REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. DLA DOROSŁYCH I SZKOLNE. O. ŁUKASZ BARAN, REDEMPTORYSTA.

KOŃCZĄ SIĘ NASZE 4 DNIOWE REKOLEKCJE. DROGI O. ŁUKASZU, W IMIENIU CAŁEJ NASZEJ PARAFII SKŁADAM TOBIE OGROMNE PODZIĘKOWANIA ZA BŁOGOSŁAWIONY CZAS. OD NAJMNIEJSZEGO DO NAJSTARSZEGO NASZEGO PARAFIANINA WYWARŁEŚ OGROMNY WPŁYW NA NAS POPRZEZ SŁOWO KTÓRE GŁOSIŁEŚ. JESTEŚMY TOBIE WDZIĘCZNI ZA TEN CZAS I OBIECUJEMY MODLITWĘ W INTENCJI TWOJEJ I DZIEŁ KTÓRE PROWADZISZ ORAZ W INTENCJI PIOTRKA I PAWŁA KTÓRZY TAK ROZEGRALI I ROZŚPIEWALI DZIECI I MŁODZIEŻ. DZIĘKUJEMY.

DZIŚ  NAUKI DLA SZKÓŁ 8.00 KL. STARSZYCH IV-VIII A O 11.30 KL. MŁODSZYCH O-III I ZSS. DLA DOROSŁYCH: 9.00; 18.00; 19.30 (MŁODZIEŻY STUDIUJĄCEJ/PRACUJĄCEJ).

SKŁADAMY BÓG ZAPŁAĆ SERDECZNE KAPŁANOM KTÓRZY POSŁUGIWALI W KONFESJONALE: NASZEMU KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI, KS. FABIANOWI PROBOSZCZOWI Z KLEMBOWA, KS. MARCINOWI WIKARIUSZOWI Z KLEMBOWA.

DZIĘKUJĘ P. MARII GOSPODYNI I OSOBOM KTÓRE POMOGŁY; P. ANI ZA DBANIE O CZYSTOŚĆ KOŚCIOŁA; P. PAWŁOWI ZA POMOC;  P. BARTKOWI ORGANIŚCIE

DZIĘKUJĘ OGROMNIE DYREKCJI, NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM, RODZICOM, A PRZEDE WSZYSTKIM UCZNIOM, SP I ZSS ZA ORGANIZACJĘ I ZAANGAŻOWANIE W TEN ŚWIĘTY CZAS.

SKŁADAM PODZIĘKOWANIA TYM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W ADORACJI O 15.00 I WSZYSTKIM WSZYSTKIM ZA WASZĄ OBECNOŚĆ, POMOC I ŚWIADECTWO WIARY.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY O. ŁUKASZOWI A W ZWIĄZKU Z REKOLEKCJAMI MOŻNA UZYSKAĆ ODPUST ZUPEŁNY MODLĄC SIĘ W INTENCJACH PAPIEŻA I OTRZYMUJĄC UROCZYSTE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO.