UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI. 1 I 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI. 1 I 2021 R.

  1. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W POGRZEBIE NASZEGO KS. PROBOSZCZA KS. KANONIKA ANDRZEJA DUSZY. WE WCZORAJSZYM NABOŻEŃSTWIE NA KONIEC ROKU I MSZY ŚW.
  2. PRZEŻYWAMY UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI ŚWIATOWY DZIEŃ POKOJU, NADANIE NAJŚWIĘTSZEGO IMIENIA JEZUS. UDZIELA SIĘ ODPUSTU ZUPEŁNEGO WIERNYM KTÓRZY BĘDĄ UCZESTNICZYĆ W HYMNIE O STWORZYCIELU DUCHU PRZYJDŹ. UKŁAD MSZY ŚW. NIEDZIELNY. JEST TO RÓWNIEŻ I PIĄTEK MIESIĄCA. DO CHORYCH W PRZEPISACH SANITARNYCH UDAM SIĘ OD 12.30 A OD 15.00 WRAZ Z WSPÓLNOTĄ ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZAPRASZAMY NA WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, ADORACJE, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. Z RACJI UROCZYSTOŚCI MOŻNA SPOŻYWAĆ POKARMY MIĘSNE.
  3. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM CAŁĄ WSPÓLNOTĘ ŻYWEGO RÓŻAŃCA NA G. 17.00- NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I MSZĘ ŚW. O 18.00 W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
  4. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
  5. NASZE SIOSTRY FRANCISZKANKI RODZINY MARYI W OSTRÓWKU POSZUKUJĄ OSOBY DO PRACY W KUCHNI. ZAPRASZAMY.
  6. DZIĘKUJĘ ZA MODLITWĘ W INTENCJI MEGO TATY. POGRZEB Ś.P. EDWARDA ODBĘDZIE SIĘ 7 I CZWARTEK O 11.00 W PARAFII ŚW. JANA KANTEGO W LEGIONOWIE PO CZYM NASTĄPI ZŁOŻENIE CIAŁA DO GROBU RODZINNEGO NA CMENTARZU W LEGIONOWIE. Z TEGO CO WIEM BĘDZIE AUTOKAR. WYJAZD O 9.30 Z PARKINGU KOŚCIELNEGO. DZIĘKUJĘ P. MIRKOWI SYRÓWKA. DZIĘKUJĘ P. STASI FRĄCKIEWICZ I NAPRAWDĘ WIELU WIELU OSOBOM KTÓRE WSPIERAJĄ MNIE PO ŚMIERCI TATY. DZIĘKUJĘ ZA MSZE ŚW. GREG. MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE ZA KS. ANDRZEJA DUSZE I EDWARDA BĘDĄ ODPRAWIONE WKRÓTCE.JESZCZE RAZ SKŁADAM BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM OSOBOM KTÓRE I MODLITEWNIE I ORGANIZACYJNIE WSPIERAJĄ MNIE. BÓG ZAPŁAĆ.
  7. W ZWIĄZKU Z POGRZEBEM JAK RÓWNIEŻ Z OGRANICZENIAMI RZĄDOWYMI SANITARNYMI KOLĘDĘ W TYM ROKU ROZPOCZNĘ OD GODZINY 9.00 W UKŁADZIE: 11 I- KRZYWICA; 12 I- KAROLEW; 13 I- TUŁ; 14 I- LIPKA; 15 I- OSTRÓWEK UL. KOLEJOWA; 16 I- OSTRÓWEK UL. PRZEJAZDOWA I BŁĘKTNA. ZGODNIE Z KOMUNIKATEM NASZEGO KS. BISKUPA ROMUALDA ROZPOCZNĘ MODLITWĄ INDYWIDUALNĄ PRZY KAPLICZKACH, A NASTĘPNIE BĘDĘ SZEDŁ I BŁOGOSŁAWIŁ KOLEJNE DOMY I RODZINY DOCHODZĄC DO POSESJI I PRZEKAZUJĄC OBRAZEK KOLĘDOWY WRAZ Z ŻYCZENIAMI BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I MODLITWĄ. W INTENCJI KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI I ULIC BĘDZIE ODPRAWIONA DODATKOWO MSZA ŚW. CIĄG DALSZY PODAM WKRÓTCE.
  8. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM KAPŁAŃSTWO KS. KAN. ANDRZEJA DUSZY ORAZ WYWIAD Z KS. PRAŁ. BOGUSŁAWEM KOWALSKIM.