OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 26 VI 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 26 VI 2022 R.

 1. SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ KS. PIOTROWI, MIC, ZA OBECNOŚĆ.
 2. OD 2 TYGODNI MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZY ŚW. NA ROK 2023. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
 3. DZIĘKUJĘ ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI, ASYŚCIE PROCESYJNEJ, MINISTRANTOM, BIELANKOM I WSZYSTKIM KTÓRZY UCZESTNICZYLI PRZEZ 8 DNI W PROCESJI OKTAWOWEJ BOŻEGO CIAŁA.
 4. DZIĘKUJĘ ZA CAŁY ROK PRACY FORMACYJNEJ I OBECNOŚĆ ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI, ASYŚCIE PROCESYJNEJ, KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU, WSZYSTKIM MINISTRANTOM, BIELANKOM, SYPACZKOM I WSZYSTKIM ZA MODLITWĘ.
 5. DZIĘKUJĘ KOŚCIOŁOWI DOMOWEMU ZA PIĄTKOWE SPOTKANIE.
 6. DZIŚ O 13.00 MSZA ŚW. NA CMENTARZU ZA ZMARŁYCH SPOCZYWAJĄCYCH NA NASZYM CMENTARZU I Z NASZYCH RODZIN.
 7. DZIŚ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA ATRAKCJE DLA DZIECI NA KOLONIACH W GIŻYCKU. DZIĘKUJEMY P. EDYCIE KATECHETCE ZA ORGANIZACJĘ WYJAZDU I OFIARODAWCOM. ZBIÓRKA UCZESTNIKÓW WYJAZDU DNIA 2 VII O GODZINIE 4.45 NA PARKINGU PRZY URZĘDZIE GMINY.
 8. ŚRODA- UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA. NIECHA PAN BÓG BŁOGOSŁAWI SOLENIZANTOM, A SZCZEGÓLNIE NASZEMU P. PAWŁOWI. TACA NA KONSERWACJĘ BAZYLIKI ŚW. PIOTRA NA WATYKANIE I DZIAŁALNOŚĆ APOSTOLSKĄ STOLICY APOSTOLSKIEJ. ODPUST ZUPEŁNY WIERNYCH POSŁUGUJĄCYCH SIĘ POBOŻNIE PRZEDMIOTAMI KULTU I TYCH KTÓRZY POMODLĄ SIĘ W KONKATEDRZE.
 9. CZWARTEK- OSTATNIE NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.
 10. PIĄTEK- PIERWSZY W MIESIĄCU. DO CHORYCH UDAM SIĘ OD 9.00. WRAZ Z ŻYWYM RÓŻAŃCEM ZAPRASZAMY NA 15.00- WYSTAWIENIE NAJŚW. SAKRAMENTU, ADORACJA, KORONKA, SPOWIEDŹ, NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY.
 11. SOBOTA- PIERWSZA W MIESIĄCA. ZAPRASZAM SERDECZNIE ŻYWY RÓŻANIEC I WSZYSTKICH NA NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE O 17.00 I MSZĘ ŚW. O 18.00 W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 12. NIEDZIELA- PIERWSZA W MIESIĄCU. PO MSZY ŚW. O 11.30 PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. ZAPRASZAM ASYSTĘ PROCESYJNĄ, ŻYWY RÓŻANIEC, MINISTRANTÓW, BIELANKI.
 13. SOBOTA- POCZĄTEK KOLONII DO 11 VII DZIECI Z NASZEJ PARAFII DO GIŻYCKA.
 14. BÓG ZAPŁAĆ P. ELI, P. JANINIE, P. TERESIE, KAROLOWI I MINISTRANTOM ZA POMOC W SPRAWACH PORZĄDKOWYCH; MARCINOWI KUREK I WALDEMAROWI MIERZEJEWSKIEMU ZA PRACE NA CMENTARZU.
 15. BÓG ZAPŁAĆ P. ZBYSZKOWI KOŚCIELNIAK ZA PRACE WOKÓŁ KAPLICZKI PRZY UL. KOLEJOWEJ I ŻUŻLOWEJ. DZIĘKUJEMY GMINIE ZA POMOC.
 16. DZIĘKUJĘ P. BOGDANOWI I GRZEGORZOWI ZA PRACE POSADZKOWE.
 17. WKRÓTCE CHCEMY ROZPOCZĄĆ PRACE BUDOWLANE KOSTKOWE NA PARKINGU PRZED BRAMĄ KOŚCIOŁA, POTEM NA TERENIE NAPRZECIW DOMU PARAFIALNEGO I CHODNIKÓW. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.
 18. TRWA PEREGRYNACJA FIGURY MATKI BOŻEJ Z LOURDES. W INTENCJI RODZIN MODLIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 10.00.
 19. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W XIV PIELGRZYMCE PIESZEJ Z SANKTUARIUM ŚW. FAUSTYNY W WARSZAWIE DO SANKTUARIUM BOŻEGO MIŁOSIERDZIA I ŚW. FAUSTYNY W OSTRÓWKU W DNIACH 30/31 LIPCA. MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ. INFORMACJE NA PLAKACIE.
 20. ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ OD 14 ROKU ŻYCIA DO UDZIAŁU W ŚWIATOWYCH DNIACH MŁODZIEŻY W LIZBONIE NA PRZEŁOMIE LIPCA I SIERPNIA 2023. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKRYSTII.
 21. ZAPRASZAM DO NASZEJ STRONY PARAFIALNEJ: parafia-ostrowek.pl ORAZ DO TYGODNIKA IDZIEMY A W NIM.