OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XVII NIEDZIELA ZWYKŁA. 24 VII 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XVII NIEDZIELA ZWYKŁA. 24 VII 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PIOTROWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. JUTRO ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA. WE WTOREK ŚW. JOACHIMA I ANNY RODZICÓW MATKI BOŻEJ. MÓDLMY SIĘ ZA NASZYCH RODZICÓW ZMARŁYCH I ŻYWYCH.
 3. W PIĄTEK WSPOMNIENIE ŚW. MARTY, MARII I ŁAZARZA.
 4. W PIĄTEK O 17.00 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE I O 18.00 MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W NASZYCH PARAFIALNYCH WYPOMINKACH.
 5. MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZY ŚW. NA ROK 2023. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 6. JAK CO ROKU OD 18 DO 25 VII TRWA OGÓLNOPOLSKA AKCJA ŚW. KRZYSZTOFA W INTENCJI KIEROWCÓW ORGANIZOWANA PRZEZ MIVA POLSKA I ZBIÓRKA OFIAR DLA MISJONARZY. DZIŚ PO MSZACH ŚW. DLA CHĘTNYCH POŚWIĘCENIE POJAZDÓW. PLAKAT W GABLOCIE.
 7. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ P. ZBIGNIEWOWI KOŚCIELNIAK ZA REMONT KAPLICZKI W OSTRÓWKU PRZY UL. KOLEJOWEJ. DZIĘKUJEMY GMINIE ORAZ SPONSOROM FIGURY JEZUSA MIŁOSIERNEGO W/W ORAZ MIESZKAŃCOM BLISKIM SĄSIEDZTWA KAPLICZKI KTÓRĄ POŚWIĘCIMY O 10.00.
 8. BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, P. JANINIE, P. SYLWESTROWI BANASZEK ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH.
 9. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY NA PRACE PRZY KOŚCIELE I DOMU PARAFIALNYM. DZIĘKUJĘ P. MIRKOWI DĘBSKIEMU I SKŁADOWI ROZBUD ZA POMOC I PRACE.
 10. TRWA PEREGRYNACJA FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. W INTENCJI RODZIN MODLIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 10.00.
 11. ZA TYDZIEŃ JUŻ XIV PIELGRZYMKA PIESZA Z SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY W WARSZAWIE DO NASZEGO SANKTUARIUM. INFORMACJE NA PLAKACIE, NA STRONIE NASZEJ DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ I STRONIE PARAFIALNEJ. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ORGANIZATOROM POSIŁKÓW. BÓG ZAPŁAĆ HURTOWNI NAPOI PP. OLEKSIAK ZA NAPOJE. GMINNEMU OŚRODKOWI KULTURY NA CZELE Z P. DYREKTOR IWONKĄ ŚWIEBIODĄ. MSZY ŚW. O 15.00 BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ PRZY OŁTARZU POLOWYM NASZ PASTERZ KS. BP ROMUALD A O 7.00 RANO NIE BĘDZIE MSZY ŚW. W KAPLICY SIÓSTR FRANCISZKANEK RM. JA TEŻ IDĘ W PIELGRZYMCE. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PRAŁATOWI STANISŁAWOWI ZA ZASTĘPSTWO W TYM DNIU I P. RAFAŁOWI ZA POMOC W KOŚCIELE.
 12. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W PIELGRZYMCE AUTOKAROWEJ DO SANKTUARIÓW MARYJNYCH W ŚW. LIPCE I GIETRZWAŁDZIE W DNIU 19 SIERPNIA. WYJAZD O 5.00 RANO. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 13. ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ DO UDZIAŁU W ŚWIATOWYCH DNIACH MŁODZIEŻY W LIZBONIE. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKRYSTII.
 14. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.