OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY. 27 XII 2020 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY. 27 XII 2020 R.

 

 1. DZIŚ NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI, JÓZEFA.
 2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PIOTROWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 3. W DNIU WCZORAJSZYM W DOMU ŚW. FAUSTYNY O 15.00 MSZY ŚW. PRZEWODNICZYŁ NASZ PASTERZ, J.E. KS. BP ROMUALD KAMIŃSKI. OD WCZORAJ DOM ŚW. FAUSTYNY JEST RÓWNIEŻ SANKTUARIUM. BÓG ZAPŁAĆ KS. BISKUPOWI I WSZYSTKIM ZA MODLITWĘ.
 4. DZIŚ MSZA ŚW. O 11.30 DLA MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ.
 5. W PONIEDZIAŁEK ŚWIĘTO ŚW. MŁODZIANKÓW.
 6. W CZWARTEK O 17.00- NABOŻEŃSTWO DZIEKCZYNNO- BŁAGALNE NA KONIEC ROKU Z PROŚBĄ O BOŻE BŁOG. W NOWYM 2021 ROKU. ZAPRASZAM.
 7. W PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI ŚWIATOWY DZIEŃ POKOJU, NADANIE NAJŚWIĘTSZEGO IMIENIA JEZUS. UDZIELA SIĘ ODPUSTU ZUPEŁNEGO WIERNYM KTÓRZY BĘDĄ UCZESTNICZYĆ W HYMNIE O STWORZYCIELU DUCHU PRZYJDŹ. UKŁAD MSZY ŚW. NIEDZIELNY. JEST TO RÓWNIEŻ I PIĄTEK MIESIĄCA. DO CHORYCH W PRZEPISACH SANITARNYCH UDAM SIĘ OD 13.00 A OD 15.00 WRAZ Z WSPÓLNOTĄ ŻYWEGO RÓŻAŃCA ZAPRASZAMY NA WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, ADORACJE, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY. Z RACJI UROCZYSTOŚCI MOŻNA SPOŻYWAĆ POKARMY MIĘSNE.
 8. SOBOTA BĘDZIE I W MIESIĄCU. ZAPRASZAM CAŁĄ WSPÓLNOTĘ ŻYWEGO RÓŻAŃCA NA G. 17.00- NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I MSZĘ ŚW. O 18.00 W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 9. NIEDZIELA BĘDZIE I W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 NABOŻEŃSTWO.
 10. NASZE SIOSTRY FRANCISZKANKI RODZINY MARYI W OSTRÓWKU POSZUKUJĄ OSOBY DO PRACY W KUCHNI. ZAPRASZAMY.
 11. JAK WIEMY ZMARŁ NASZ KS. PROBOSZCZ KS. KAN. ANNDRZEJ DUSZA. JAKO WSPÓLNOTA PARAFIALNA UDAMY SIĘ NA UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE KTÓRE BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE W NASZEJ KATADRZE ŚW. FLORIANA W WARSZAWIE WE WTOREK O 10.00 PO CZYM CIAŁO ZOSTANIE ZŁOŻONE DO GROBU RODZINNEGO NA CMENTZRU NA WOLI. DZIĘKUJĘ OGROMNIE P. JASI WYCZÓŁKOWSKIEJ U KTÓREJ MOŻNA SIĘ ZAMISAĆ NA AUTOKAR JAK RÓWNIEŻ ZOSTAŁ ZAMÓWIONY WIENIEC OD PARAFII.
 12. DZIĘKUJĘ ZA MODLITWĘ W INTENCJI MEGO TATY. POGRZEB Ś.P. EDWARDA ODBĘDZIE SIĘ 7 I CZWARTEK O 11.00 W PARAFII ŚW. JANA KANTEGO W LEGIONOWIE PO CZYM NASTĄPI ZŁOŻENIE CIAŁA DO GROBU RODZINNEGO NA CMENTARZU W LEGIONOWIE.
 13. W ZWIĄZKU Z POGRZEBEM JAK RÓWNIEŻ Z OGRANICZENIAMI RZĄDOWYMI SANITARNYMI KOLĘDĘ W TYM ROKU ROZPOCZNĘ OD GODZINY 9.00 W UKŁADZIE: 11 I- KRZYWICA; 12 I- KAROLEW; 13 I- TUŁ; 14 I- LIPKA; 15 I- OSTRÓWEK UL. KOLEJOWA; 16 I- OSTRÓWEK UL. PRZEJAZDOWA I BŁĘKTNA. ZGODNIE Z KOMUNIKATEM NASZEGO KS. BISKUPA ROMUALDA ROZPOCZNĘ MODLITWĄ INDYWIDUALNĄ PRZY KAPLICZKACH, A NASTĘPNIE BĘDĘ SZEDŁ I BŁOGOSŁAWIŁ KOLEJNE DOMY I RODZINY DOCHODZĄC DO POSESJI I PRZEKAZUJĄC OBRAZEK KOLĘDOWY WRAZ Z ŻYCZENIAMI BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I MODLITWĄ. W INTENCJI KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI I ULIC BĘDZIE ODPRAWIONA DODATKOWO MSZA ŚW.
 14. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.