OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 9 X 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 9 X 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA OBECNOŚĆ.
 2. BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM KS. RAFAŁOWI MIĘKUS, KAPŁANOM, SIOSTROM ZAKONNYM, GRUPOM PARAFIALNYM, PRACOWNIKOM I WSZYSTKIM UCZESTNICZĄCYM W ODPUŚCIE ŚW. FAUSTYNY.
 3. BÓG ZAPŁAĆ WSPÓLNOTOM I KLASOM ZA PROWADZENIE RÓŻAŃCA. W GABLOCIE I NA STRONIE JEST LISTA WSPÓLNOT I KLAS PROWADZĄCYCH MODLITWĘ. RÓŻANIEC ZAWSZE O 17.30 A DLA DZIECIAKÓW WYKLEJANKI RÓŻAŃCOWE. W TYM TYGODNIU:
10 PN II A
11 WT II B
12 ŚR NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKÓŁ
13 CZW MINISTRANCI MŁODSI
14 PT VI A
15 SB ŻYWY RÓŻANIEC
16 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC. ULICAMI OSTRÓWKA.
 1. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. II Z RODZICAMI W KOŚCIELE.
 2. DZIŚ W NASZYM SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY DZIEŃ SKUPIENIA DLA NARZECZONYCH. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO MODLITWY WRAZ Z KS. REKTOREM KS. PRAŁATEM STANISŁAWEM I SIOSTRAMI JEZUSA MIŁOSIERNEGO.
 3. W CZWARTEK O 18.00 MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY.
 4. W PIĄTEK O 19.00 ZAPRASZAM NA SPOTKANIE ZESPOŁU SYNODALNEGO.
 5. W PIĄTEK WSPOMNIENIE ŚW. MAŁGORZATY ALACOQUE, DZIĘKI OBJAWIENIOM KTÓREJ PRAKTYKUJEMY I PIĄTKI MIESIĄCA. JEST TO DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ. WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM I PRACOWNIKOM OŚWIATY SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA. MODLIMY SIĘ W INTENCJI OŚWIATY, SZCZEGÓLNIE NASZYCH SZKÓŁ ZS, ZSS, A W ŚRODĘ O 17.30 RÓŻANIEC KTÓRY POPROWADZĄ PRACOWNICY OŚWIATY.
 6. W SOBOTY PO MSZY ŚW. O 18.00 PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA DZIECI I MŁODZIEŻ DO ZAPISANIA SIĘ DO SCHOLKI.
 7. W SOBOTY ZBIÓRKI DLA MINISTRANTÓW O 10.00.
 8. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ 16 X BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ DZIEŃ PAPIESKI. W NASZYM KOŚCIELE BĘDZIEMY GOŚCIĆ ZNANYCH ARTYSTÓW POLSKICH, KTÓRZY UŚWIETNIĄ NASZE OBCHODY PAPIESKIE, WSPOMINAJĄC RÓWNIEŻ BARDZO WAŻNĄ POSTAĆ DLA NASZEJ WSPÓLNOTY WACŁAWA LACHMANA. JUŻ DZIŚ WRAZ Z GOKIEM ZAPRASZAMY O 11.30 NA MSZĘ ŚW. I KONCERT P. DANUTY STANKIEWICZ I FILIPA BOROWSKIEGO. ZAPRASZAMY.
 9. ZA TYDZIEŃ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA FUNDACJĘ DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA, ŻYWY POMNIK ŚW. JANA PAWŁA II. JAK CO ROKU OFIARY SĄ PRZEKAZANE DLA DZIECI MŁODZIEŻY ZDOLNEJ Z BIEDNYCH RODZIN.
 10. ZA TYDZIEŃ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. III KOMUNIJNYCH.
 11. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ CHCEMY SIĘ WŁĄCZYĆ W OGÓLNOPOLSKĄ INICJATYWĘ PROCESJI RÓŻAŃCOWEJ W PARAFIACH. W TYM ROKU INTENCJA SZCZEGÓŁOWA TO MODLITWA „W INTENCJI DZIECI I MŁODZIEŻY KTÓRA NIE UCZESTNICZY WE MSZACH ŚW. I ZREZYGNOWAŁA Z LEKCJI RELIGII”. DLATEGO TEŻ ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ O 17.00 NA RÓŻANIEC ULICAMI PARAFII, A NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE O 17.30 BĘDZIE WIĘC ULICAMI OSTRÓWKA.
 12. ZAPRASZAMY DZIECI PO ZIARENKA. LOSOWANIE I NAGRODY NA KONIEC MIESIĄCA.
 13. MOŻNA PODAWAĆ BLISKICH ZMARŁYCH DO MODLITWY WYPOMINKOWEJ. JEDNORAZOWE 1,2 XI I CAŁOROCZNE OSTATNI PIĄTEK MIESIĄCA. MSZE ŚW. 1 XI 8.30, 10.00, 12.00 NA CMENTARZU Z PROCESJĄ I WYPOMINKAMI I O 18.00.
 14. TRWAJĄ PRACE KOSTKOWE. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY. MOŻNA NASZE WSPÓLNE PRACE WESPRZEĆ NA KONTO KTÓRE JEST NA STRONIE PARAFIALNEJ CZY DO KOPERT NA STOLICZKU. W INTENCJI OFIARODAWCÓW MODLIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 10.00. ZA TYDZIEŃ III NIEDZIELA MIESIĄCA.
 15. ZAPRASZAMY DO ZAPISANIA SIĘ DO CHÓRU DLA DOROSŁYCH U P. BARTKA.
 16. BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, P. JANINIE, SYLWESTROWI BANASZEK, OSOBOM DBAJĄCYM O KRZYŻ MISYJNY, MINISTRANTOM ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH.
 17. DNIA 4 XI OD 9.00 DO 10.00 BADANIE WZROKU NA PARKINGU PRZY OŚRODKU ZDROWIA.
 18. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.