OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA. MISYJNA. 18 X 2020 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA. 18 X 2020 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PIOTROWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. DZIŚ PRZEŻYWAMY ŚWIATOWY DZIEŃ MISYJNY ROZPOCZYNAJĄCY TYDZIEŃ MISYJNY I DZIEŃ MODLITW ZA SŁUŻBĘ ZDROWIA Z RACJI ŚWIĘTA ŚW. ŁUKASZA. TACA W NASZEJ DIECEZJI JEST PRZEZNACZONA NA MISJE. JEST TO III NIEDZIELA MIESIĄCA. NASZA DIECEZJA JAK WIEMY PROWADZI RÓWNIEŻ DUSZPASTERSTWO W AFRYCE W SIERRA LEONE. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 3. DZIŚ O 11.30 Z RACJI DNIA PAPIESKIEGO I WYBORU KARD. WOJTYŁY NA STOLICĘ PIOTROWĄ, GMINNY OŚRODEK KULTURY, GMINA KLEMBÓW I PARAFIA OSTRÓWEK ZAPRASZAJĄ NA KONCERT CHÓRÓW LACHMANA. DZIŚ GOSPEL LAUDERS, KTÓREMU SKŁADAMY OGROMNE BÓG ZAPŁAĆ.
 4. PO KAŻDEJ MSZY ŚW. MOŻNA BĘDZIE NABYĆ PŁYTĘ CD Z UROCZYSTOŚCI KONSEKRACJI ŚWIĄTYNI I PŁYTĘ CD ZE ZDJĘCIAMI W ZAKRYSTII.
 5. DZIĘKUJĘ WSPÓLNOCIE KOŚCIOŁA DOMOWEGO ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE.
 6. TRWAJĄ NABOŻEŃSTWA PAŹDZIERNIKOWE. UDZIELA SIĘ ODPUSTU ZUPEŁNEGO WIERNYM KTÓRZY POBOŻNIE ODMÓWIĄ RÓŻANIEC. ZAPRASZAM KAŻDEGO DNIA O 17.30. UKŁADANKĘ/KAPLICZKĘ I NAKLEJKI DO KOMPLETOWANIA PRZYNOSIMY NA KONIEC PAŹDZIERNIKA DO P. STASI. ZAPRASZAM SERDECZNIE. DZIĘKUJĘ KLASOM I GRUPOM PROWADZĄCYM W TYM TYGODNIU.

RÓŻANIEC X 2020. GRUPY I KLASY PROWADZĄCE ROZWAŻANIA I RÓŻANIEC W PAŹDZIERNIKU:

X DZIEŃ KLASA/WSPÓLNOTA
1 CZW IV A
2 PT IV B
3 SB KOŁA RÓŻAŃCOWE
4 NDZ KOŁA RÓŻAŃCOWE
5 PN   ODPUST IIIA + IIIB  Z RODZICAMI
6 WT BIERZMOWANI GRUPA STARSZA
7 ŚR SIOSTRY FRANCISZKANKI RODZINY MARYI
8 CZW SIOSTRY JEZUSA MIŁOSIERNEGO
9 PT VII A
10 SB KOŁA RÓŻAŃCOWE
11 NDZ KOŁA RÓŻAŃCOWE
12 PN VII B
13 WT V
14 ŚR NAUCZYCIELE
15 CZW VI
16 PT KOŁO SYNODALNE
17 SB KOŁA RÓŻAŃCOWE
18 NDZ KOŁA RÓŻAŃCOWE
19 PN KOŁO CARITAS
20 WT MINISTRANCI MŁODSI
21 ŚR II A
22 CZW II B
23 PT MINISTRANCI STARSI
24 SB KOŁA RÓŻAŃCOWE
25 NDZ KOŁA RÓŻAŃCOWE
26 PN VIII
27 WT KATECHECI
28 ŚR WSPÓLN. PRZYJACIÓŁ JEZUSA MIŁOS.
29 CZW RÓŻANIEC ULICAMI OSTRÓWKA
30 PT KOŚCIÓŁ DOMOWY
31 SB KS. PROB.
 1. ZA TYDZIEŃ O 11.30 MSZA ŚW. I SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ, GRUPY STARSZEJ KTÓREJ 24 V 18.00 SAKRAMENTU BIERZMOWANIA UDZIELI J.E. KS. BP MAREK SOLARCZYK.
 2. DNIA 22 X PRZEŻYWAMY LITURGICZNE WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II. OGARNIAJĄC MODLITWĄ POLSKĄ RODZINĘ ZA WSTAWIENNICTWEM NASZEGO PAPIEŻA RODAKA I BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, ZAPRASZAM WSZYSTKIE PARY MAŁŻEŃSKIE ZA TYDZIEŃ NA MSZĘ ŚW. O 11.30 PODCZAS KTÓREJ DOKONAMY ODNOWIENIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ KTÓREJ PAMIĄTKĄ BĘDZIE DYPLOM.
 3. PRZYPOMINAMY O PRZEPISACH SANITARNYCH W MIEJSCACH PUBLICZNYCH.
 4. GMINNY OŚRODEK KULTURY ZWRACA SIĘ Z PROŚBĄ O UDOSTĘPNIENIE STARYCH ZDJĘĆ Z TERENU NASZEJ GMINY W CELU STWORZENIA WYSTAWY.
 5. ZAPRASZAMY CHŁOPCÓW DO SŁUŻBY PRZY OŁTARZU JAKO MINISTRANT. DZIEWCZYNKI DO BIELI.
 6. DNIA 25 X PRZED KOŚCIOŁEM CARITAS POD OPIEKĄ P. STASI BĘDZIE ZBIERAŁ OFIARY DO PUSZKI NA LECZENIE W NIEMCZECH CHOREJ NA NOWOTWÓR JOANNY DOBRZENIECKIEJ.
 7. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA POMOC W ROŻNYCH SPRAWACH W TYM TYGODNIU: ARTUROWI JAROSZ ZA NAPRAWIENIE KARCHERA; KRYSTIANOWI ROSOCHACKIEMU ZA KONSERWACJĘ MECHANIZMU DZWONÓW I BARTKOWI ROSOCHACKIEMU ZA INSTALACJĘ PODESTU; ANDRZEJOWI JĘDRZEJEWSKIEMU, MICHAŁOWI, JULIANOWI ZACHEJA, RAFAŁOWI KUREK ZA POMOC Z PIECEM W DOMU PARAFIALNYM; HENRYKOWI ROGUSKIEMU ZA UMYCIE I ZABEZPIECZENIE OGRODZENIA NA CMENTARZU; KWIACIARNI PP. FERDYN ZA KWIATY.
 8. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK ZA WYKONANIE PIĘKNEJ SZOPKI BOŻONARODZENIOWEJ KTÓRA STANIE W UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO I P. MARIANOWI KUR ZA JEJ PRZEWIEZIENIE.
 9. MOŻNA PODAWAĆ BLISKICH ZMARŁYCH DO MODLITWY WYPOMINKOWEJ. WYPOMINKI JEDNORAZOWE 1 XI O 11.30 MSZA ŚW. I PROCESJA NA CMENTARZU. 2 XI MSZA ŚW. I NABOŻEŃSTWO O 8.30 W KOŚCIELE. ROCZNE OSTATNI PIĄTEK MIESIĄCA O 17.00 NABOŻEŃSTWO I O 18.00 MSZA ŚW.UKŁAD MSZY ŚW. 1 XI JAK W KAŻDĄ NIEDZIELĘ A TRADYCYJNIE MSZA ŚW. O 11.30 BĘDZIE ODPRAWIONA NIE W KOŚCIELE TYLKO NA CMENTARZU.
 10. ZBLIŻA SIĘ 11 XI UROCZYSTOŚĆ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. MSZE ŚW. W TYM DNIU 8.30; 10.00 i 18.00. ZAPRASZAM JUŻ DZIŚ NA UROCZYSTOŚCI PARAFIALNE W INTENCJI NASZEJ OJCZYZNY O 10.00.
 11. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.