH BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ PODCZAS MSZY ŚW. O 8.30. NIECH JEZUS WAM BŁOGOSŁAWI. TACA NA ZAKONY KLAUZUROWE.
 6. DNIA 2 II O 18.00 BĘDZIE PRZYJĘCIE SZKAPLERZA ŚWIĘTEGO.
 7. PIĄTEK BĘDZIE I W MIESIĄCU. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00. WRAZ Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA 15.00- WYSTAWIENIE NS, KORONKA, ADORACJA, MSZE ŚW., NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY.
 8. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM WSPÓLNOTĘ ŻYWEGO RÓŻAŃCA NA G. 17.00- NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I O 18.00 MSZĘ ŚW.
 9. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 10. W NASTĘPNY PIĄTEK 11 II ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH. MSZE ŚW. 8.30, 18.00. PODCZAS MSZY ŚW. OBRZĘD NAMASZCZENIA CHORYCH. ZAPRASZAM.
 11. ZAPRASZAMY NA REKOLEKCJE ODDANIE 33. POCZĄTEK REKOLEKCJI 20 LUTEGO. PO DUCHOWYM 33 DNIOWYM PRZYGOTOWANIU NASTĘPUJE AKT ODDANIA MATKI BOŻEJ, DNIA 25 III W UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO O 18.00. ZAPRASZAMY. INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE SĄ W GABLOCIE I STRONIE INTERNETOWEJ. OSOBY KTÓRE PRAGNĄ UCZESTNICZYĆ W REKOLEKCJACH, KTÓRE PROWADZIMY SAMI W DOMACH POPRZEZ MODLITWĘ I ROZWAŻANIA, MOGĄ SIĘ ZAPISAĆ U MNIE LUB U AGNIESZKI I ODEBRAĆ MATERIAŁY. BĘDĄ WKRÓTCE FOLDERKI A KAZANIA PASYJNE W TYM ROKU W WIELKIM POŚCIE RÓWNIEŻ W OPARCIU O REKOLEKCJE 33.
 12. TRWAJĄ PRACE REMONTOWE BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH NA TERENIE PLEBANIJNYM. DZIĘKUJĘ P. RAFAŁOWI KUREK, MARKOWI NOWACKIEMU, ALANOWI ZA PRACE.
 13. TRWAJĄ PRACE ZAGOSPODAROWANIA CMENTARZA DRUGIEJ CZĘŚCI TERENU NASZEJ PARAFIALNEJ NIERUCHOMOŚCI. DZIĘKUJĘ WIELU WIELU OSOBOM ZA ZAANGAŻOWANIE I PRACE W TEJ WAŻNEJ DLA NASZEJ PARAFII SPRAWIE NA PRZYSZŁOŚĆ.
 14. JA WIDZIMY TRWAJĄ PRACE W DOMU ŚW. FAUSTYNY, GDZIE TRWA SKŁADANIE DOMU PARAFIALNEGO JAKO PUSTELNI. DZIĘKUJEMY OGROMNIE KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OGROMNE ZAANGAŻOWANIE DLA CAŁEJ NASZEJ PARAFII.
 15. DZIĘKUJĘ BIUROWI RACHUNKOWEMU Z TUŁU ZA POMOC.
 16. ZAPRASZAMY NA KOLONIE LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, DO OŚRODKA KOLONIJNEGO W ORZYSZU W DNIACH 2-11 LIPCA. ZAPISY I INFORMACJE U P. EDYTY. ZAPRASZAMY.
 17. MÓDLMY SIĘ O ZDROWIE DLA P. PAWŁA ABY JAK NAJSZYBCIEJ WRÓCIŁ DO PEŁNI SIŁ.
 18. PRZYPOMINAMY O PRZEPISACH SANITARNYCH.
 19. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.