OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA. 16 X 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA. 16 X 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. KRZYSZTOFOWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. BÓG ZAPŁAĆ WSPÓLNOTOM I KLASOM ZA PROWADZENIE RÓŻAŃCA. RÓŻANIEC ZAWSZE O 17.30 A DLA DZIECIAKÓW WYKLEJANKI RÓŻAŃCOWE. W TYM TYGODNIU:
17 PN SIOSTRY FRANCISZKANKI RODZINY MARYI
18 WT BIELANKI I SŁUŻBA ZDROWIA
19 ŚR VI B
20 CZW KOŚCIÓŁ DOMOWY
21 PT MINISTRANCI STARSI
22 SB ŻYWY RÓŻANIEC
23 NDZ ŻYWY RÓŻANIEC
 1. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZESPOŁOWI SYNODALNEMU ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE. BÓG ZAPŁAĆ OGROMNE. POSTANOWIENIA W SKALI DIECEZJI/PARAFII SĄ W OPRACOWANIU „SYNTEZA KRAJOWA” A SKRÓT PODAMY
 2. DZIŚ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE KL. III Z RODZICAMI W KOŚCIELE.
 3. DZIŚ PRZEŻYWAMY DZIEŃ PAPIESKI. W NASZYM KOŚCIELE BĘDZIEMY GOŚCIĆ ZNANYCH ARTYSTÓW POLSKICH, KTÓRZY UŚWIETNIĄ NASZE OBCHODY PAPIESKIE, WSPOMINAJĄC RÓWNIEŻ BARDZO WAŻNĄ POSTAĆ DLA NASZEJ WSPÓLNOTY WACŁAWA LACHMANA. WRAZ Z GOKIEM NA CZELE Z P. DYREKTOR P. MAGDALENĄ, ZAPRASZAMY O 11.30 NA MSZĘ ŚW. I KONCERT P. DANUTY STANKIEWICZ I FILIPA BOROWSKIEGO. ZAPRASZAMY.
 4. DZIŚ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA FUNDACJĘ DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA, ŻYWY POMNIK ŚW. JANA PAWŁA II. JAK CO ROKU OFIARY SĄ PRZEKAZANE DLA DZIECI MŁODZIEŻY ZDOLNEJ Z BIEDNYCH RODZIN.
 5. DZIŚ CHCEMY SIĘ WŁĄCZYĆ W OGÓLNOPOLSKĄ INICJATYWĘ PROCESJI RÓŻAŃCOWEJ W PARAFIACH. W TYM ROKU INTENCJA SZCZEGÓŁOWA TO MODLITWA „W INTENCJI DZIECI I MŁODZIEŻY KTÓRA NIE UCZESTNICZY WE MSZACH ŚW. I ZREZYGNOWAŁA Z LEKCJI RELIGII”. DLATEGO TEŻ ZAPRASZAMY O 17.00 NA RÓŻANIEC ULICAMI PARAFII, A NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE O 17.30 BĘDZIE WIĘC ULICAMI OSTRÓWKA.
 6. DZIŚ Z RACJI PIĄTKOWEGO DNIA EDUKACJI NARODOWEJ PODCZAS MSZY ŚW. O 10.00 MODLIMY SIĘ W INTENCJI NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW OŚWIATY SZCZEGÓLNIE NASZYCH SZKÓŁ. O NIEBO DLA ZMARŁYCH I BŁOG. DLA ŻYWYCH.
 7. WE WTOREK ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY. NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM SOLENIZANTOM. MODLIMY SIĘ SZCZEGÓLNIE ZA SŁUŻBĘ ZDROWIA.
 8. W CZWARTEK KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA BEZPOŚREDNIO PO MSZY ŚW. O 18.00 PONIEWAŻ MAMY BIERZMOWANIE W WOŁOMINIE.
 9. W PIĄTEK SPOTKANIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO.
 10. W SOBOTĘ O 16.00 ZAPRASZAM SERDECZNIE NA MSZĘ ŚW. W INTENCJI O KRZEWIENIE RÓŻAŃCA W NASZEJ PARAFII ORAZ O BŁOG. DLA CZŁONKÓW ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 11. W NIEDZIELĘ ZA TYDZIEŃ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ.
 12. W NIEDZIELĘ ZA TYDZIEŃ ZA TYDZIEŃ ŚWIATOWY DZIEŃ MISYJNY. TACA NA MISJE.
 13. W SOBOTY PO MSZY ŚW. O 18.00 PAN BARTEK ORGANISTA ZAPRASZA DZIECI I MŁODZIEŻ DO ZAPISANIA SIĘ DO SCHOLKI.
 14. ZAPRASZAMY DZIECI PO ZIARENKA. LOSOWANIE I NAGRODY NA KONIEC MIESIĄCA.
 15. MOŻNA PODAWAĆ BLISKICH ZMARŁYCH DO MODLITWY WYPOMINKOWEJ. JEDNORAZOWE 1,2 XI I CAŁOROCZNE OSTATNI PIĄTEK MIESIĄCA. MSZE ŚW. 1 XI 8.30, 10.00, 12.00 NA CMENTARZU Z PROCESJĄ I WYPOMINKAMI I O 18.00.
 16. TRWAJĄ PRACE KOSTKOWE. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY. MOŻNA NASZE WSPÓLNE PRACE WESPRZEĆ NA KONTO KTÓRE JEST NA STRONIE PARAFIALNEJ CZY DO KOPERT NA STOLICZKU. W INTENCJI OFIARODAWCÓW MODLIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 10.00. III NIEDZIELA MIESIĄCA.
 17. BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, P. JANINIE, ANI, OSOBOM DBAJĄCYM O KRZYŻ MISYJNY, MINISTRANTOM ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH.
 18. POLICJA POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO OSTRZEGA PRZED OSZUSTAMI „NA WNUCZKA, POLICJANTA, FUNKCJONARIUSZA CBŚP, PROKURATORA”. APEL POLICJI W CAŁOŚCI W GABLOCIE.
 19. ZBLIŻA SIĘ 11 XI UROCZYSTOŚĆ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. MSZE ŚW. W TYM DNIU 8.30; 10.00 i 18.00. ZAPRASZAM JUŻ DZIŚ NA UROCZYSTOŚCI PARAFIALNE W INTENCJI NASZEJ OJCZYZNY O 10.00.
 20. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.