ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA. 26 XII 2020 R.

ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA. 26 XII 2020 R.

  1. PRZEŻYWAMY II DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA PIERWSZEGO MĘCZENNIKA. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM SOLENIZANTOM. MOŻNA POBŁOGOSŁAWIĆ OWIES.MSZE ŚW. PORZĄDKU NIEDZIELNEGO. TACA Z DZIŚ NA BUDOWĘ NOWYCH ŚWIĄTYŃ W DIECEZJI.
  2. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ I JEDNOCZEŚNIE CHCIAŁEM PODZIĘKOWAĆ KS. PRAŁATOWI ZA OFIAROWANE PIĘKNE ŁAWKI DLA NASZEJ PARAFII KTÓRE SĄ OBECNIE ZŁOŻONE W KAPLICY NA CMENTARZU. BÓG ZAPŁAĆ. DZIĘKUJEMY.
  3. W DNIU DZISIEJSZYM W DOMU ŚW. FAUSTYNY BĘDZIEMY GOŚCIĆ NASZEGO PASTERZA, J.E.KS. BISKUPA ROMUALDA KAMIŃSKIEGO. O 15.00 KORONKA I MSZA ŚW. POD PRZEWODNICTWEM NASZEGO PASTERZA. ZAPRASZAMY DO MODLITWY.
  4. NASZE SIOSTRY FRANCISZKANKI RODZINY MARYI W OSTRÓWKU POSZUKUJĄ OSOBY DO PRACY W KUCHNI. ZAPRASZAMY.
  5. W NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI, JÓZEFA.
  6. JAK WIEMY ZMARŁ NASZ KS. PROBOSZCZ KS. KAN. ANDRZEJ DUSZA. JAKO WSPÓLNOTA PARAFIALNA UDAMY SIĘ NA UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE KTÓRE BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE W NASZEJ KATEDRZE ŚW. FLORIANA W WARSZAWIE WE WTOREK O 10.00 PO CZYM CIAŁO ZOSTANIE ZŁOŻONE DO GROBU RODZINNEGO NA CMENTARZU NA WOLI. DZIĘKUJĘ OGROMNIE P. JASI WYCZÓŁKOWSKIEJ U KTÓREJ MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ NA AUTOKAR JAK RÓWNIEŻ ZOSTAŁ ZAMÓWIONY WIENIEC OD PARAFII.
  7. JEŚLI CHODZI O KOLĘDĘ W TYM ROKU TO ZGODNIE Z KOMUNIKATEM NASZEGO KS. BISKUPA ROMUALDA ROZPOCZNĘ MODLITWĄ INDYWIDUALNĄ PRZY KAPLICZKACH, A NASTĘPNIE BĘDĘ SZEDŁ I BŁOGOSŁAWIŁ KOLEJNE DOMY I RODZINY DOCHODZĄC DO POSESJI I PRZEKAZUJĄC OBRAZEK KOLĘDOWY WRAZ Z ŻYCZENIAMI BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I MODLITWĄ. W INTENCJI KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI I ULIC BĘDZIE ODPRAWIONA DODATKOWO MSZA ŚW. POBŁOGOSŁAWIENIE DOMÓW ZE WZGLĘDU NA RÓŻNE OGRANICZENIA ROZPOCZNĘ NIE W TYM TYGODNIU PO ŚWIĘTACH ALE PO NOWYM ROKU CZYLI OD 4 I. W PONIEDZIAŁEK 4 I OD 9.00- KRZYWICA; WTOREK 5 I- KAROLEW; ŚRODA- OBJAWIENIE PAŃSKIE; CZWARTEK 7 I- TUŁ POCZĄTEK OD STRONY WOŁOMINA; PIĄTEK 8 I- LIPKA OD 9.00 OD STRONY TUŁU; SOBOTA 9 I- OSTRÓWEK UL. KOLEJOWA POCZĄTEK OD STRONY TUŁU.CIĄG DALSZY PODAM ZA TYDZIEŃ.
  8. JESZCZE RAZ WRAZ Z KS. PRAŁATEM STANISŁAWEM, KSIĘŻMI MARIANAMI I WSZYSTKIMI WSPÓŁPRACOWNIKAMI SKŁADAMY WSZYSTKIM NASZYM PARAFIANOM I GOŚCIOM WIELU ŁASK OD JEZUSA I OPIEKI MARYI. NIECH JEZUS POMAGA NAM KAŻDEGO DNIA I BĘDZIE Z NAMI ZAWSZE OBECNY.